LIVE: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław (wtorek, g.20:30)

24.09.2019 (14:09) | Redakcja / Redakcja

fot.: Marcin Polański

Zachęcamy do śledzenia naszych transmisji z meczu pomiędzy Śląskiem Wrocław a Widzewem Łódź. Przygotowaliśmy dla Was klasyczną relację tekstową, w której znajdziecie zapis wydarzeń meczowych minuta po minucie. Zaglądajcie także na nasz nowy kanał na platformie Twitch, gdzie przeprowadzimy transmisje LIVE dopingu ze stadionu oraz komentarz radiowy meczu.


 

Zapraszamy na tekstową relację LIVE z meczu 1/32 finału Pucharu Polski, w której Śląsk Wrocław zmierzy się z Widzewem Łódź. Początek 5 minut przed pierwszym gwizdkiem, około godziny 20:25! ==>KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEKSTOWEJ RELACJI LIVEBędziemy również pisać i komentować na Facebooku oraz Twitterze!

Oglądaj transmisję z komentarzem meczu oraz doping bezpośrednio ze stadionu na www.twitch.tv/SLASKnet i dyskutuj na czacie <== KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TRANSMISJIZachęcamy do założenia konta na Twitchu (można skorzystać z szybkiej opcji połączenia z kontem FB) i followowania naszego kanału (serduszko) oraz włączenia automatycznych powiadomień (dzwoneczek), aby otrzymywać powiadomienia o rozpoczynających się transmisjach, móc dyskutować na czacie, czy tworzyć klipy z fragmentami programów.

Dostępna jest również aplikacja mobilna (na systemy Android i iOS), dzięki której można m.in. oszczędzać pakiet internetu wybierając działający w tle tryb "audio only".