Kaczmarek: Gratuluję charakteru mojemu zespołowi

24.09.2019 (23:56) | Szymon Janiec | fot. Mateusz Porzucek | skomentuj (0)
Szkoleniowiec Widzewa, Marcin Kaczmarek, powiedział kilka ważnych słów na pomeczowej konferencji prasowej.


 

To są zawsze bardzo fajne momenty w życiu trenera, kiedy zespół niżej notowany w meczu o stawkę przeciwko zespołowi z ekstraklasy gra dobrze, z olbrzymim sercem, zaangażowaniem i wygrywa mecz. Myślę, że ten mecz przyniesie wiele radości naszym kibicom i zapadnie im na długo w pamięć. Mogę tylko pogratulować mojemu zespołowi wielkiego charakteru, zaangażowania i momentami dobrej gry w piłkę.

Ten mecz to jest już historia. My nie mamy czasu się cieszyć, bo za chwilę mamy kolejny mecz ligowy z trudnym przeciwnikiem. Teraz musimy zrobić wszystko, aby po tym meczu pucharowym zregenerować zawodników, którzy mają najwięcej grania. Musimy do tego poważnie podejść w najbliższych dniach.

W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka słów, aby uspokoić grę. Wiedzieliśmy, że możemy grać lepiej, niż w pierwszej połowie. Wtedy brakowało nam spokoju, byliśmy trochę niecierpliwi i chaotyczni. Ja powiedziałem zawodnikom bezpośrednio po meczu, że to są bardzo cenne momenty, kiedy w przerwie byliśmy z siebie niezadowoleni, a mimo to potrafiliśmy wygrać z przeciwnikiem wyżej notowanym. Myślę, że taki mecz powinien temu zespołowi dać więcej pewności siebie.

Cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa i myślę, że to jest dobry moment w życiu każdego kibica i każdego człowieka, któremu Widzew jest bliski sercu.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane