Hołownia: Powinniśmy narzucić swój styl gry

25.09.2019 (00:05) | Daniel Jakowicz | fot. Mateusz Porzucek | skomentuj (4)
Przedstawiamy wypowiedzi bocznego obrońcy Śląska Wrocław – Mateusza Hołowni, których udzielił na gorąco przed kamerami, po meczu w Łodzi.


 

Czy zgodzisz się, że dzisiaj boki nie funkcjonowały tak jak powinny i brakowało akcji ofensywnych?
Zgadza się, niestety nie wyglądało to tak jak powinno. Oczekiwaliśmy od siebie dużo więcej. Przyjechaliśmy tutaj wygrać, a nie udało nam się zdobyć nawet jednej bramki, więc to pokazuje jak wyglądaliśmy dzisiaj w ofensywie.

Trochę przyjęliście dzisiaj taktykę Widzewa? Starali się was wybijać z rytmu i wiedzieli, że to wy jesteście faworytem i drużyną z lepszym potencjałem piłkarskim.
Na pewno to my powinniśmy narzucić swój styl gry, grać bardziej ofensywnie, a Widzew zrzucić do gry defensywnej. W pierwszej połowie nam się to udawało, natomiast w drugiej praktycznie nie istnieliśmy. Nadziewaliśmy się na kontry Widzewa i tak zdobyli dwie bramki

Przyzwyczailiście kibiców, że nie przegrywacie. Dzisiaj ta porażka może boleć podwójnie?
Na pewno. Pierwszy przegrany mecz w sezonie. Chcieliśmy tę passę utrzymać. Zawodnicy rezerwowi dostali szansę i byliśmy zmotywowani, żeby tę szansę wykorzystać. Nie udało się, może zabrakło nam zgrania. Na pewno będzie analiza i musimy się podnieść, bo za 3 dni jest kolejny mecz.

KOMENTARZE
~Napalm(2019-09-25 20:16:37)
Powinniśmy to, powinniśmy tamto. Jedyne co powinni robić zmiennicy to gryźć trawę i w takich meczach udowadniać, że warto na nich stawiać. Najbardziej dziwi, że z takiej szansy nie skorzystali.
~kibol(2019-09-25 13:32:19)
Lata treningów przed Tobą. Mam nadzieję, ze slasknet też przestanie promować Hołownię i Gąskę, bo ich potencjał został ukazany, pokazali dlaczego nie grają w I zespole, a Hołownia jeszcze nie chce grać w rezerwach, a powinien nawet 2 razy w tygodniu grać tam mecz, aby się czegoś nauczył, bo nie zagrał na wyższym poziomie od chłopaków z 3 ligi. Odpowiedź dlaczego poLegła nie skróciła wypożyczenia, fajnie jest zarabiać na zawodniku, który na nic się nie nadaje dla drużyny ekstraklasowej - warszafka zrobiła dobry biznes, jak zwykle kosztem Śląska.
~Żaba(2019-09-25 11:39:25)
Dla mnie słabiutko gorzej niż Dankowski ! Ale najgorszy Żyvulić !! I Gąska ! Miał sete od Dankowskiego
~Bob(2019-09-25 07:45:01)
Powiecie mi o co chodzi z tymi rożnymi podchodzicie z Gąską do nich i co wy tam wyprawiacie bijecie wszystko na Celebana do rożnych podchodzi jeden dzisiaj zgrałeś słabo trochę lepiej od Danowskiego
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane