Płacheta: Bramka padła po drużynowym błędzie

27.09.2019 (23:44) | Claudia Haor | fot. Paweł Kot | skomentuj (8)
Zagraliśmy słaby mecz. Może gdybym wykorzystał sytuację z początku meczu, inaczej by się to ułożyło. Dobrze weszliśmy w to spotkanie, kontrolowaliśmy grę. Później coś opadło, źle się ustawialiśmy. Było słabo, ale to nie koniec. Musimy wyciągnąć wnioski. - mówił po meczu z Koroną Kielce Przemysław Płacheta.


 

Czy Korona was czymś dzisiaj zaskoczyła?

Wiedzieliśmy jak mogą zagrać przeciwko nam. Nie udało się wywalczyć korzystnego wyniku po błędzie całej drużyny. Bramka padła po drużynowym błędzie. Musimy przeanalizować to spotkanie, podnieść głowy do góry i iść w kolejnych meczach po zwycięstwa.

Masz do siebie pretensje po tym meczu?

Oczekuje się ode mnie, żebym wykorzystywał takie sytuacje, bo jestem ofensywnym zawodnikiem. Nie udało się i pozostaje mi tylko więcej pracować, żeby następnym razem wpadło.

KOMENTARZE
~czy(2019-09-30 09:30:06)
Śmierdzą, powrót do przeszłości, dramat to są Wasze komentarze.
@Jap - gość skupia się w większości na dobrych podaniach, chyba, ze widziałeś tylko jego sytuacje bramkowe. Gość się super dzieli piłką i ma wykorzystywać swoją szybkość, a poza tym będąc na lewym skrzydle, jak tam ma strzelać również z lewej? Typowy zawodnik na sprint do przodu i wrzutkę. Poczekajmy, może strzeli z prawej niedługo ;) Chyba, że ktoś wpadnie na genialny pomysł i w trakcie spotkania zmieni się z prawym skrzydłem i będzie mógł zejść ze skrzydła i ładować jak Cholewiak z Cracovią, z lewej.
~Jap(2019-09-29 17:02:56)
Drogi Przemku, popracuj nad prawą nogą, bo masz ją jedynie do podpierania. Nie podpalaj się tak i patrz na to co się dzieje na boisku. Nie skupiaj się jedhnie na sobie.
~Prawda.(2019-09-28 13:26:17)
No dragon99 która? A wgl sytuacji ma reszta naszej drużyny? To może najpierw zacznijmy rozliczać ich, a nie opieramy szale wszystkiego na młodym zdolnym chłopaku którego to jest dopiero 9 spotkanie w tej lidze. Ma prawo się mylić ale powinien mieć się od kogo uczyć a tu niestety jest problem bo nie ma. Nie ma w tej drużynie nikogo lepszego. Wszyscy panowie wielce doświadczeni grają piach i jak Płacheta nie strzelił w 2 minucie to w całym meczu który trwał 94 nie strzelił już nikt.
~kibol(2019-09-28 11:32:45)
@jkl Niestety, ale 10 mecz pokazał, że 9 meczy było ponad siły i możliwości (wyniki także). Czasem potrzebny jest zimny prysznic zawodnikom i kibicom, aby nie popaść w samozachwyt, zdarzyło się to w 10 kolejce, jest mnóstwo czasu, aby pracować, naprawić, przeanalizować i zwyciężać. Spokojnie ekstraklasa jest tak słaba, że wciąż wszystko jest możliwe, tylko pytanie - co zrobi trener, jak zareagują zawodnicy. Stiglec od kilku meczy mówi - jestem niezadowolony z naszej gry i wyniku - wie co mówi, jest w środku tego wszystkiego i jest dobrym zawodnikiem... Przemek jest młody, musi jeszcze panować nad sytuacją, trenować, nabrać rutyny i cwaniactwa, mniej się napalać i oczyszczać głowę (ale kiedy wie się, że nie ma napastnika i wszystko od ciebie zależy, to trudne, zwłaszcza dla tak młodego piłkarza...chce za bardzo i presja w ostatniej sekundzie przed decyzją o strzale blokuje go, nie pozwala wybrać dobrego rozwiązania), będzie jeszcze z niego bardzo dobry gracz Śląska i zrobi karierę na miarę innych polskich gwiazd, tylko potrzeba czasu, cierpliwości i... mniej wywiadów, mniej artykułów, więcej spokoju dajcie chłopakowi, aby się mógł rozwijać, bez presji dziennikarzy i oczekiwań na miarę Piątka i Lewego (ich też w kadrze PZPN zjada presja i świadomość, że wszystko zależy ode mnie, że drużyna to 10%, a ja 90% muszę dołożyć). Jeszcze będzie dobrze, jeszcze będzie pięknie...tylko nie opuszczajmy ich na trybunach, niech potknięcia nie wpływają na frekwencję i naszą niezachwianą nadzieję na mistrza 2019/2020 - ja w to wierzę - najpierw górna 8, a potem mistrzostwo. Dajmy też szansę trenerowi na wypracowanie taktyki, stylu, ustawień w tej drużynie, jestem pewien, że runda wiosenna będzie dopiero dla nas oszałamiająco dobra, a każdy kolejny sezon zbuduje ten klub i pozycjonuje go w pierwszej 4 ekstraklasy, zapewni stabilność i klasę Śląska Wrocław na jaką zasługuje. Nie zazdroszczę trenerowi, ale to jego praca - musi tchnąć w nich ponownie energię, wiarę, siłę i jedność.
~dragon99(2019-09-28 09:34:24)
Przemek kolejny mecz do jak najszybszego zapomnienia. Dramat, która to już okazja zmarnowana....
marenio(2019-09-28 05:45:31)
KOPANINA - POWRÓT DO PRZESZŁOSCI
~Bet(2019-09-28 00:23:42)
Może sponsor maczał palce? W ogóle cała liga śmierdzi...
jkl(2019-09-27 23:48:54)
Mi juz tylko teorie spiskowe przychodza do glowy. Jak to mozliwe, ze z druzyny, ktora w wysokim pressingu gryzla trawe, nagle robi sie takie cos? To nie jest mozliwe z normalnych powodow. Jest?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane