Efektowne zwycięstwo oldbojów

01.10.2019 (18:03) | Jacko | skomentuj (0)
Oldboje (U-45) wysoko pokonali Polonię Bielany Wrocławskie 6:1 (4:0).

Śląsk grający bez kilku podstawowych graczy był zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie wygrał. Już na początku meczu na polu karnym sfaulowany został Działa. Draczyński z karnego uzyskał prowadzenie. Kolejne dwa gole po podaniach Żuka i Sznajdera zdobył Grochowski. Krótko przed przerwą po akcji Grochowskiego do siatki trafił Stańczak.

W II połowie kolejne bramki dołożyli Grochowski (strzał z dystansu) i ponownie z karnego Draczyński.

Skład Śląska: Tkaczyk (Wilczyński) - Jankowski, Oskierko, Miazgowski, Działa – Grochowski, Draczyński, Żuk, Śznajder – Ciota, Przybyła oraz Brożyna, Stańczak i Harucki.

Oldboje (U-35) w mocno osłabionym składzie zremisowali na wyjeździe z Pogonią Syców 1:1. Bramkę dla Śląska strzelił z karnego Robert Rosiński.