ŚLĄSKnetLIVE: Tadeusz Pawłowski (środa, g. 18)

09.10.2019 (16:03) | Redakcja | skomentuj (2)
Zapraszamy na kolejny program „na żywo”, w którym naszym gościem będzie Tadeusz Pawłowski, Dyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. W trakcie programu będzie można zadawać pytania i dyskutować na czacie, do wygrania będą bilety na kolejny mecz WKS-u.


 


Oglądaj program bezpośrednio na www.twitch.tv/SLASKnet i dyskutuj na czacie <== KLIKNIJ

Zachęcamy do założenia konta na Twitchu (można skorzystać z szybkiej opcji połączenia z kontem FB) i followowania naszego kanału (serduszko) oraz włączenia automatycznych powiadomień (dzwoneczek), aby otrzymywać powiadomienia o rozpoczynających się transmisjach, móc dyskutować na czacie, czy tworzyć klipy z fragmentami programów.
Dostępna jest również aplikacja mobilna (na systemy Android i iOS), dzięki której można m.in. oszczędzać pakiet internetu wybierając działający w tle tryb "audio only".

KOMENTARZE
jkl(2019-10-11 12:13:24)
kibol, spoko pomysl. Nie jestem dziennikarzem, ale mysle, ze niektorych pytan po prostu bym sie wstydzil zadac ;) Zalezy co tam wypisuja.
~kibol(2019-10-09 20:03:36)
Sląsknet - zgłaszam taki pomysł, abyście zmienili / poprawili formułę prowadzenia wywiadów - najpierw seria przygotowanych pytań przez redaktora, a potem odczytanie pytań z forum. Mam takie przeświadczenie, że to pozytywnie wpłynie na oglądalność i udział w forum na Waszym kanale Twitch'owym. No i nie bójcie się zadawać trudnych pytań, jak ktoś to już zauważył, zawsze jesteście kryci, że pytanie padło z forum od kibiców - w końcu kibice, jak zauważył Michał Mazur, to najważniejsi i najbardziej lojalni klienci. Pomyślcie o tym, może to dobra będzie formuła programu - a co o tym sądzicie inni kibice ?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane