Oldboje na fali

15.10.2019 (20:13) | Jacko | skomentuj (0)
Oldboje w minionym tygodniu odnieśli dwa zwycięstwa i umocnili się w czołówkach rozgrywek ligowych 35+ i 45 +.

Oldboje 45+ po słabym starcie wygrali cztere mecz z rzędu. Tym razem pokonali WKS Wierzbice 1:0. Mecz stał na dobrym poziomie, Śląsk miał sporą przewagę, ale dopiero w drugiej połowie rozstrzygnął losy pojedynku na swoją korzyść. Złotą bramkę z rzutu wolnego zdobył Robert Miazgowski. Dzięki zdobytym trzem punktów, wrocławianie awansowali na 2. miejsce w tabeli.

Skład Śląska: Tkaczyk – Oskierko, W.Tęsiorowski, P.Tęsiorowski, Jankowski – Wróbel, Draczyński, Grochowski, Sznajder, Stańczak, Miazgowski oraz Przybyła, Harucki, Sekunda, Działa i Matusz.

Oldboje 35+ odnieśli wysokie wyjazdowe zwycięstwo z Lotosem Gaj Oławski. Śląsk rozegrał bardzo dobry mecz i zasłużenie wygrał. Prowadzenie uzyskał Król efektownym strzałem z narożnika pola karnego, po równie efektownej akcji Kowalczyka. Na 2:0 podwyższył właśnie Kowalczyk.

W drugiej połowie na 3:0 podwyższył świetnym strzałem z wolnego Rosiński. Kolejne bramki zdobyli Miazgowski po podaniu Stańczaka i Moskal po akcji Kowalczyka. Śląsk awansował na pozycję lideraw tabeli, tracąc. Zielono-biało-czerwoni mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz. Za tydzień mecz z wiceliderem. Zwycięstwo piłkarze dedykowali Marcelkowi, niedawno urodzonemu synowi Pawła Wiśniewskiego, jednego z oldbojów.

Skład Śląska: Jamowski - Mikuś , Nakielski, Dudzik, Jankowski – Obała, Jasiński, Rosiński, Draczyński – Kowalczyk, Moskal oraz Przybyła, Król, Wiśniewski, Miazgowski, Stańczak, Sekunda, P.Tęsiorowski