WIDEO: ŚLĄSKnetLIVE - Remigiusz Jezierski

17.10.2019 (09:18) | Redakcja | skomentuj (1)
Jeśli ktoś nie oglądał programu na żywo i nie skorzystał z okazji na dyskusję na czacie (transmisje live realizujemy na platformie www.twitch.tv/SLASKnet), zachęcamy do obejrzenia #SLASKnetLIVE, w którym gościliśmy Remigiusza Jezierskiego


 

Z byłym piłkarzem Śląska rozmawialiśmy m.in. o szkoleniu młodzieży, grze w oldbojach, pracy w Klubie Biznesu, życiu na piłkarskiej emeryturze i aktualnej sytuacji WKS-u.Zachęcamy do założenia konta na Twitchu (można skorzystać z szybkiej opcji połączenia z kontem FB) i followowania naszego kanału (serduszko) oraz włączenia automatycznych powiadomień (dzwoneczek), aby otrzymywać powiadomienia o rozpoczynających się transmisjach, móc dyskutować na czacie, czy tworzyć klipy z fragmentami programów.
Dostępna jest również aplikacja mobilna (na systemy Android i iOS), dzięki której można m.in. oszczędzać pakiet internetu wybierając działający w tle tryb "audio only".

KOMENTARZE
~kibol(2019-10-17 19:43:25)
Bardzo dobra ocena napastników, szkoda, że w Śląsku nikt nie szkoli / nie pracuje z napastnikami pod kątem gry ciałem, brak tego Exposito, brak Płachecie, Musondzie, Szczepanowi, ale też Bergierowi i Samcowi-Talarowi, a to jest bardzo cenna umiejętność, zwłaszcza Płacheta i Exposito, jeden nie umie zrobić zwodu i wygrać sam na sam z bramkarzem, a drugi pada (mimo dobrych warunków fizycznych), gdy tylko "dotknie" go pomocnik lub obrońca przeciwników. Ciekawi mnie, czy oprócz trenera bramkarzy, to jest np. w Śląsku trener napastników, czy to już zbytek moich oczekiwań i zbędny luksus - skoro każdy strzela w Śląsku i asystuje ?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane