Papszun: Nasza konsekwencja została nagrodzona

21.10.2019 (20:23) | Claudia Haor | fot. Mateusz Porzucek | skomentuj (1)
Prezentujemy zapis konferencji prasowej z udziałem trenera Marka Papszuna.


 

Marek Papszun: Dziś odbył się mecz drużyn z innych pułapów. My zanotowaliśmy aż 7 porażek, a Śląsk do tej pory tylko jedną. To wrocławianie byli faworytem, ale my pokazaliśmy się jako kolektyw i byliśmy bardzo konkretni. Uważam, że nasza konsekwencja w działaniu została nagrodzona. Tym bardziej, że WKS ma bardzo dobry zespół pod względem jakości w ofensywie: Pich, Musonda, Płacheta. Gratuluję mojemu zespołowi zacięcia i walki do końca.

Myślę, że w zespole Śląska widać jakość i rękę trenera Lavicki. Tam jest myśl, co do budowy tego zespołu oraz duży potencjał

KOMENTARZE
~kibol(2019-10-22 12:46:02)
Teraz seria przegranych, o czym pisałem, bo "słabsze" drużyny będą chciały grać i wygrywać, a Śląsk będzie się cieszył, że jeszcze nie jest na 14 miejscu, więc po co się męczyć i pocić...czekajmy na odpalenie snajpera Exposito, na asysty i gole super Musondy, na formę Płachety i może Mączyński, Broź będą się odmładzać, a Putnocky wykop zrobi od swojej bramki do bramki przeciwnika i lobem zdobędzie gola zwycięskiego dla Śląska. Żenada...żenada... olewactwo i miernoty piłkarskie. Ale jakby co, to już po tym meczu sprzedawajcie Płachetę do LaLiga, Musondę i Exposito do Seria A, a Mączyński, Broź i pozostali to top transferów Bundesligi !!!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane