Płacheta: Popełniliśmy błąd

21.10.2019 (20:50) | Pawlak | skomentuj (7)
Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedzią Przemysława Płachety po meczu Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław.


 

Przemysław Płacheta: Słabo zagraliśmy końcówkę. W II połowie oddaliśmy więcej strzałów ale mało było klarownych sytuacji. My popełniliśmy błąd, a Raków dobrze wykończył swoją akcję bramkową. Takie momenty w drużynie się zdarzają. Musimy podnieść głowę i iść dalej.

Czego zabrakło w Waszej grze?
Ciężko mi to skomentować na gorąco. Na pewno przeanalizujemy to spotkanie. Jest dużo emocji. Zobaczymy gdzie popełniliśmy błędów.

To kolejny mecz kiedy obrońcy poznali się na Tobie i jak poruszasz się na boisku o czym świadczy faul Sapały, który mógł być bardzo groźny dla Ciebie.
Ciężko mi powiedzieć. Ja muszę przede wszystkim inaczej reagować i przyzwyczaić się, że tak będzie. Nieładne są takie faule. Musze nabyć więcej doświadczenia, żeby umieć oszukać przeciwników.

KOMENTARZE
~Ziop(2019-10-22 20:28:04)
Jak by był taki dobry to u Michniewicza by stał w pierwszym minimum do 80 min
~kibol(2019-10-22 12:39:57)
No i do przewidzenia - oparcie całej ofensywnej gry na młodzieżowcu (wiadomo spadek formy, wahania, opadanie z sił, problemy z utrzymaniem kondycji i problemy z silną mentalnością - presja go przygniata), to jest żart sztabu trenerskiego, a transfery Exposito, Musondy i opowieści Sztylki o zawodnikach, których sprzedamy z zyskiem, to jest sabotaż ! Czy w Śląsku ktokolwiek ma pojęcie o tym na czym polega skauting sportowy, co to jest pozytywna aklimatyzacja, itd. ? Błagam Sutryk sprzedaj Śląsk, zanim banda nieudaczników sprowadzi go do 1 ligi, a tam los Chorzowa go czeka. Każdy prywatny właściciel lepszy od miernot urzędniczych z nadania ratuszowego i jałmużny z podatków ludzi, którzy akurat sportem - piłką nożną - się nie interesują !!!
~Kibol(2019-10-22 11:38:38)
Błąd to popełnił trener barylski ze cię wystawił !!!
~Remik(2019-10-21 21:52:33)
Szybkość moze ma ale jest cienki,,, na to co go tak chwala. mówią o nim to lekka przesada bo na ten jego poziom u 21 to powinien ugrac a tylko kiwanie i straty,
Śląsk go przygarna z polecenia aby otworzyc mu brame dalej w eu,
~marekot(2019-10-21 21:08:28)
Gdzie się podziała Twoja szybkość Przemku? Niestety w Lipcu i Sierpniu odskakiwaleś obrońcom na paru metrach, teraz jest niestety bryndza w tym temacie.
marenio(2019-10-21 20:58:25)
Przemek bardzo cieszyła mnie twoja gra w sierpniu ,ale teraz stałeś się tak przewidywalny że nawet zwykły kibic jak ja potrafi przewidzieć co "teraz" zagrasz. Więcej kreatywności.
~Irpol(2019-10-21 20:56:36)
Więcej strzałów? W I-połowie 0 a w II 1 ,no i się zgadza.Dowcipny ten Płacheta /najsłabszy na boisku/..
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane