Radecki: Przegraliśmy zasłużenie

21.10.2019 (21:07) | don | skomentuj (5)
Prezentujemy pomeczową wypowiedź powracającego po kontuzji Mateusza Radeckiego.


 

Mateusz Radecki: Nie tak wyobrażałem sobie powrót po kontuzji do drużyny. Myślałem, że wygramy mecz i będziemy się cieszyć z trzech punktów. Niestety przegraliśmy i myślę, że zasłużenie. Stworzyliśmy sobie mniej sytuacji od Rakowa. Gospodarze wykorzystali jedną sytuację a my tego nie potrafiliśmy.

Problemem zespołu są kontuzje. Pauzuje Celeban, dzisiaj urazy Puerto, Markovicia. Nieciekawie się robi patrząc na skład.
Tak, jest dużo kontuzji, ale mam nadzieje, że chłopacy dojdą do zdrowia na mecz z Arką. Dzisiaj bardzo dobrze Gollę zastąpił Pawelec i nie było widać różnicy.

Czego dzisiaj zabrakło w Bełchatowie? Gospodarze bardziej chcieli? Co zdecydowało o porażce?
Stwarzaliśmy sobie bardzo mało sytuacji strzeleckich, które mogliśmy wykorzystać. To na pewno zaważyło w tym meczu. Raków stworzył sobie o wiele więcej sytuacji i jedną wykorzystał. Błąd w naszej defensywie i straciliśmy bramkę i ciężko było się podnieść.

Ciąży na was to, że nie wygraliście od ponad dwóch miesięcy? Czy staracie się o tym nie myśleć i przygotowywać do kolejnego spotkania?
Na pewno siedzi to w głowie, że nie wygraliśmy od długiego czasu, ale myślę, że nam to nie przeszkadza w grze.

KOMENTARZE
~Krzysiu jarzyna(2019-10-23 10:18:31)
Kibol jak nie ma zminikow ??? Cała ława jest sa nie ograni bo barylski zabrania tylko liże tyłki starym typu mąka broz golla pich oni maja skład od barylskiego a reszta markovic zywulic , holownia Płacheta to ciśnienie sztylki bo on ich sprowadzi !!! Wiec musza grać !!!!! Zivulic na żydzewie najdroższy zawodnik i jeżeli taki ktoś gra tez jak markovic to nie dziwcie się ze z rakowem w pi... e
~kibol(2019-10-22 12:31:59)
No i Radecki powiedział, to, co piszę od miesięcy - zaczną się kontuzje (nie ma zmienników jakościowych zwłaszcza w obronie), nie ma sytuacji / asyst do strzelania goli, nie ma napastników (zero jakości w ofensywie) i czego nie powiedział Radecki - nie ma zaangażowania, chęci do gry... Śląsku kolejny sezon walki o utrzymanie i następne mecze przy 3 tys. na trybunie i to jeśli pogoda dopisze i wkur...nie nie zmęczy fanatyków. Sprzedawajcie wreszcie Śląsk komuś sensownemu i to teraz za każdą cenę i na jego warunkach, bo drużyny ze strefy spadkowej lub w 1 lidze nikt nie kupi, a z właścicielem miejskim to...tak właśnie wygląda zarządzanie tym klubem, jak gra całej drużyny i jakie wyniki...tylko walka o utrzymanie i wpier...ol od leszczy oraz wygrana na fuksie, gdy mecz życia zagra "stary wyga" w stylu Brozia, Mączyńskiego...może jeszcze z Wisły gdyby wzięli Brożka zamiast Exposito i Błaszczykowskiego zamiast Musondę… Żal i żenada panowie piłkarzyki, gwiazdeczki i panowie prezesi, dyrektorzy.
~Valbon(2019-10-21 22:24:32)
No to wreszcie Śląsk we właściwej części tabeli, choć nie na właściwym miejscu. A oto mała podpowiedź, co można bez napinki zrobić zamiast tracić 90 minut (lub więcej, jeśli na żywo) na mecz z udziałem WKS:
- przeczytać 60+ stron książki,
- rozwiązać 3+ bardzo trudne sudoku,
- przejechać 20+ km rowerem,
- obejrzeć film,
- ułożyć kostkę Rubika 10x10x10,
- ukończyć 3+ misje w GTA,
- ...
marenio(2019-10-21 21:36:33)
Mateo ty akurat wróciłeś po kontuzji (długiej) Że dziś zasłużenie przegraliśmy to prawda, ale obawiam się że zaczyna kształtować się opinia że zasłużenie powinniśmy spaść.
~Mongoloid(2019-10-21 21:27:00)
"Dzisiaj bardzo dobrze Gollę zastąpił Pawelec i nie było widać różnicy" - czy nasi piłkarze naprawde są tak ograniczeni, żeby coś takiego powiedzieć?!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane