Oldboje mistrzami jesieni!

22.10.2019 (13:13) | Jacko | skomentuj (0)
Oldboje w minionym tygodniu odnieśli dwa zwycięstwa. Drużyna 35+ zapewniła sobie mistrzostwo jesieni, mając do rozegrania jeszcze jeden mecz zaległy. Oldboje 45+ wygrali piąty mecz z rzędu.


 

Oldboje 35+ wygrali w wyjazdowym meczu na szczycie z wiceliderem Oldboy Brożec 4:1 (2:1) i zapewnili sobie mistrzostwo jesieni. Przed Śląskiem jeszcze zaległy mecz z Muchoborem.
Śląsk zdecydowanie przeważał, ale na początku meczu w jego grze dużo było niedokładności. Prowadzenie po dośrodkowaniu Marcina Wielgusa uzyskał strzałem głową Maciej Kowalczyk. Minutę później gospodarze po kontrze wyrównali. Przed przerwą ponowne prowadzenie dał Śląskowi Radosław Jasiński. W II połowieRobert Rosiński po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym podwyższył na 3:1. Była to ósma bramka popularnego Rosy w ostatnich 6 spotkaniach. Wynik meczu ustalił celną główką skuteczny ostatnio Miazgowski (4 gole w 4 ostatnich meczach obu drużyn oldbojów).

Skład Śląska: Jamowski - Mikuś, Nakielski, Dudzik, Brzęczek - Jasiński, Rosiński, Draczyński – Kowalczyk, Moskal Wielgus oraz Przybyła, Król, Wiśniewski, Miazgowski, Stańczak, Sekunda, Jaracz, Grochowski i P. Tęsiorowski.

Oldboje 45+ tym razem pokonali KS Muchobór 3:1. W I połowie 2 gole strzelił Sławomir Grochowski. Pierwszy po strzale z dystansu, drugi po podaniu Eugeniusza Przybyły. Wynik meczu mógł podwyższyć Bogdan Draczyński, ale jego strzał z karnego obronił bramkarz. W II połowie wynik strzałem głową ustalił Robert Mizagowski.

Skład Śląska: Tkaczyk (Wilczyński) – Oskierko, W. Tęsiorowski, P.Tęsiorowski, Jankowski – Wróbel, Draczyński, Grochowski, Stańczak, Miazgowski Przybyła, Harucki, Sekunda, Działa, Sekunda, Kwiatkowski, Drężek.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane