Rogić: Śląsk był lepszy

27.10.2019 (18:11) | Krzysztof Banasik | skomentuj (0)
W perspektywie całego meczu, to Śląsk był lepszy – uważa Aleksandar Rogić, trener Arki Gdynia. Poniżej pełna wypowiedź serbskiego szkoleniowca.


 

Aleksandar Rogić: Gratulacje dla Śląska za zasłużone zwycięstwo. Zaczęliśmy ten mecz bardzo źle i później trudno nam się grało, tracąc gola w takich okolicznościach. W drugiej połowie nasza gra była lepsza, zaczęliśmy dominować, czyli grać tak, jak sobie zakładaliśmy przed meczem. Czułem, że jesteśmy blisko strzelenia pierwszej bramki, ale wtedy Śląsk podwyższył na 2:0.

W końcówce spotkania graliśmy jeszcze lepiej, strzeliliśmy gola i mieliśmy kolejne okazje do wyrównania, ale w perspektywie całego meczu, to Śląsk był lepszy.

Pierwsze pół godziny dla Arki było bardzo trudne, z czego to wynikało?
Przyjechaliśmy tu z planem, by przejąć posiadanie piłki, bo wiedzieliśmy, że oba zespoły są lepsze, kiedy mają piłkę niż kiedy muszą się bronić. Śląsk wygrywał jednak pojedynki i tak zwane drugie piłki. Graliśmy

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane