Wiech: Awans jest w naszym zasięgu

28.10.2019 (19:55) | Szymon Janiec | fot. Rafał Sawicki | skomentuj (2)
Po spotkaniu rezerw swoimi odczuciami podzielił się z nami obrońca Śląska Wrocław, Łukasz Wiech.


 

Myślę, że piłkarsko wyglądam już całkiem w porządku. Wiadomo, że kolejnymi meczami będę jeszcze dochodził fizycznie do mojej najlepszej formy. Ale już w tym spotkaniu czułem się zdecydowanie lepiej, niż w poprzednim.

Specyfika tego meczu była zupełnie inna, niż przed tygodniem. Wtedy rywal starał się grać długimi podaniami, a my musieliśmy sporo biegać za piłką. Tym razem to my prowadziliśmy grę i nie dawaliśmy przeciwnikom zbyt wielu możliwości do ataku.

Mam ważny kontrakt do końca sezonu. Chcę pomóc drużynie w trzeciej lidze, być może nawet powalczyć o awans, bo wystartowaliśmy tak dobrze, że jest to w naszym zasięgu. A później zobaczymy, jak ułoży się sytuacja.

Póki co nie dostaję żadnych sygnałów, że jestem rozpatrywany pod kątem pierwszej drużyny. Trenuję z drugim zespołem i na tym się skupiam. Jeżeli trener Lavicka chciałby mi kiedyś dać szansę, to bardzo bym się cieszył, ale do wszystkiego podchodzę na spokojnie.

KOMENTARZE
~Napalm(2019-10-29 21:26:32)
Awans na trzeci poziom rozgrywkowy będzie podyktowany i tak tylko z ew. zmianami w podejściu szkoleniowym i możliwościami finansowymi klubu.
~krzych(2019-10-29 09:34:56)
Zawodnicy z pierwszej drużyny ewidentnie osłabiają rezerwy. Kiedy tylko pojawią się w składzie - od razu porażka.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane