Lavicka: Skupiamy się na sobie

01.11.2019 (15:30) | Krzysztof Banasik | slaskwroclaw.pl | skomentuj (1)
- Starcie z Wisłą jest dla nas wyzwaniem - powiedział przed poniedziałkowym meczem z liderem z Płocka trener Vitezslav Lavicka. Poniżej pełna wypowiedź szkoleniowca Śląska.


 

Vitezslav Lavicka: Atmosfera w szatni po ostatnim zwycięstwie jest bardziej pozytywna. Piłkarze wykonali dobrą robotę w meczu z Arką. Wygraliśmy po dłuższej przerwie, co napawa nas optymizmem przed kolejnym spotkaniem. Wszyscy wiemy, że zagramy z liderem tabeli. Mamy dużą motywację przed tym meczem.

Starcie z Wisłą jest dla nas wyzwaniem. W Ekstraklasie wszystkie drużyny są blisko siebie. Wisła Płock miała dość słaby początek sezonu, brakowało dobrych rezultatów, przyszła wysoka porażka z Zagłębiem Lubin. I wtedy nastąpiła zmiana. Zwycięstwo dodało im pewności siebie, zrobili serię bardzo dobrych meczów i zajmują teraz pozycję na samej górze tabeli.

Najważniejsza jest dla nas nasza postawa - to, jak będziemy grać jako Śląsk. Analizujemy jednak grę przeciwnika, zarówno pod kątem zespołowym, jak i indywidualnie oraz stałe fragmenty. Ale skupiamy się przede wszystkim na sobie.

Każdy mógł zobaczyć, że nasi piłkarze w końcówce ostatniego spotkania mieli problemy z kontuzjami. Obecnie wraz ze sztabem medycznym robią wszystko, aby być odpowiednio przygotowanym. Mamy jeszcze parę dni do meczu i wierzę, że przystąpimy do niego w jak najsilniejszym składzie.

KOMENTARZE
~abm(2019-11-01 20:01:40)
Panowie wziąć się w garść. Trawy nie zalać jak ostatnio. I wygrać z nimi! Ma być walka i zaangażowanie. Jest szansa na górna 8 w tym sezonie więc warto powalczyć. Swoją drogą jak tam dreptanie po mistrza? ;)
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane