Kolejne powołanie do kadry!

11.11.2019 (22:17) | Marcin Polański | fot. Klaudia Ogrodnik | 90minut.pl | skomentuj (0)
Niedawno pisaliśmy o powołaniach do reprezentacji młodzieżowych graczy Śląska. Do tego grona dołączył kolejny zawodnik WKS-u.


 

Trener Jacek Magiera zdecydował o powołaniach dla dodatkowych zawodników na najbliższe zgrupowanie kadry U-20. Pierwotnie selekcjoner wybrał 20 graczy, a dziś ogłoszono, że dodatkowo zaproszeni zostali Karol Czubak z Bytovii Bytów oraz Marcin Szpakowski ze Śląska. Dla gracza zielono-biało-czerwonych jest to dodatkowe wyróżnienie, gdyż spotka się na zgrupowaniu ze starszymi kolegami.

Przypomnijmy, że 18-letni pomocnik, który latem podpisał zawodowy kontrakt ze Śląskiem, do niedawna występował w drużynie CLJ. W tym sezonie jest natomiast jedną z wiodących postaci trzecioligowych rezerw - w obecnych rozgrywkach w drużynie prowadzonej przez trenera Piotra Jawnego pojawił się na murawie w 12 spotkaniach.

Reprezentacja Polski do lat 20 podczas zgrupowania rozegra dwa spotkania. W czwartek 14 listopada Biało-Czerwoni zmierzą się w Chojnicach ze Szwajcarią w ramach Turnieju Ośmiu Narodów, a w poniedziałek 18 listopada towarzysko w Bytowie zagrają z Norwegią.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane