Momenty Płachety w młodzieżówce

15.11.2019 (19:27) | Marcin Polański | fot. Mateusz Porzucek | skomentuj (3)
Nie udała się wyprawa do Bułgarii kadry młodzieżowej w składzie z Przemysławem Płachetą. Drużyna pod wodzą trener Czesława Michniewicza przegrała 3:0 i skomplikowała sobie drogę do europejskiego czempionatu.


 

Zawodnik Śląska pojawił się na boisku w Sofii po przerwie. Niestety, Polacy w tym momencie przegrywali już 0:2. Wejście gracza WKS-u nie odmieniło losów meczu, choć był bliski zapisania się w meczowym protokole. Niewiele zabrakło by zdobył gola, gdy błąd popełnił stoper, a Płachecie był bliski uprzedzenia bramkarza i przechwycenia futbolówki. Skrzydłowy Śląska mógł mieć także asystę – po jego dośrodkowaniu z rzutu wolnego niewiele zabrakło, by Biało-Czerwoni zdobyli kontaktowego gola.

Młodzieżówka uda się teraz do Podgoricy, gdzie w poniedziałek towarzysko zagra z Czarnogórą.

KOMENTARZE
~Kibol(2019-11-17 21:12:57)
Zagrał dramat!!!!
~Napalm(2019-11-16 19:31:56)
Udało mi się obejrzeć drugą połowę, czyli tę z Przemkiem. Niestety, cały zespół zagrał słabo, a w porywach bardzo słabo. Przemek był widoczny, miał kilka swoich niezłych "momentów", już tutaj opisanych, ale... Ale właśnie o to chodzi: z dużej chmury mała deszcz. Czyli to samo co w lidze: niby jest jakiś potencjał, ale kompletnie brak konkretów.
~rumcajs(2019-11-15 19:35:06)
Jak w Śląsku, tak też i w U21, ma momenty, prawie się udaje, no powinna być to asysta, no mógł strzelić w sytuacji sam na sam, ale... Dużo biegania, mnóstwo kiwek i... zero rezultatów i korzyści z tej jego gry. Obym się mylił, ale on się nie rozwija, jego umiejętności to szybkość, ma drybling, ma jakieś chęci, ale... brak techniki wykończenia, brak pomysłu, brak decyzyjności, brak spokoju...a może też lub przede wszystkim brak szczęścia, a bez tego nie ma kariery w żadnym sporcie.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane