Edi: Mogliśmy dostać więcej

16.11.2019 (16:37) | Krzysztof Banasik | fot. Marcin Folmer | skomentuj (0)
- To był mecz pod dyktando jednej drużyny - uważa Edi Andradina po zwycięstwie drugiej drużyny Śląska nad Piastem Żmigród. Poniżej pełna wypowiedź znanego z boisk Ekstraklasy szkoleniowca.


 

Edi Andradina: To był mecz pod dyktando jednej drużyny, było widać na boisku różnicę dwóch klas. Ten wynik to żadna niespodzianka, Śląsk jest liderem tej ligi. Co najgorsze, my dodatkowo daliśmy od siebie kilka prezentów, popełniliśmy głupie błędy. Dzięki temu gospodarzom grało się łatwiej.

Mieliśmy kilka okazji w pierwszej połowie, ale jak się traci jedną, drugą, trzecią bramkę, to później ciężko się pozbierać. Dobrze, że końcowo dostaliśmy tylko cztery, bo mogliśmy dostać więcej. Śląsk miał w składzie dużo młodych piłkarzy i to jest normalne, że oni mają problemy ze skutecznością. Na pewno w pewnym momencie swojej kariery to poprawią.

Nasza sytuacji w tabeli jest bardzo trudna. W tym tygodniu spotykamy się z zarządem i zobaczymy, czy będę dalej trenerem Piasta.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane