Fornalik: Nie jesteśmy zadowoleni

30.11.2019 (20:10) | don | skomentuj (6)
Prezentujemy wypowiedź trenera Waldemara Fornalika na konferencji po meczu Piast Gliwice - Śląsk Wrocław


 

Waldemar Fornalik: Nieprawdopodobny mecz. Jeśli chodzi o pierwszą połowę to powinniśmy prowadzić dwa, trzy do zera. Gra była płynna, graliśmy z pomysłem. Stwarzaliśmy sytuacje. W drugiej połowie, po rzucie rożnym dyskusyjny rzut karny. Widziałem już powtórki. Coś się zacięło w naszej grze, szczególnie po drugiej bramce. Powiem w ten sposób: Nie mogę do końca ganić moich zawodników za postawę w tym meczu. Starali się, chcieli, szczególnie w pierwszej połowie. Śląsk był do bólu skuteczny, więc tak jak już powiedziałem dawno nie graliśmy takiego meczu. Wspólnie wygrywamy i się cieszymy, tak samo wspólnie przegrywamy i nie jesteśmy zadowoleni z tego co się dzisiaj wydarzyło.Ja bym zaryzykował i powiedział, że po drugiej bramce skończył się mecz.
Zgodzę się z panem. Widać było, że po drugiej bramce coś zupełnie siadło. Nie było widać gry. Jak sam pan widzi, rzut karny dyskusyjny. Chciałbym jaki trener drużyny strzelać takie bramki.


To drugi kolejny mecz kiedy mogliście wyjść na prowadzenie, a przegrywacie.
No tak, natomiast nie można porównywać tych dwóch meczów. Na pewno dzisiejszy mecz moja drużyna zagrała o klasę lepiej. Ten mecz mógł się zupełnie inaczej potoczyć, gdybyśmy mieli więcej szczęścia.

KOMENTARZE
~Bbb(2019-12-02 13:29:53)
Postronny...."Panie Fornalik...oj Panie Fornalik. Var to widział, sędzia to widział, cala to Polska widziała, ale akurat Pan nie widział?" W którym momencie Fornalik powiedział że tego nie widział? Co znaczy dla Ciebie karny dyskusyjny? Dyskusyjny to według mnie taki, że można mieć argumenty żeby to nie gwizdnac a akurat kilka takich można byłoby znalezc. Na pewno dużo więcej było takich broniących się argumentów niż na karnego dla Wisły, który zwyczajnie siebie należał. Ale do meritum....Fornalik nigdzie nie powiedzial, że karnego nie było. Nadinterpretujesz...
~Postronny(2019-12-01 18:29:44)
Do Bbb :
Należy czytać ze zrozumieniem. Odniosłem się do słów Fornalika o "dyskusyjnym karnym" dla Śląska. O tych dwóch sytuacjach pod bramką gliwiczan tylko wspomniałem.
Natomiast prawdą jest że w pierwszej połowie Śląsk mógłby stracić 3 - 4 bramki.........ale nie stracił
co w dużym uproszczeniu należy "zaliczyć na konto zwycięscy (Golla, Putnocky ".
Według Ciebie "Karny do odgwizdania lub nie" - to można by sparafrazować "Mecz był do wygrania lub nie". Odniosłeś się do moich słów a nie słów Fornalika.
Tylko że mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Śląska i to jest fakt.
Więc pomyśl zanim powiesz że ktoś pisze bzdury.
~Bbb(2019-12-01 00:00:57)
Postronny....Ale bzdury piszesz. Karny do odgwizdania lub nie. Dużo bardziej ewidentny karny dla Wisły. Ale nie....Radka musi.hyc zawsze po naszej stronie. Troszkę obiektywizmu. Gdyby nie szczęście i Putnocki to nawet karny by nam nie pomogl
~wks47(2019-11-30 21:46:22)
Panie Fornalik...oj Panie Fornalik. Var to widział, sędzia to widział, cala to Polska widziała, ale akurat Pan nie widział? Spokojnie, karny ze Szwajcarią z 2016 tez bedziemy powtarzać, to może i Pan się doczeka.
~Postronny(2019-11-30 20:28:53)
Szacun dla Waldka Fornalika.....ale Panie Trenerze okulista się Panu kłania (dot. "dyskusyjnego karnego"), ... a odgwizdane przez sędziego 2 faule Śląska w polu karnym gliwiczan gdzie ich nie było (w jednym nie było kontaktu między piłkarzami !) to Pan nie widział ?
Bądź Pan poważny.
~wksfan(2019-11-30 20:24:20)
Fornalik przegrywać trzeba umieć. Karny ewidentny, zawodnik szeroko rozłożone ręce, wykonuje ruch ręką do piłki - broni ręką piłkę. Dyskusyjny karny, to był Golli w meczu z Wisłą (cwaniacko wymuszony) i nie podyktowane 2 dla Śląska, a tu bezdyskusyjny nawet w studio meczowym od razu stwierdzili na stop klatce, że ewidentny karny (nie nabita ręka, tylko ruch ręką do piłki, szeroko ułożone ręce i podniesione - zwiększenie powierzchni ciała obrońcy w polu karnym). Sędzia zrobił wszystko, jak pisaliśmy, wykartkował przed poLegłą atuty środka Śląska, ale i tak damy radę, bo gramy w Twierdzy Wrocław.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane