FIFA2020 – turniej dla kibiców Śląska

01.12.2019 (21:18) | Marcin Polański | fot. Ekstraklasa SA | skomentuj (0)
W poniedziałek 2 grudnia rozegrany zostanie otwarty turniej eliminacyjny w grze FIFA2020 na platformach PS4 i Xbox One, do którego nadal można się zapisać. Najlepsi zostaną oficjalnymi reprezentantami WKS-u i będą walczyć z rywalami z innych klubów.


 Aby sprawdzić się w rywalizacji i powalczyć o 20 000 złotych, wystarczy zarejestrować się na www.ekstraklasagames.org. Runda zimowa, która rozpoczęła się 14 listopada, to czas eliminacji. Co kilka dni rozgrywane są turnieje dla kibiców poszczególnych klubów z Ekstraklasy.Za nami już 7 takich turniejów, a grudzień rozpoczną zmagania dla fanów Śląska. Rozgrywki eliminacyjne toczone są niezależnie dla obu konsol, a aby wziąć udział w turnieju trzeba mieć skończone 16 lat. Dalsze rundy zmagań transmitowane są w telewizji Polsat Games, a finały rozgrywane są w telewizyjnym studio.W pierwszym sezonie do rywalizacji stanęło ponad 17 tys. graczy. Reprezentujący Śląsk zajęli 11 miejsce, a najlepsi w fazie play-off okazali się reprezentanci Pogoni Szczecin.Ekstraklasa Games należy do ekskluzywnego grona turniejów na licencji FIFA 20 Official League Qualifier. Oznacza to, że najlepsi gracze rywalizują w turnieju także o punkty do rankingu FIFA 20 Global Series i możliwość walki o awans na Mistrzostwa Świata FIFA eWorld Cup.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane