Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE)

07.12.2019 (07:46) | Marcin Polański | żródło: Śląsk Wrocław
Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami organizacyjnymi dotyczącymi niedzielnego meczu z Legią Warszawa dotyczącymi m.in. parkingów, specjalnej komunikacji, zakupu biletów.


 

Kasy dłużej otwarte

W sobotę wydłużona do godz. 18:00 została praca kas biletowych na Stadionie Miejskim oraz na Oporowskiej. Warto zakupić bilety w przedsprzedaży, bo w dniu meczu wejściówki są o 5 zł droższe. Można także bilety on-line (bilety.slaskwroclaw.pl) lub w stacjonarnych punktach sprzedaży.Parkingi - zmiany

W związku z przyjazdem dużej grupy kibiców gości wyłączony z użytku będzie Parking Park&Ride Lotnica mieszczący się obok stacji kolejowej Wrocław Stadion. Dodatkowo wjazd na parking wielopoziomowy będzie możliwy jedynie dla posiadaczy wcześniej zakupionych biletów.

Specjalne tramwaje na mecz

W niedziele uruchomione zostaną specjalne linie tramwajowe.

Dojazd (co 10 minut w godzinach 14:30 – 17:00):
T1: Galeria Dominikańska - Kazimierza Wielkiego - Świętego Mikołaja - Pl. Jana Pawła II - Legnicka - Milenijna - Pilczycka - Królewiecka - Stadion Wrocław (Królewiecka)

Powrót (od godz. 19:30):
T1: Stadion Wrocław (Królewiecka) - Królewiecka - Pilczycka - Milenijna - Legnicka - Pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Rynek

T2: Pętla Pilczyce - Lotnicza - Legnicka - Pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Rynek

Powrót gratis z Kolejami Dolnośląskimi

Każdy posiadacz biletu lub karnetu może skorzystać w dniu meczu z 50% ulgi na przejazd Kolejami Dolnośląskimi, w przypadku zakupu przejazdu tam i z powrotem. Dotyczy połączeń z każdej stacji województwa do dowolnego przystanku na terenie Wrocławia, w tym również relacji w granicach wewnętrznych miasta.
Więcej informacji na www.kolejedolnoslaskie.pl