Płacheta: Oddaliśmy serce

21.02.2020 (23:45) | Kamil Kuleta | fot.: Mateusz Porzucek
Przemysław Płacheta: Przed meczem wiedzieliśmy, że to będzie ciężkie spotkanie. Wiedzieliśmy, że musimy dobrze wejść w mecz i udało się. Strzeliliśmy szybko dwie bramki. Później było widać walkę. Oddaliśmy serce i oby tak dalej. Mam nadzieje, że ta wygrana nas poniesie w następnym meczu i dalej będziemy kontynuować serię wygranych.


 

Było widać dzisiaj wymienność pozycji z Rajceviciem. Tak to wygląda, że z tym napastnikiem trzeba być bardziej mobilnym?

Wymienność pozycji jest jedną z opcji. W trakcie meczu zawodnik powinien widzieć jak się poruszać i się porozumiewać. Myślę, że z każdym meczem będzie to lepiej wyglądało. Myślę, że dobrze wyglądała praca naszej drużyny. Na pewno można poprawić niektóre błędy, bo było ich trochę i zagrać lepszy mecz.Czułeś, że masz przewagę szybkości nad Mateuszem Matrasem?

Czułem, ale wiedziałem, że będzie się inaczej ustawiał pode mnie. Ja muszę się dalej rozwijać i pracować nad grą jeden na jeden i tym robić przewagę w bocznym sektorze. Jeśli jest na to szansa. Będę się starał żeby to lepiej wyglądało w następnych meczach.ZOBACZ też: Lavicka: Najważniejszy jest wynik, trzy punkty