Nowa retro kolekcja Śląska

18.03.2020 (17:45) | Krzysztof Banasik

fot.: Dawid Antecki

Pora na nową jakość premium produktów Śląska Wrocław. Kolekcja Retro to powrót do klasyki w efektownym wydaniu - czytamy na oficjalnej stronie klubu. 

Pierwsza Kolekcja Retro Śląska to klasyczne bluzy, t-shirty, koszulki polo, czapki z daszkiem, a także unikalna „meczówka”, poliestrowa bluza ze stójką, wyjątkowy szalik „pasiak” czy pieczołowicie wykonany proporczyk. A wszystko to dostępne w całkowicie nowym sklepie internetowym. Nowoczesny design połączony z praktycznością już dziś umili Wam zakupy produktów z Kolekcji Retro.

W sesji zdjęciowej udział wzięli byli piłkarze Śląska, którzy pracują w klubie również dziś, przez lata identyfikując się z zielono-biało-czerwonymi barwami. Krzysztof Wołczek, Piotr Jawny i Krzysztof Ostrowski kiedyś reprezentowali WKS na boisku, dziś trenują młodych piłkarzy w akademii. Przekazują im nie tylko swoje piłkarskie doświadczenia, ale i szacunek do tradycji wrocławskiego klubu. Specjalne miejsce w historii Śląska zajmuje z pewnością Jarosław Szandrocho, od niemal ćwierćwiecza pracujący jako fizjoterapeuta przy pierwszej drużynie. "Szaman" wśród kibiców posiada już status legendy, będąc przy tym prawdziwą skarbnicą wiedzy, ciekawostek i pamiątek związanych z klubem z ul. Oporowskiej. Jego udziału w działaniach związanych z Kolekcją Retro zabraknąć po prostu nie mogło.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Kartka z kalendarza