Aktualności

Łabojko: Przemek i Erik pokazali kunszt

26.06.2020 (00:17) | Wojciech Peciakowski

fot.: Mateusz Porzucek

Podsumowanie meczu z perspektywy zawodnika Śląska, Jakuba Łabojki. 

Jakub Łabojko: Przede wszystkim ten mecz miał nam pokazać, w którym miejscu jesteśmy i o co walczymy. Walczymy o coś więcej niż tylko byt w górnej ósemce. Cieszę się, że zdobyliśmy trzy punkty, bo nie było łatwo, Cracovia nie jest słabym zespołem. Wydaje mi się, że te punkty smakują bardzo dobrze. Przemek i Erik pokazali kunszt strzelecki i pomogli nam wygrać ten mecz.

W momencie, kiedy strzeliliśmy pierwszą bramkę, poczuliśmy, że możemy Cracovię ukłuć, bo poszli w dół mentalnie i tak się właśnie stało. Potwierdziliśmy to trzecim golem, ale niepotrzebnie straciliśmy gola na 3:2.

Cieszy gra ładna dla oka, bo wcześniej może nie zawsze to tak wyglądało, a dziś było i efektownie i efektywnie. Przygotowujemy się do meczu z Lechem, który też nie będzie łatwy. Lech jest na fali, musimy się skoncentrować, mieć wolę walki i zaangażowanie jak dzisiaj i oby znowu można się było cieszyć z trzech punktów.

Mecze bez kibiców kojarzą się ze sparingami. Dziś kibice byli naszym 12. zawodnikiem. Pomogli w cięższym momencie po stracie bramki, gdy niezbyt dobrze zaczęliśmy, a kibice mocno wspierali. Słyszeliśmy doping i pomogło nam to zdobyć bramkę kontaktową. Cieszy ich powrót i dziękujemy, że nas wspierali.

źródło: kanał YT klubu

ZOBACZ też: Probierz: Śląsk wykorzystał swoje atuty