Śląsk zagra na Oporowskiej

24.07.2020 (18:33) | Marcin Polański

fot.: Rafał Sawicki

Piłkarze pierwszej drużyny Śląska przebywają na zasłużonych urlopach, ale spragnieni futbolu fani WKS-u nie muszą nudzić się podczas najbliższego weekendu. W sobotę mecze sparingowe rozegra zespół rezerw oraz drużyna kobieca. 

W Gaci dojdzie do powtórki z niedawnej potyczki Pucharu Polski na szczeblu okręgu wrocławskiego. Śląsk II zmierzy się z miejscową Foto-Higieną Błyskawicą, a początek meczu zaplanowano na godzinę 11:00. Przypomnijmy, że trzy tygodnie temu wrocławianie pokonali trzecioligowca 4:1.


Także w sobotę, ale o godzinie 14:00 po raz pierwszy zespół kobiecego futbolu pod szyldem Śląska rozegra mecz na stadionie przy ul. Oporowskiej. Drużyna trenera Jegieły podejmie ekipę wicemistrza Polski – Czarnych Sosnowiec.

Jeszcze do niedawna mogliśmy oglądać na nim mecze Ekstraklasy, a jutro będziemy świadkami historycznej chwili, czyli meczu drużyny kobiet. Jesteśmy dumni z bycia częścią rodziny Śląska Wrocław i mamy nadzieję, że na spotkanie przybędzie wielu kibiców. Chcielibyśmy się z nimi przywitać i zaprezentować jak najlepiej - mówi szkoleniowiec na oficjalnej stronie klubu

Wstęp na mecz oczywiście darmowy.

Zobaczcie jak pilkarki Śląska zapraszają na swoj mecz.

 

ZOBACZ też: Ekstra kasa dla Śląska od PZPN!