Aktualności

KONKURS!

21.11.2020 (06:58) | Krzysztof Banasik

fot.: Marcin Folmer

Do wygrania mamy grę FIFA 20 na PS4 oraz trzy książki Sebastiana Mili, a w nich m.in. sporo na temat Śląska Wrocław. Kto może zgarnąć te nagrody? 

Z dumą i wielką wdzięcznością patrzymy na listę 18-stu Patronów, którzy wspierają naszą w głównej mierze społeczną działalność. Konkurs skierowany jest do wszystkich obecnych i nowych Patronów naszej redakcji, którzy, dzięki wykupieniu odpowiedniego progu wsparcia, do niedzieli 22.11. do 19:47 będą co najmniej "Kibicami" (min. 10 zł).

  • Książki Sebastiana Mili - zwycięzców wyłonimy spośród osób, które będą co najmniej "Kibicami" (min. 10 zł),
  • FIFA 20 na PS4 - zwycięzcę wyłonimy spośród osób, które będą co najmniej "Karnetowiczami" (min. 20 zł).

Dzięki Patronom, w ostatnich miesiącach mogliśmy sfinansować:

  • zakup nowej karty przechwytującej (dającej możliwość transmisji ze stadionów),
  • zakup mobilnego modemu do Internetu,
  • opłacenie dostępu do Internetu,
  • opłacenie serwera, na którym działa nasza strona.

Dziękujemy Wam za to!

Obecnie borykamy się z problemem sfinansowania:

  • wyjazdów redakcji na mecze poza Wrocławiem,
  • zakupu redakcyjnego laptopa (obecnie korzystamy ze swoich prywatnych komputerów).Patronite to znany i zaufany serwis, przy pomocy którego można finansowo wesprzeć pasjonatów (Autorów) takich jak my i w zamian otrzymać za to coś wyjątkowego. Patroni, czyli wpłacający, mogą przekazywać comiesięczne kwoty na konto Autorów, a ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

WIZYTÓWKA ŚLĄSKNETU NA PATRONITE (Kliknij)

Co ważne - dzięki publicznym celom, Patroni mają wgląd w to, jak zostaną zainwestowane ich pieniądze. Każda wpłata będzie więc cegiełką do rozwoju ŚLĄSKnetu. Wasze wsparcie odczuliśmy już w maju 2019 roku, gdy dzięki zebraniu 2730 zł na zrzutka.pl nasi przedstawiciele mogli wyjechać do Słowenii, by relacjonować przygotowania WKS-u do sezonu.To tylko kilka prostych kroków!
1. Zarejestruj i zaloguj się na patronite.pl za pomocą konta na Facebooku lub e-maila.
2. Odwiedź nasz profil na Patronite: https://patronite.pl/slasknet.
3. Wybierz jeden z progów miesięcznego wsparcia.
4. Wybierz formę płatności (Tpay, Karta, PayPal). W przypadku wyboru Tpay (najwygodniejsza i najszybsza opcja) możliwe jest dokonanie przelewu z dowolnego banku od razu na dłuży okres (od 3 do 12 miesięcy). Decydując się na kartę lub PayPal płatność będzie automatycznie pobierana co miesiąc.
5. Sfinalizuj.
WIĘCEJ INFORMACJI O TYM, JAK ZOSTAĆ PATRONEM (Kliknij)

Po pomyślnym przejściu procesu, otrzymasz maila potwierdzającego dołączenie do grona Patronów.W zależności od wybranego progu miesięcznego wsparcia (do wyboru 5 zł / 10 zł/ 20 zł / 50 zł / 100 zł) zyskasz także dodatkowe benefity, takie jak:

- Twoje imię i nazwisko lub nick pojawią się na Trybunie Honorowej oraz zostaną wymienione w naszych najważniejszych materiałach filmowych.

- Dostęp do zamkniętej grupy na FB dla Patronów, stając się jednocześnie fundamentem rozwoju serwisu i zyskując możliwość: wpływania na to jakie treści pojawią się w portalu, zaproponowania pytań naszym rozmówcom, obejrzenia dodatkowych materiałów wideo, wzięcia udziału w konkursach, zapoznania się przedpremierowo z ciekawymi materiałami i informacjami.

- Możliwość wyboru zdjęć z naszej galerii, które otrzymasz z autografami zawodników Śląska, stając się posiadaczem unikalnej kolekcji. (CZASOWO WSTRZYMANE - PANDEMIA).

- Kilka profesjonalnych zdjęć zrobionych Tobie podczas meczu na stadionie, a jedno wydrukowane w formie dużego plakatu. (CZASOWO WSTRZYMANE - PANDEMIA)

- Poznanie specyfiki obsługi medialnej Śląska i naszej pracy (np. programie LIVE, spotkanie z przedstawicielami redakcji). (CZASOWO WSTRZYMANE - PANDEMIA)
 
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZOSTAŃ PATRONEM ŚLĄSKNETU (Kliknij)
 
Dziękujemy za każdą złotówkę! Hej Śląsk!

Redakcja ŚLĄSKnetu

ZOBACZ też: Jak piłkarze Śląska zwolnili Piotra Stokowca