Bilety

W razie pytań zajrzyj na bilety.slaskwroclaw.pl

CENNIK BILETÓW NA MECZE ŚLĄSKA WROCŁAW, SEZON 2021/2022
Cennik strefy VIP


Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

DZIECI I UCZNIOWIE

Po kilku edycjach akcji „Mamo, tato – chcę na mecz!”, w której kibice Śląska, przed ukończeniem 13. roku życia, wchodzili na mecze naszej drużyny za darmo, postanowiliśmy wprowadzić ją na stałe!

Każdy kibic, który nie skończył 13 lat, może wejść na spotkanie WKS-u na Stadionie Wrocław za darmo. Przypominamy, że dzieci w tym wieku muszą wybrać się na mecz z dorosłym opiekunem.

Z kolei młodzież w wieku 13-18 lat na spotkania Śląska wchodzi od teraz za jedyne 10 złotych!


SENIORZY

Chcemy zachęcić do przychodzenia na nasze mecze również młodzież starszą, pamiętającą i przeżywającą razem z klubem wiele wspaniałaych kart z jego historii. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalne udogodnienia dla naszych fanów-seniorów. Promocyjne bilety przysługują teraz nie od 65. roku życia, ale już dla każdego, kto skończył 60 lat. Cena to tylko 10 zł.


Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania kibiców, którzy od dawna nie byli na meczach WKS-u oraz tych, którzy wciąż czekają na swoje pierwsze wyjście na trybuny. Stadion Wrocław i Śląsk Wrocław stoją dla Was otworem. Przyjdźcie i poczujcie z nami wyjątkowe piłkarskie emocje!

Gdzie kupić:

Wszystkie bilety, już w odświeżonym cenniku, można kupować on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl.


Plan stadionu: