Bilety

W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl

CENNIK BILETÓW NA MECZE ŚLĄSKA WROCŁAW, SEZON 2019/2020
Cennik biletów na mecze z Legią Warszawa i Lechem Poznań


Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

TRYBUNA A

Do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na trybunę A przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym.

Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego za okazaniem biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.


DZIECI I UCZNIOWIE

Po kilku edycjach akcji „Mamo, tato – chcę na mecz!”, w której kibice Śląska, przed ukończeniem 13. roku życia, wchodzili na mecze naszej drużyny za darmo, postanowiliśmy wprowadzić ją na stałe!

Każdy kibic, który nie skończył 13 lat, może wejść na spotkanie WKS-u na Stadionie Wrocław za darmo. Przypominamy, że dzieci w tym wieku muszą wybrać się na mecz z dorosłym opiekunem.

Z kolei młodzież w wieku 13-18 lat na spotkania Śląska wchodzi od teraz za jedyne 10 złotych!


SENIORZY

Chcemy zachęcić do przychodzenia na nasze mecze również młodzież starszą, pamiętającą i przeżywającą razem z klubem wiele wspaniałaych kart z jego historii. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalne udogodnienia dla naszych fanów-seniorów. Promocyjne bilety przysługują teraz nie od 65. roku życia, ale już dla każdego, kto skończył 60 lat. Cena to tylko 10 zł.


Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania kibiców, którzy od dawna nie byli na meczach WKS-u oraz tych, którzy wciąż czekają na swoje pierwsze wyjście na trybuny. Stadion Wrocław i Śląsk Wrocław stoją dla Was otworem. Przyjdźcie i poczujcie z nami wyjątkowe piłkarskie emocje!

Gdzie kupić:

Bilety na mecze Śląska Wrocław można kupować w wielu punktach sprzedaży, których lista znajduje się po kliknięciu w zakładkę Punkty Sprzedaży. Wejściówki można kupować również za pośrednictwem strony www.bilety.slaskwroclaw.pl (warunki powyżej).


Plan stadionu:


Ponadto zachęcamy do zapoznania się z regulaminem sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław. Można go przeczytać klikając w: Regulamin Sprzedaży.