Pich: Liga wszystko zweryfikuje

14.07.2019 (20:38) | Drom | skomentuj (0)
Prezentujemy wypowiedź Roberta Picha, autora zwycięskiej bramki w meczu z Wartą Poznań, po meczu sparingowym.


 

Cieszymy się, że wygraliśmy tyle meczów w okresie przygotowawczym, ale to nic nie znaczy, bo liga wszystko zweryfikuje. Na pewno lepiej jest wygrywać, niż przegrywać, ale wiemy, że jest trochę elementów do poprawy. Nie można myśleć, że teraz liga się będzie sama wygrywać, bo te mecze będą cięższe, niż sparingi. Musimy się przygotować to każdego meczu, tak jak to było na koniec poprzedniego sezonu. Czekają nas trudne mecze i musimy być skoncentrowani, żeby zdobywać punkty.W lidze gra się inaczej, niż w sparingach, ale wierzymy że będziemy gotowi na mecz pierwszy mecz. Mamy też przygotowanych trochę wariantów rozegrania stałych fragmentów gry, których nie chcieliśmy pokazywać przed meczem z Wisłą.
W sparingach grałem na „10” i nie mam z tym problemu - trener mnie tak ustawia i czuję na tej pozycji też dobrze. Trochę inaczej się tam gra i biega, ale jestem przygotowany do gry zarówno na skrzydle, jak i na środku pomocy. Zobaczymy jaki skład i ustawienie trener wybierze na mecz w Krakowie, na pewno dla sztabu to dobra sytuacja, gdy ma pole manewru, a pierwsze mecze zweryfikują w jakim zestawieniu będziemy najlepiej się prezentować.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane