Płacheta: Niczego się nie boję

14.07.2019 (21:10) | Drom | skomentuj (5)
Po raz pierwszy we Wrocławiu kibicom Śląska zaprezentował się Przemysław Płacheta. Gra skrzydłowego przypadła fanom do gustu, kilkukrotnie otrzymał brawa z trybun.


 

Jak ocenisz swój pierwszy mecz we Wrocławiu?
Wydaje mi się, że pozytywnie. W pierwszej połowie było sporo akcji tą moją lewą flanką, prawą zresztą też. Generalnie dobrze weszliśmy w mecz, konstruowaliśmy sporo akcji, musimy skupić się tylko nad wykończeniem, żeby zamieniać je na bramki.

Dobrze wyglądała twoja współpraca z Dino Stiglecem.
Dość szybko złapaliśmy wspólny język i dobrze się rozumiemy – zarówno z Dino, jak i Mateuszem Hołownią, co mnie bardzo cieszy.

Na skrzydłach jest duża rywalizacja, czujesz że wygrywasz walkę o miejsce w wyjściowej jedenastce?
Chcę w każdym meczu i treningu dawać z siebie 100%, by była z tego korzyść dla drużyny. Jest rywalizacja, mamy dużo dobrych zawodników i to na pewno wyjdzie wszystkim na dobre i podniesie poziom.

Czujesz się gotowy na walkę w ekstraklasie?
Zobaczymy jak to będzie wyglądało, ja niczego się nie boję – zrobiłem kolejny krok przechodząc do ekstraklasy i teraz chcę zrobić kolejny i ze Śląskiem wygrywać w lidze.

KOMENTARZE
~Wrocek(2019-07-15 22:50:49)
Moim zdaniem najlepszy transfer Śląska w tym okienku. Duży plus dla Darka Sztylki. Jeszcze kogoś na 10 tkę.
~Jap(2019-07-15 08:38:48)
Widac, ze wie po co jest na boisku. Beda z niego ludzie.
~Luk2902(2019-07-15 02:53:08)
No i zuch chłopak, tak trzymać !
~Wrocek(2019-07-14 23:01:38)
Poukładany chłopak Śląsk będzie miał z niego pożytek. Dobry technicznie i szybki. Jak włączy swoje turbo to przeciwnicy mogą oglądać jego plecy. W meczu z Wartą zagrał dobrze. Jeszcze powinni zakontraktować napastnika. Esposito jest jakiś drewniany a Szczepan się stara ale do końca nie jestem przekonany na zmiany może być ale pierwsza jedynastka raczej nie. Poza tym kiedy ogłoszą sponsora?
~Mongoloid(2019-07-14 22:52:29)
Siedziałem akurat po tej stronie gdzie grał Płacheta. Faktycznie, trzeba uczciwie powiedzieć, że chłopak nie unika gry, ciągle się pokazuje na dobrej pozycji, jest szybki i ma dobre przyspieszenie. Miejmy nadzieję, że będzie z niego pociecha.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane