Lavicka: Drużyna zagrała zespołowo

20.07.2019 (20:11) | Pawlak / Fot. Marcin Folmer | skomentuj (1)
Prezentujemy poniżej wypowiedź trenera Śląska, Vitezslava Lavicki, podczas konferencji prasowej po meczu Wisła Kraków - Śląsk Wrocław.


 

Czy jest Pan zadowolony z gry zespołu, a w szczególności napastników?
Vitezslav Lavicka: Przypominam, że to dopiero pierwsza kolejka ligi. Jestem zadowolony ze zdobycia trzech punktów. To było zwycięstwo dzięki ciężkiej pracy. Obie drużyny miały swoje sytuacje w tym meczu. Cieszę się najbardziej z tego jak piłkarze pracowali na boisku. Grali zespołowo. Mieliśmy dobrą organizację pracy. Nowi piłkarze: Putnocky, Płacheta, Stiglec - rozegrali bardzo dobre zawody. Musimy jednak dalej ciężko pracować.

Jak Pan oceni występ Przemysława Płachety?
Zagrał bardzo dobry mecz. Wykazał się dużą aktywnością, grał 1 na 1. Bardzo się cieszę, że klubowi udało się go zakontraktować. Ma bardzo duży potencjał i udowodnił to już w tym w pierwszym występie.

Czy był duży ból głowy przed wybraniem wyjściowego składu?
Nie była to łatwa decyzja. Każdy wie do ilu doszło zmian w zespole. Wszyscy zawodnicy ostro walczyli o miejsce w składzie. Widziałem ogromne zaangażowanie podczas okresu przygotowawczego. Jestem zadowolony z ich gry. Pamiętajmy, że to dopiero pierwsza kolejka.

Chciałbym podziękować kibicom obydwu drużyn. Stworzyli świetną atmosferę podczas meczu. Tak to powinno wyglądać w ekstraklasie.

KOMENTARZE
~Irpol(2019-07-20 22:00:09)
Taką grę i zaangażowanie chcemy oglądać w każdym meczu, poprawić tylko skuteczność.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane