Stolarczyk: Śląsk zdobył piękną bramkę

20.07.2019 (20:21) | Pawlak / Fot. Mateusz Porzucek | skomentuj (0)
Prezentujemy poniżej wypowiedź trenera Wisły, Macieja Stolarczyka, podczas konferencji prasowej po meczu Wisła Kraków - Śląsk Wrocław.


 

Maciej Stolarczyk: Nie tak wyobrażaliśmy sobie mecz inauguracyjny. Graliśmy przed swoją publicznością i chcieliśmy się dobrze zaprezentować. Mieliśmy kilka szans na strzelenie bramki ale to się nie udało. Przeciwnik zdobył piękną bramkę. Trzeba to podkreślić i pogratulować im zwycięstwa. No cóż, sporo pracy przed nami. Bo na pewno to spotkane w naszym wykonaniu nie było piękne. Musimy konsekwentnie działać, aby te elementy, które szwankowały na kolejny mecz skorygować.

Czy trenera nie martwi reakcja trenera po stracie bramki? Nie widziałem jakieś złości w drużynie, próby wyrównania na wszelką cenę.
Nie, nie zgadzam się. Uważam, że zespół dążył do tego, żeby zdobyć bramkę. Nie udało się. Stworzyliśmy kilka szans. Śląsk był dobrze zorganizowany w defensywie i mocno nam utrudniał realizację naszego planu. Uważam, że mimo wszystko mieliśmy swoje szanse, na zdobycie gola.

Z czego wynikała zmiana w obsadzie bramki?
Musze podkreślić, że obaj bramkarze prezentują się naprawdę dobrze. Mnie cieszy fakt, że rywalizacja na tej pozycji jest wyrównana.

Jak poważny jest uraz Bashy?
Jest to drobny uraz ale nie chcieliśmy ryzykować, żeby się pogłębił. Trudno mi powiedzieć czy będzie gotowy na kolejne spotkanie. Na początku tygodnia będzie miał kolejne badanie.

Chyba nie ma innej drużyny, w której na starcie sezonu jest tyle kontuzji.
Na pewno jest to problem. Chciałbym mieć do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Mocno ten element analizujemy. Mamy kilak takich urazów, które są nieco historyczne, odrodziły się lub są mechaniczne. Jest to problem ale muszę korzystać z tych co mam.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane