Probierz: To był dobry mecz z obu stron

17.08.2019 (17:12) | Wojtek Peciakowski | skomentuj (6)
Pomeczowa wypowiedź trenera Cracovii Michała Probierza.


 

Prosimy o podsumowanie meczu.

Zaczęliśmy nerwowo. Widać było, że 2-3 straty sprawiły nam problemy. Po 10 minutach się uspokoiliśmy, gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje, to byłby inny mecz. Po stracie bramki za szybko chcieliśmy to odrobić, otwieraliśmy się. Putnocky bronił fenomenalnie. Po przerwie spodziewaliśmy się, że Śląsk się wycofa, a my byliśmy groźni, strzeliliśmy na 1:1. Wydawało się, że każdy może przechylić szalę na swoją stronę. Mogliśmy zamknąć ten mecz, ale się nie udało. Przepiękna bramka Cholewiaka. Taka jest piłka. Walczyliśmy do samego końca chociaż o remis, ale kosztowało nas to wiele wysiłku. To był dobry mecz z obu stron.

Debiutował Rubio. Jak pan go ocenia?

Czekaliśmy na ten moment. Musi się nauczyć tej ligi. Strzelił piękną bramkę. Nabrał pewności siebie i będzie z niego dużo pożytku.

Analizował pan sytuację z końca spotkania?

Trudno to komentować. Ciężko było to ocenić, ale sędziowie mają więcej ujęć i kamer. Ja nie widziałem, czy była, czy nie.

KOMENTARZE
~ddd(2019-08-18 15:37:01)
Kibol...jak inaczej zinterpretować Twoje słowa, że Cracovia próbuje oszukiwać i szukać karnych? Totalna bzdura. A z tym Juda gang....srednio
~kibol(2019-08-18 13:32:50)
@ddd rozbawiłeś mnie. Dzieci czytają i słyszą na podwórku wystarczająco wiele, by znać otaczający je świat i jego realia. Piłka nożna to nie teatrzyk kukiełkowy, a stadion to nie wesołe miasteczko. Od 35 lat jestem ze Śląskiem, od 20 lat z synem, od 5 z wnukami i nie mam takich problemów, jak ty @ddd. Co do wykształcenia, to się zdziwisz, wielu z nas to magistrzy, inżynierowie, doktoranci, więc w tej kwestii nie wyciągaj mylnych wniosków. Po prostu my mamy ten klub w sercu od kołyski aż po grób, jesteśmy fanatykami, kibolami i... jesteśmy z tego dumni!
~ddd(2019-08-18 00:25:38)
Rozmowy 15latkow albo ludzi bez szkoły. Po co puszczanie tu takie komentarze? Przecież to dzieci czytają....
~kibol(2019-08-17 19:03:37)
Albo ja, albo ty @FCB.WKS czegoś nie kumasz. Jesteś kibicem Craxy ? Jude Gang - tak się nazywają kibole Craxy, coś mi się widzi, że nie jesteś z "tej bajki" stąd się nie zrozumieliśmy - https://www.wikipasy.pl/Jude_Gang
~FCB.WKS(2019-08-17 18:29:03)
Kibol !!!!
Z szacunkiem do kibica mojej drużyny...
Ale Jude pomijam że to po niemiecku , to też prawdziwemu NEO KIBICOWI nie przystoi, nazywaj sprawy po imieniu i powiedz to po polsku, czyli przetłumacz to...
Już teraz też wiem dlaczego Musonde nie lubisz....
Jakie lubisz piece, gazowe czy węglowe?
~kibol(2019-08-17 18:08:47)
Craxa jak zawsze, jak nie umie wygrać, to próbuje oszukiwać i szukać karnych. Nie ładnie, przecież wiedzieliście Jude Gang, że należy oddać pokłon Szlachcie z Wrocławia ;)
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane