Łabojko: Pokazaliśmy charakter

08.11.2019 (21:30) | Claudia Haor/Krzysztof Banasik | fot. Mateusz Porzucek | skomentuj (1)
- Chcemy jak najszybciej zapewnić sobie awans do górnej ósemki - powiedział po spotkaniu z ŁKS-em Jakub Łabojko. Poniżej pełna wypowiedź pomocnika Śląska.


 

Jak ocenisz to spotkanie?
Przyjechaliśmy z nastawieniem na zdobycie trzy punkty i podtrzymanie serii zwycięstw. I to nam się udało, z czego się bardzo cieszymy. Pokazaliśmy charakter, bo w końcówce było trochę nerwów. Mogliśmy ten mecz zamknąć wcześniej, mieliśmy sytuacje, gdybyśmy je wykorzystali, moglibyśmy grać spokojniej. Najważniejsze jednak, że wywozimy trzy punkty i przynajmniej na moment wracamy na pozycję lidera.

Odkąd wróciłeś do podstawowego składu – Śląsk wygrywa.
Nie ma znaczenia, kto wychodzi w pierwszej jedenastce, najważniejsze, żeby zespół wygrywał i był jak najwyżej w tabeli. Chcemy jak najszybciej zapewnić sobie awans do górnej ósemki i może powalczyć o coś więcej.

Jesteście w dobrej formie, a teraz przerwa reprezentacyjna.
Ja będę miał jeszcze dłuższą przerwę, bo dostałem czwartą żółtą kartkę, także z Wisłą Kraków nie zagram. Przerwa drużynie się przyda, bo w zespole jest dużo urazów. Trzeba się podleczyć i dalej zdobywać punkty – do końca roku zostało tylko 5 spotkań, będziemy chcieli być po nich jak najwyżej w tabeli.

Rozmawiała Claudia Haor

KOMENTARZE
~kibicka(2019-11-09 11:23:03)
Szkoda, że Łabojko nie zagra z Wisłą Kraków. Kto za niego ? Może Zivulic, albo Chrapek z Mączyńskim, a Markovic na 10, albo wreszcie Radecki na 10 ?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane