Śląsk Wrocław: Leszczyński - Janasik, Bejger, Petkow, Konczkowski (75' Żukowski), Pokorny, Schwarz (75' Mustafić), Olsen (82' Ince), Nahuel (90+5' Macenko), Samiec-Talar (75' Klimala), Exposito

Pogoń Szczecin: Cojocaru - Ulvestad, Koulouris (90+6' Lisowski), Grosicki, Gamboa, Biczachczjan (63' Wędrychowski), Zech, Wahlqvist (87' Kurzawa), Koutris, Malec, Przyborek (63' Gorgon)

Śląsk Wrocław: Trelowski - Paluszek, Rzuchowski, Petrow
Pogoń Szczecin: Klebaniuk - Borges, Zahović, Paryzek, Korczakowski

Sędzia: Szymon Marciniak

Aura: Pochmurno

Widzów: 22 232

90+7 min. - Koniec meczu. Szymon Marciniak gwiżdże już po raz ostatni. Śląsk przegrywa z Pogonią 0:1

90+7 min. - WKS próbuje doprowadzić do remisu. Podopieczni Jacka Magiery starają się przeprowadzić jedną z ostatnich akcji

90+6 min. - Zmiana w ekipie Portowców. Lisowski wchodzi za Koulourisa

90+5 min. - Jeszcze jedna zmiana w Śląsku. Macenko wchodzi za Nahuela

90+3 min. - Kolejna kartka. Tym razem na Schwarza już na ławce rezerwowych, który dyskutował z sędzią

90+2 min. - Żółta kartka dla gracza Pogoni za agresywny faul na Nahuelu

90+1 min. - Szymon Marciniak dolicza minimum 7 minut do regulaminowego czasu gry

90 min. - Śląsk stara się budować ataki, ale zawodnicy Pogoni pewnie bronią dostępu do własnej bramki

89 min. - Piłkarze wracają na murawę. Mamy oficjalną informację, że jeśli jakiś przedmiot pojawi się jeszcze raz na murawie to mecz zostanie przerwany

86 min. - Mamy niespodziewaną przerwę w grze... Sędziowie i piłkarze obu drużyn zeszli z boiska

82 min. - Burak Ince wchodzi na boisko za Olsena w zespole Śląska

80 min. - Nahuel bierze na siebie grę i rozpoczyna kolejny atak Trójkolorowych

79 min. - Żółta kartka dla Wahlqvista za faul na Nahuelu blisko pola karnego

75 min. - Trener Magiera szybko reaguje. Mamy potrójną zmianę. Wchodzą: Klimala, Mustafić, Żukowski. Schodzą: Samiec-Talar, Schwarz, Konczkowski.

73 min. - Gol dla Pogoni. Ataki gości przyniosły efekt. Ulvestad wykorzystał to, że bezpańska piłka po obronionym strzale z dystansu spadła pod jego nogi, a końcowo piłka odbiła się od gracza WKS-u i mamy samobój Janasika

70 min. - - Bardzo groźna akcja gości. Strzał Koulourisa co prawda został wybroniony przez znakomitego Leszczyńskiego, ale później piłka uderzyła jeszcze słupek

69 min. - Trójkolorowi próbują rozegrać akcję zaczynając od linii obrony

68 min. - W tym etapie meczu to Pogoń przejmuje inicjatywę

67 min. - Wrocławianie starają się rozgrywać, ale po chwili tracą futbolówkę

66 min. - Grosicki prowadzi kontratak Portowców

63 min. - Podwójna zmiana w zespole gości. Schodzą Biczachczjan i Przyborek, a pojawiają się za nich Wędrychowski i Gorgon

61 min. - Przerwa potrwała tylko chwilę i już oba zespoły wracają do gry

60 min. - Mamy przerwę w grze spowodowaną pirotechniką, która została odpalona przez kibiców gości. Sędzia czeka na poprawienie się widoczności

58 min. - Śląsk nie odpuszcza. Nahuel miał dobrą okazję, ale mocny strzał z ostrego kąta wybronił golkiper

57 min. - Ponownie kapitan drużyny ze Szczecina stara się napędzać ataki

55 min. - Tym razem to Pogoń ruszyła z atakami. Dwa strzały z dystansu Grosickiego nie znalazły jednak drogi do bramki Leszczyńskiego

52 min. - Wspaniały moment ataków Śląska. Erik Exposito dwukrotnie dośrodkowywał precyzyjne piłki w kierunku Olsena, który oddawał strzały. Niestety w obu przypadkach górą był bramkarz Portowców

51 min. - Żółta kartka dla Olsena za faul na rywalu w środku pola

49 min. - Ładna akcja Pogoni zakończona bardzo niecelnym strzałem

47 min. - Pierwsza groźna akcja w drugiej części meczu. Uderzenie Samca-Talara mija słupek bramki strzeżonej przez Cojocaru

46 min. - Nahuel dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale ta nie trafia do żadnego z kolegów

46 min. - Początek drugiej połowy meczu!

45 min. - Sędzia kończy pierwszą połowę. Jak dotąd mamy bezbramkowy remis

44 min. - Silny strzał Nahuela obroniony przez Cojocaru. Po interwencji piłka znalazła się pod nogami Schwarza, który fatalnie spudłował

42 min. - Precyzyjne dośrodkowanie Exposito wprost na głowę Samca-Talara, który uderza ponad bramką. Wciąż czekamy na pierwsze trafienie w tym spotkaniu

41 min. - Za mocny przerzut Nahuela do Konczkowskiego. Piłka opuszcza boisko

40 min. - Goście rozpoczynają grę od własnej bramki

38 min. - Po imponującym rajdzie Nahuela piłka trafiła do Exposito, który oddał niecelne uderzenie

37 min. - Pokorny znowu popisał się bardzo ważnym odbiorem

35 min. - Ulubieniec wrocławskiej publiki Samiec-Talar ponownie faulowany przez rywali

34 min. - Kolejny strzał Biczachczjana. Tym razem zablokowany przez jednego z obrońców

33 min. - Biczachczjan oddał bardzo silnie, a zarazem niecelne uderzenie na bramkę gospodarzy

32 min. - Portowcy w dalszym ciągu nie są w stanie rozgrywać w środku pola, bo po chwili wszystko kończy się stratami

30 min. - - Świetna reakcja Cojocaru. Golkiper gości łapie piłkę, która już leciała w kierunku Exposito

28 min. - Kapitan Erik Exposito zgrywał piłkę głową w kierunku Olsena. Niestety Duńczyk minął się z futbolówką i nie zdołał uderzyć na bramkę

27 min. - Gamboa otrzymał żółtą kartkę za faul blisko środka boiska na Olsenie

26 min. - Obrońcy gości wymieniają między sobą podania w środku pola

24 min. - Samiec-Talar ciągle szuka kolejnych okazji na zdobycie braki. Strzał zawodnika grającego na prawym skrzydle został zablokowany

24 min. - Bramkarz Pogoni wznawia grę

23 min. - Konczkowski faulował rywala próbując odebrać futbolówkę

21 min. - Olsen starał się zagrać piłkę za linię obrony w kierunku Exposito, ale podawał zbyt mocno

20 min. - Kolejna akcja Samca-Talara. Strzał skrzydłowego z dystansu spokojnie broni Cojocaru

20 min. - - Portowcy wznawiają grę rzutem z autu

19 min. - Strzał Schwarza zablokowany przez jednego z obrońców

18 min. - Samiec-Talar na pozycji spalonej

17 min. - Gracze Pogoni po rozegraniu kilku podań tracą ponownie piłkę

16 min. - Niedokładnie zagrana piłka przez gracza gości opuszcza boisko

15 min. - Samiec-Talar faulowany w bocznej strefie

14 min. - Pokorny fauluje rywala w środku pola

12 min. - Aktywny na początku tego meczu Samiec-Talar zachwyca publikę we Wrocławiu swoim dryblingiem

11 min. - Cojocaru wznawia grę od bramki

10 min. - Pokorny pewnie minął jednego z rywali, ale po chwili stracił piłkę

9 min. - Pierwsza okazja dla Śląska. Groźny strzał Samca-Talara obroniony przez Cojocaru

8 min. - Koutris wybija piłkę poza boisko. Gospodarze wznowią grę rzutem z autu

5 min. - Pierwsza interwencja bramkarza Śląska. Z dystansu uderzał Gamboa

5 min. - Pogoń spokojnie buduje swój atak

4 min. - Bejger wybija piłkę w kierunku Exposito

3 min. - Zawodnicy Pogoni od samego początku wychodzą wysoko do obrońców WKS-u

2 min. - Leszczyński wybija piłkę daleko od własnej bramki

1 min. - Bejger świetnie odbiera piłkę kapitanowi gości Grosickiemu

1 min. - Sędzia Szymon Marciniak rozpoczyna to spotkanie!

Kliknij TUTAJ i sprawdź aktualne kursy w LV BET na zwycięstwo Śląska!

Autor relacji: Jakub Kleczkowski