Pniówek Pawłowice: Wybrańczyk – Glenc (46' Baranśkyj), Szymura, Płowucha – Trąd (85' Zieliński), Weis (K), Musioł (79' Ciszewski), Budzik – Warnecki, Lachendro – Kasperowicz (46' Szatkowski)

Śląsk II Wrocław: Korytkowski – Lizakowski, Muszyński (K), Szczyrek, Tudruj – Michalski (82' Zawadzki), Wojtczak (27' Szarabura), Wołczek (75' Maścianica) – M. Kurowski, Zaborski (75' Matuszewski), Lisowski (75' Milewski)

Pniówek Pawłowice: Zapała, Topolewski, Szczęch, Sobierajewicz, Skrzyniarz
Śląsk II Wrocław: Charuży, Rozum, Bednarczyk, Pawelec

Sędzia: Konrad Gawrońsk (Łódź)

Aura: Słonecznie

Widzów:

90+4 min. - To by było na tyle. Śląsk II wypuścił zwycięstwo z ręki i tym samym pozostaje bez zwycięstwa od trzech spotkań. Pierwsze trzy zespoły tylko zremisowały swoje mecze w tej kolejce.

90+4 min. - Było duże zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale nie skorzystał z tego zespół przyjezdnych.

90+3 min. - Bardzo nieudane rozegranie akcji przez Zawadzkiego.

90+2 min. - Strata piłki przez Milewskiego.

Wydaje się, że gospodarze szanują punkt.

90+2 min. - Niecelne uderzenie piłkarza gospodarzy ze znaczącej odległości.

90 min. - Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90 min. - Faul piłkarzy Śląska II pod polem karnym rywali.

89 min. - Żółty kartonik dla strzelca drugiej bramki w ekipie gospodarzy Weisa.

85 min. - Trąd opuścił plac gry, a w jego miejsce wszedł Zieliński.

83 min. - Korytkowski wyłapał prostopadłe zagranie do snajpera gospodarzy.

82 min. - Kolejna świetna koronkowa akcja gospodarzy, ale na linii podania na pustą bramkę stanął Muszyński.

82 min. - Jakub Zawadzki zmienił Michalskiego.

81 min. - Faul na piłkarzu "Pniówka-74".

79 min. - Ciszewski zmienił Musioła w ekipie gospodarzy.

78 min. - Sędzia przerywa grę, bo na boisku leży jeden z piłkarzy Śląska II.

75 min. - Potrójnej zmiany dokonał Hetel. Z boiska zeszli Zaborski, Wołczek, Lisowski, a w ich miejsce pojawili się Dawid Matuszewski, Jakub Maścianica oraz Michał Milewski.

69 min. - Weis skutecznie wykonał "jedenastkę", dzięki czemu gospodarze błyskawicznie doprowadzili do wyrównania.

68 min. - Rzut karny dla gospodarzy.

66 min. - Świetna akcja gospodarzy została zakończona bramką. Warnecki po zgraniu piłki głową przez jednego z partnerów uderzył futbolówkę z pierwszej piłki, umieszczając ją w siatce.

65 min. - Wołczek miał idealną okazję na umieszczenie piłki w siatce, ale ze skraju pola karnego uderzył bardzo wysoko ponad bramką.

62 min. - Tym razem faul na piłkarzu Śląsku II pod polem karnym gospodarzy.

61 min. - Po wrzutce w pole karne najpierw wypiąstkował piłkę Korytkowski, a ta trafiła pod nogi rywala, którego strzał został zablokowany. Kolejna próba uderzenia spowodowała, że piłka znacząco minęła bramkę.

61 min. - Faul pod polem karnym WKS-u. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie dla gospodarzy.

60 min. - Świetny przerzut Michalskiego na prawą flankę, ale Lisowski po przyjęciu piłki niedokładnie odgrywał do wchodzącego w pole karne Lizakowskiego.

58 min. - Kuba Lizakowski dobrze odczytał intencje podającego, ale piłkarz gospodarzy i tak był na spalonym.

48 min. - Piłkarze Śląska II zmusili bramkarza gospodarzy do wybicia piłki na aut pod wpływem wysokiego pressingu.

46 min. - Trener gospodarzy Rakoczy dokonał w przerwie w dwóch zmian. Z boiska zeszli Glenc oraz Kasperowicz, a zmienili ich odpowiednio Baranśkyj oraz Szatkowski.

46 min. - Sędzia rozpoczął drugą część gry.

To wrocławianie schodzą do szatni w lepszych nastrojach, dzięki dwubramkowemu prowadzeniu.

45+4 min. - Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszych 45 minutach.

45 min. - Rzut karny na gola zamienił kapitan gości Hubert Muszyński.

45 min. - Wybrańczyk za faul na rezerwowym WKS-u obejrzał żółty kartonik.

44 min. - Świetny rajd Szarabury. Ukrainiec wykorzystał swoją szybkość i najpierw wyprzedził obrońcę, a później minął bramkarza, wywalczając rzut karny dla swojego zespołu.

43 min. - Ofiarne zablokowanie Muszyńskiego, który rzucił się na piłkę i odbił ją głową. Później kapitan Śląska II był faulowany we własnej "jedenastce".

42 min. - Gospodarze długo utrzymywali się przy piłce, ale przy próbie przerzutu na lewą stronę boiska wkradła się niedokładność i futbolówka wyleciała poza boiska, jak jeden z piłkarzy w czarnych koszulkach miał trudności z jej opanowaniem po zagraniu za plecy.

39 min. - Tym razem faulowany M. Kurowski. Również na własnej połowie.

38 min. - Mateusz Lisowski był faulowany na własnej połowie. Należy pochwalić wrocławian za ładne wyjście spod pressingu rywali.

36 min. - Zbyt mocne zagranie prostopadłe w kierunku pola karnego w wykonaniu zawodników "Pniówka-74".

36 min. - Nieudane rozegranie kontrataku w wykonaniu Trójkolorowych poskutkowało stratą futbolówki.

34 min. - Celne uderzenie gospodarzy, z którym bez problemu poradził sobie Korytkowski. Kolejna udana interwencja bramkarza Wojskowych.

32 min. - Celne uderzenie piłkarza gości z bardzo dalekiej odległości. Bramkarz poradził sobie z tym strzałem bez zarzutów.

31 min. - Trąd został ukarany żółtą kartką.

30 min. - Piłkę po płaskim wstrzeleniu w pole karne gości wybija Muszyński.

27 min. - Kontuzji doznał Wojtczak, dlatego w jego miejsce pojawił się Jehor Szarabura.

21 min. - Mamy pierwszą bramkę w trakcie dzisiejszego widowiska. Mikołaj Tudruj wpisał się na listę strzelców po tym, jak świetnie odnalazł się w polu karnym.

20 min. - Uderzenie Szymona Michalskiego ze stałego fragmentu gry zatrzymało się na murze utworzonym przez piłkarzy Kamila Rakoczego. Późniejsze dogranie Miłosza Kurowskiego w formie "zawiesinki" w pole karne również było niedokładne.

19 min. - Faulowany był napastnik Śląska II Kacper Zaborski przed polem karnym i będzie rzut wolny z dobrej pozycji do oddania bezpośredniego strzału na bramkę rywala.

18 min. - Bardzo nieudane dośrodkowanie Wojtczaka z prawego narożnika i będzie aut dla gospodarzy.

16 min. - Szybkie wznowienie rzutu wolnego na środku boiska przez Aleksandra Wołczka. Młody pomocnik dogrywał do Oskara Wojtczaka, ale zawodnik WKS-u wywalczył tylko aut na połowie rywala.

16 min. - Kapitan wrocławskiego zespołu Hubert Muszyński był faulowany we własnym polu karnym.

15 min. - Nieudane podanie spod linii końcowej boiska w kierunku pola karnego w wykonaniu jednego z podopiecznych Michała Hetela.

Wrocławianie grają dzisiaj w białych koszulkach, natomiast gospodarze są odziani w czarne szaty.

13 min. - Dośrodkowanie z głębi pola w wykonaniu gospodarzy ponownie wyłapał Korytkowski.

12 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego wyłapał bramkarz WKS-u Gracjan Korytkowski.

11 min. - Faul na jednym z gospodarzy. Sędzia podyktował rzut wolny na połowie Śląska II Wrocław.

1 min. - Sędzia zagwizdnął po raz pierwszy i mecz ze środka boiska rozpoczęli gospodarze.

Kliknij TUTAJ i sprawdź aktualne kursy w LV BET na zwycięstwo Śląska!

Autor relacji: Adam Mokrzycki