Korona Kielce:(stroje: żółto-czerwone) Kozioł - Szymusik, Pierzchała, Marquez, Dziwniel - Kovacević (89' Tzimopoulos) - Pucko, Cebula (66' Radin), Jukić, Pacinda - Żyro (65' Papadopulos) Trener: Mirosław Smyła
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Putnoky - Broź, Puerto, Golla, Stiglec - Łabojko (82' Żivulić), Chrapek - Musonda (54' Marković), Pich, Płacheta - Exposito (77' Szczepan) Trener: Vitezslav Lavicka

Korona Kielce: Kukić, Tzimopoulos, Radin, Zalazar, Lioi, Spychała, Djuranović, Arveladze, Papadopulos
Śląsk Wrocław: Kajzer, Celeban, Cholewiak, Szczepan, Pawelec, Marković, Hołownia, Żivulić, Boruń

Koniec meczu w Kielcach. Korona wygrywa ze Śląskiem 1:0.

90 min. - Uderzenie Chrapka końcami palców broni bramkarz Korony. Rzut rożny dla Śląska. Piłkę wybijają gospodarze.
90 min. - Faul Brozia na Jukiciu. Niepotrzebny faul, zawodnik Korony wygonił się z piłką do linii bocznej.
90 min. - Kolejny zawodnik Korony leży na murawie. Grają na czas.

Paweł Gil doliczył 4 minuty.

89 min. - Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Tzimopoulos za Kovacevicia.
89 min. - Kolejny faul Szczepana. Poddaje pod wątpliwość słuszność tej zmiany.
87 min. - Skurcze łapią Kovacevicia. Typowa gra na czas Korony.
84 min. - Brzydki faul Szczepana. Sędzie pokazał tylko żółtą kartkę.
82 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Żivulić za Łabojkę.
81 min. - Żółta kartka dla Markovicia za faul na Szymusiku.
80 min. - Żółta karta dla strzelca gola za ściągnięcie koszulki.
79 min. - Gol dla Korony. Znakomite uderzenie z 16 metrów Radina. Putnocky był bez szans.
78 min. - Indywidualna akcja Płachety, który mijał kolejnych przeciwników. Dośrodkowanie było jednak za wysokie, przy okazji faulował Szczepan.
77 min. - Druga zmiana w Śląsku. Szczepan za Exposito.
75 min. - Co za interwencja Puerto. Hiszpan z linii brakowej wybił piłkę po strzale jednego z zawodników Korony. W polu karnym Śląska było ogromne zamieszanie.
74 min. - VAR potwierdził spalonego Jukicia.
72 min. - Gol dla Korony, jednak zaraz po tym jak piłka wpadła do siatki w górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego. VAR sprawdzą tę sytuację.
70 min. - Dośrodkowanie Szymusika przecina Golla. Dobra interwencja kapitana Śląska.
67 min. - Strzał Papadopulosa broni Putnocky. Po chwili sędzia boczny podnosi chorągiewkę. Czech znajdował się na spalonym.
66 min. - Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Marcina Cebulę zmienia Milan Radin.
65 min. - Zmiana w Koronie. Papadopulos w miejsce Żyry.
62 min. - Kartka dla Puerto za zagranie ręką. Hiszpan ratował się ponieważ zostałby minięto przez Żyrę.
60 min. - Pierwsze napomnienie w meczu. Żółtą kartkę zobaczył Szymusik za faul na Markoviciu.
59 min. - Dwójkowa akcja Picha z Exposito zakończona strzałem Słowaka. Bramkarz Korony niepewnie wybił piłke przed siebie. Nie doskoczył jednak do niej żaden z zawodników Śląska.
55 min. - Nastąpiło przeszeregowanie w ustawieniu Śląska. Pich powędrował na skrzydło, Marković zajął miejsce na 10
54 min. - Marković na murawie zastępuje Lubambo Musondę.
54 min. - W zespole Śląska szykowana jest pierwsza zmiana. Przy linii bocznej stoi już Marković.
50 min. - Kontra Korony zakończyła się na Wojciechu Gollii.
48 min. - Rzut wolny z odległości 20 metrów po faulu na Pichu. Uderzenie Chrapka za słabe. Bez problemu broni bramkarz Korony.

Piłkarze wracają po przerwie na murawę. Oba zespoły nie dokonały zmian.

Koniec pierwszej połowy. W Kielcach do przerwy nudne 0:0.

45 min. - Uderzenie Chrapka z linii 16 metra. Piłka trafiła wprost w ustawionego na środku bramki Kozioła.
43 min. - Kolejne dośrodkowanie Korony. Do piłki dochodzi Żyro. Był jednak w trudnej sytuacji i oddał niecelny strzał.
40 min. - Golla blokuje dośrodkowanie Cebuli, który znalazł się z piłką w polu karnym Śląska.
38 min. - Indywidualna akcja Płachety, który na lewej stronie boiska minął dwóch rywali. Wpadł w pole karne i próbował wycofać piłkę do dobrze ustawionego Exposito.
37 min. - Strzał Pucko. Piłka zatrzymała się na górnej siatce.
35 min. - Na murawie leży Płacheta. Nie wygląda to dobrze. Upadł bez udziału przeciwnika. Po interwencji lekarzy Śląska wydaje się, że będzie gotowy do gry.
32 min. - Kontra Korony zakończona groźnym strzałem Pacindy. Uderzenie przy krótkim słupku pewnie obronił Putnocky.
31 min. - Kolejne uderzenie Jukicia. Tym razem piłka poszybowała wysoko nad bramką Śląska.
27 min. - Rzut rożny dla Śląska. Przy narożniku Płacheta i Chrapek. Za krótkie dośrodkowanie Płachety.
25 min. - Rzut rożny dla Korony. Putnocky został w bramce i złapał piłkę po strzale Kovacevicia.
24 min. - Dobrze na wyprzedzenie zagrał Puerto, który przechwycił piłkę lecą do Żyry.
22 min. - Okres lepszej gry gospodarzy, który dłuższą chwilę spędzili na połowie Śląska. Okres przewagi nie zakończył się nawet próbą strzału.
18 min. - Główka Exposito po dośrodkowaniu Stigleca. Piłka przeleciała obok słupka bramki Korony.
16 min. - Za nami pierwszy kwadrans. Poza sytuacją Płachety, na murawie niewiele się dzieje. Oba zespoły potrafią wymienić ledwie kilka podań i następuje strata.
13 min. - Faul Dziwniela na Musondzie. Brakuje składnych akcji z obu stron.
12 min. - Strata Śląska, po chwili strata Korony.
9 min. - Rzut rożny dla Korony.Podanie na przedpole do Jukicia, którego strzał minął bramkę o kilka metrów.
8 min. - Strata Chrapka i kontra Korony źle rozwiązana przez Żyrę.
7 min. - Puerto za mocno do Musondy. Skrzydłowemu Śląska zabrakło pół metra by złapać piłkę przed końcową linią.
6 min. - Spalony Michała Żyry.
4 min. - Przechwyt Musondy i po chwili strata Exposito. To mogła być kontra.
2 min. - Śląsk mógł, a właściwie powinien prowadzić. Kapitalne prostopadłe podanie Łabojki do wychodzącego na wolne pole Płachety. Młody skrzydłowy Śląska przegrał jednak pojedynek z bramkarzem

Rozpoczną gospodarze.

Piłkarze są już na murawie. W głośnikach słychać przebój Marka Grechuty.

W Śląsku nie ma żadnej zmiany. Trener gospodarzy namieszał w składzie.

Piłkarze od kilku minut są na murawie. Oba zespoły się rozgrzewają.

Zapraszamy do dyskusji na czacie, słuchania relacji radiowej i obserwowania trybun podczas meczu.

Czy Śląsk zdoła kontynuować serię meczów bez porażki w lidze? Na odpoczynek po pucharowym meczu z Widzewem zarówno wrocławianie, jak i kielczanie nie mieli wiele czasu.