Strzelcy: Vestenicky 57', Lopes 74'
Sędziuje: Szymon Marciniak
Widzów: 7836
Aura:

Cracovia:(stroje: czerwono-białe) Peskovic - Helik, Dytiatiew, Siplak (Wdowiak 71') - Rapa, Hanca, Gol, Lusiusz (Lopes 71'), Pestka - Pelle, Vestenicky Trener: Michał Probierz
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Putnocky - Dankowski, Puerto, Golla, Stiglec - Zivulić (Markovic 79'), Mączyński, Pich (Musonda 65'), Chrapek (Łabojko 12'), Płacheta - Cholewiak Trener: Vitezslav Lavicka

Cracovia: Hrosso, Diego, Wdowiak, Strózik, Rubio, Rakoczy, Dimun, Lopes, Piszczek
Śląsk Wrocław: Kajzer, Pawelec, Hołownia, Musonda, Markovic, Łabojko, Gąska, Bergier, Samiec-Talar

Koniec meczu. Cracovia wygrywa ze Śląskiem 2:0. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie zaraz zaczną się pojawiać materiały pomeczowe.

90+3 min. - Rapa z dystansu nad bramką
90+2 min. - Markovic za faul wyprostowaną nogą na Dytiatiewie otrzymuje czerwoną kartkę i Śląsk będzie kończył mecz w 10
90 min. - Sędzie przedłuża mecz o 3 minuty
87 min. - Kolejna interwencja Putnockyego. Tym razem strzelcem Rapa
86 min. - Ostatnia zmiana w Cracovii. Piszczek wchodzi za Vestenickyego
84 min. - Vestenicky uderza głową, ale broni Putnocky
82 min. - Łabojko fauluje Pelle przed polem karnym gospodarzy. Śląsk wciąż nie potrafi stworzyć sobie dogodnej sytuacji bramkowej.
79 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Markovic zastępuje Zivulicia
77 min. - Golla blokuje strzał Hanci
76 min. - Strzał Płachety po rzucie wolnym minimalnie nad bramką gospodarzy
74 min. - Druga bramka dla Cracovii. Dośrodkowanie Hanci z rzutu rożnego i Lopes zdobywa gola po pierwszym kontakcie z piłką na boisku
71 min. - Podwójna zmiana w Cracovii. Siplaka i Lusiusza zastępują Wdowiak i Lopes.
69 min. - Świetne dośrodkowanie Musondy na niepilnowanego Cholewiaka. Napastnik Śląska marnuje jednak dogodną sytuację.
68 min. - Ostry faul Dytiatiewa na Łabojce w środku pola. Żółta kartka dla gracza Cracovii
65 min. - Zmiana w Śląsku. Musonda zastępuje Picha.
61 min. - Kolejne niecelnie dośrodkowanie Śląska
57 min. - Gol dla Cracovii. Złe piąstkowanie Putnockyego, piłka trafia pod nogi Vestenickyego, który po rykoszecie obrońców umieszcza piłkę w siatce
56 min. - Dobre prostopadłe podanie Lusiusza do Vestenickyego, lecz przegrywa on pojedynek biegowy z Gollą
53 min. - Pich marnuje dobrze zapowiadającą się akcję ofensywną Śląska i oddaje piłkę przeciwnikowi
51 min. - Strzał z rzutu wolnego Siplaka broni Putnocky
48 min. - Faul Zivulicia przed polem karnym na Hance i kolejna żółta kartka dla gracza WKS-u
46 min. - Rozpoczynamy drugą połowę! Obie drużyny bez zmian
45+3 min. - Koniec pierwszej połowy! Po wyrównanym meczu Śląsk remisuje z Cracovią 0:0.
45+2 min. - Źle rozegrany stały fragment przez gospodarzy
45+1 min. - Próba dośrodkowania przez Siplaka wybita przez Puerto. Rzut rożny dla Cracovii
44 min. - Dobre rozegranie rzutu wolnego przez wrocławian ale Dytiatiew blokuje strzał Picha
42 min. - Kolejna żółta kartka tym razem dla Siplaka za faul na Dankowski
38 min. - Lusiusz fauluje Mączynskiego i otrzymuje żółtą kartkę
38 min. - Po błędzie Zivulicia Vestenicky wychodzi sam na sam z Putnockym, lecz uderza prosto w bramkarza
37 min. - Niskie dośrodkowanie Płachety wybijają obrońcy
36 min. - Rzut wolny dla Śląska po drugiej stronie boiska
34 min. - Dośrodkowanie piąstkuje Putnocky
33 min. - Rzut wolny dla gospodarzy na połowie Śląska
32 min. - Padolino Dankowskiego w polu kanym Cracovii. Gwizdek sędziego milczy
28 min. - Po strzale Hanci piłka przelatuje nad bramką gości
27 min. - Niecelne dośrodkowanie Dankowskiego po ładnej akcji Śląska
25 min. - Żółta kartka dla Golli za faul na bramkarzu
22 min. - Dośrodkowanie Mączyńskiego wyłapane przez bramkarza
21 min. - Rzut rożny dla Śląska
20 min. - Żółta kartka dla Mateusza Cholewiaka za faul łokciem na Pestce
17 min. - Odpowiedź z drugiej strony boiska. Strzał Łabojko minimalnie obok słupka
16 min. - Vestenicky dostał piłkę na piątym metrze, obrócił się z Gollą na plecach i oddał groźny strzał na bramkę. Broni na szczęście Putnocky.
14 min. - Mocny strzał Rapy z boku pola karnego przelatuje nad bramką Śląska
12 min. - Kontuzja Chrapka. W jego miejsce wchodzi Łabojko
10 min. - Strzał Pelle z 20 metrów ląduje w rękach Putnockyego
8 min. - Groźna akcja gospodarzy zakończona słabym dośrodkowaniem
5 min. - Mączyński fauluje Hancę w środkowej strefie boiska
4 min. - Odważna próba Hanci z dystansu mocno niecelna
3 min. - Faul Dankowskiego przy inii bocznej
1 min. - Dobra akcja Cholewiaka z Chrapkiem, ale obrońcy wyjaśniają akcję przed swoim polem karnym.
1 min. - Sędzia Marciniak rozpoczął spotkanie!

Witamy i zapraszamy na naszą relację tekstową na żywo! Mecz rozpocznie się lada chwila!

Ostatnia ligowa kolejka to mecz sąsiadów w tabeli, który zadecyduje o tym, kto przezimuje na 3. miejscu w tabeli.

Autor relacji: Dominik Szpik