Jagiellonia Białystok:(stroje: żółto-czerwone) Węglarz - Kadlec, Tiru, Runje, Arsenić - Romanczuk, Borysiuk, Pospisil - Makuszewski (67' Prikryl),Puljić (76' Imaz), Mystkowski (81' Wdowik) Trener: Iwajło Petew
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Putnocky - Musonda, Puerto (46' Celeban), Tamas, Cotugno - Mączyński, Łabojko - Pich (77' Raicević), Chrapek (49' Marković), Płacheta - Exposito Trener: Vitezslav Lavicka

Jagiellonia Białystok: Gostomski, Szymonowicz, Camara, Imaz, Prikryl, Wdowik, Bida, Struski, Kostal
Śląsk Wrocław: Kajzer, Celeban, Stiglec, Raicević, Marković, Szpakowski, Żivulić, Samiec-Talar, Gąska

Utrzymujemy jednak miejsce na podium.

Koniec meczu w Białymstoku. Śląsk przegrywa 0:1.

90 min. - Szansę na podwyższenie wyniku miał Imaz, uderzył jednak tuż obok słupka.
90 min. - Żółtą kartą ukarany Romańczuk za faul na Mączyńskim.

Sędzia doliczył 4 minuty.

90 min. - Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Rzzut rożny dla Śląska. Nic z tego nie wyszło.
87 min. - Znakomita interwencja Putnockiego ratuje Śląsk przed stratą drugiej bramki. Strzelał Prikryl.
81 min. - Młodzieżowa zmiana w Jadze. Wdowik za Mystkowskiego.
77 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Raicević za Picha. Gramy na dwóch napastników. Marković na prawym skrzydle.
76 min. - Druga zmiana w zespole Jagi. Imaz za Puljicia.
72 min. - ajjjjjjjj. Indywidualna akcja Exposito zakończona strzałem w słupek, piłka ląduje pod nogami Płachety, który strzela wprost w Węglarza. Dwa razy. To powinien byc remis
70 min. - Żółta karta dla Mystkowskiego za taktyczny faul na Musondzie.
67 min. - Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. W miejsce Makuszewskiego na murawie pojawia się Prikril.
66 min. - Żółta karta dla Borysiuka za faul na Pichu.
61 min. - Niewiele zabrakło Tamasowi by skierować piłkę do siatki po zagraniu Mączyńskiego z rzutu wolnego.
56 min. - Pospisil ze spokojem pokonuje bramkarza Śląska. Z głośników Zenek.
56 min. - VAR podtrzymuje decyzję sędziego. karny.
54 min. - Niestety, nieodpowiedzialne, głupie zachowanie Tamasa, który we własnym polu karnym zatrzymuje za rękę Mystkowskiego. Będzie analiza VAR.
53 min. - Pierwsza groźna akcja Śląska w tej części. Rajd Płachety zakończony niecelnym strzałem. Brakuje precyzji.
52 min. - Groźny strzał Romańczuka tylko w boczną siatkę. Jaga lepiej rozpoczęła drugą połowę.
49 min. - Druga zmiana w Śląsku. Marković w miejsce Chrapka. Wygląda na jakiś uraz.
48 min. - Pierwszy celny strzał w meczu. Jego autorem Pospisil.
46 min. - Strzał Tiru po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przelatuje nad bramką Putnockiego.
46 min. - Israela Puerto zmienia Piotr Celeban

Wiemy już, że na drugą połowę nie wybiegnie Puerto. W jego miejsce Celeban.

W pierwszej połowie nie oglądaliśmy żadnego celnego strzału. Z obu stron.

W przerwie intensywnie rozgrzewał się Piotr Celeban. Wydaje się, że wybiegnie na murawę już od 46 minuty.

45 min. - Sędzia Lasyk do pierwszej słabej połowy dolicza jeszcze 120 sekund. To cała wieczność.
40 min. - Uraz Romańczuka. Śląsk nie przerwał jednak gry i popędził z atakiem na bramkę Jagi. Tam za mocno dośrodkował Płacheta.
34 min. - Urazu doznał Puljić. Od kilku chwil leży w polu karnym Śląska. Potrzebna będzie pomoc lekarska,
33 min. - Tempo meczu ewidentnie siadło. Niewiele się dzieje, gra toczy się głównie w środku, a składnych akcji jest jak na lekarstwo.
25 min. - Zabiło mocniej serce. W sytuacji sam na sam z Putnockim stanął Puljić. Słowak obronił, a dodatkowo był spalony.
21 min. - Pierwsza groźna akcja Jagi, na szczęscie uderzenie Puljicia nad bramką
20 min. - Za nami pierwsze 20 minut, w których to Śląsk był zespołem lepszym. Jednak, od kilku chwil to Jaga próbuje przejąc inicjatywę goszcząc na połowie Śląska.
16 min. - Faul Musondy w niebezpiecznym sektorze boiska. Do bramki około 25 metrów. Uderzenie zawodnika Jagiellonii w mur.
14 min. - Na spalonym Płacheta po znakomitym przerzucie Puerto. Szkoda tej akcji.
10 min. - Pierwsza udana interwencja Putnockiego, który pewnie łapie uderzenie z rzutu wolnego. To nie mogło się udać.
9 min. - Pierwszy stały fragment dla Jagiellonii na połowie Śląska. Do bramki jednak bardzo daleko. Będzie dośrodkowanie.
7 min. - Kolejny rzut rożny dla Śląska, który przejął inicjatywę od początku spotkania.
5 min. - Zostajemy na połowie gospodarzy. Pich faulowany na wysokości 16 metra.
4 min. - Rzut rożny dla Śląska po dośrodkowaniu Picha.
2 min. - Śląsk próbuje konstruować akcję na połowie Jagielloni. Skutecznie bronią się gospodarze, nie pozwalając Śląskowi na zbliżenie pod własne pole karne

Zaczyna Śląsk. Michał Chrapek przy piłce.

Piłkarze zeszli juz do szatni. Jeszcze kwadrans do pierwszego gwizdka sędziego Lasyka.

Piłkarze obu zespołów od jakiegoś czasu rozgrzewają się na murawie. Do rozpoczęcia spotkania 20 minut.

Od pierwszej minuty wystąpi dzisiaj Cotugno. Urugwajczyk debiutuje w barwach Śląska.

Zapraszamy do dyskusji na czacie, słuchania relacji radiowej i obserwowania trybun podczas meczu.

Będzie 3 mecz dla Śląska w ciągu 6 dni. Czy wrocławianie opromienieni wygraną z Koroną wrócą z tarczą z Białegostoku?