Strzelcy: Płacheta 61' 79', Exposito 62' - Lopes 47' 90'

Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Putnocky - Musonda, Puerto, Tamas, Stiglec - Łabojko, Mączyński - Pich (87' Gąska), Chrapek (76' Marković), Płacheta (82' Bergier) - Exposito Trener: Vitezslav Lavicka
Cracovia:(stroje: biało-czerwone) Pesković - Hanca, Helik, Dytyatev, Pestka - Dimun (82' Loshaj), Lusiusz (68' Thiago) - Fiolić (64' Diego), van Amersfoort, Wdowiak - Lopes Trener: Michał Probierz

Śląsk Wrocław: Kajzer, Bergie, Celeban, Dankowski, Gąska, Łyszczarz, MArković, Pawelec, Raicević
Cracovia: Hrosso, Diego, Jablonsky, Loshaj, Rakoczy, Siplak, Strózik, Thiago, Vestenicky

Śląsk wygrywa we Wrocławiu z Cracovią 3:2.

90 min. - Cracovia łapie dystans. Jednak nie będzie już czasu na wznowienie. Bramkę zdobywa Lopes.
92 min. - Niecelny strzał Loshaja.
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty.
87 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Gąska w miejsce Picha.
82 min. - Zmiany. Loshaj za Dimuna i Bergier za Płachetę. Skrzydłowy Śląska schodzi przy apluazie trybun.
79 min. - GOOOOLLLLLLL. Śląsk prowadzi już 3:1. Znakomite podanie Exposito na wolne pole do Płachety, ten w polu karnym wymanewrował obrońcę i strzałem w długi róg pokonał Peskovicia.
76 min. - Pierwsza zmiana w Śląsku. Marković w miejsce Chrapka.
75 min. - Zbiorowa konfrontacja pod bramką Śląska, w której uczestniczyło kilkunastu piłkarzy. Efekty? Kartki dla Dytyateva i Tamasa.
73 min. - Groźny strzał Hanci. Cracovia w ostatnich kilku minutach ruszyła do ataku. Dążą do zdobycia bramki, zamykając Śląsk na własnej połowie.
68 min. - Druga zmiana w zespole gości. Thiago w miejsce Lusiusza.
67 min. - Żółtka kartka dla Lusiusza za faul na Łabojce.
64 min. - Reaguje Michał Probierz. Diego w miejsce Fiolicia.

Dwie minuty, które wstrząsnęły Cracovią.

62 min. - EXPOSITOOOOOOOOOOOOOO. Hiszpan potężnym strzałem w samo okienko pokonuje Peskovicia. Asysta Płachety.
61 min. - GOOOOOLLLLLLLL. Znakomite dośrodkowanie Picha na gola z najbliższej odległości zamienia Płacheta.
58 min. - Kartka dla Musondy za przerwanie akcji Wdowiaka. To konsekwencja przegranego pojedynku biegowego. Chwilę wcześniej na strzał połakomił się Exposito. A szkoda, na lewej stronie niepilnowany był Stiglec.
54 min. - Żółta kartka dla Chrapka za faul na Heliku. Brzydki faul, atak na staw skokowy.
51 min. - Asystę przy bramce Lopesa zanotował Fiolić. Wciąż nie mogę uwierzyć w to jak katastrofalnie kryli zawodnicy Śląska.
50 min. - Pierwsze pięc minut drugiej polowy to dominacja Pasów. Goście co chwilę goszczą pod bramką Śląska.
47 min. - Mocne otwarcie Pasów. Lopes strzałem głową pokonuje Putnockiego. Napastnik gości był niekryry przy rzucie rożnym.

Oba zespoły są gotowe do rozpoczęcia drugiej połowy. W przerwie nie nastąpiły zmiany w składzie.

Koniec pierwszej połowy we Wrocławiu. Śląsk - Cracovia 0:0

42 min. - Zablokowany strzał Picha. Słowakowi zabrakło kilkudziesięciu centymetrów by wygrac pozycję ze stoperem Pasów. Akcję zapędził Exposito, który ograł przeciwnika i wyprowadził w bój Picha.
37 min. - Mocny strzał Picha w środek bramki.
36 min. - Sytuacyjny strzał Dytyateva wprost w Putnockiego. Śląsk miał dużo szczęścia.
36 min. - Rzut rożny dla gości po interwencji Musondy. Chwilę wcześniej Płachecie niewiele zabrakło by celnie odegrać piłkę w polu karnym.
32 min. - Strzał oddał Płacheta, za słaby by pokonać Peskovicia.
32 min. - Faulowany Chrapek około 30 metrów od bramki Cracovii. Idealna okazja na strzał lub dośrodkowanie dla Stigleca.
28 min. - Znakomicie Puerto. Hiszpan zagrał na wyprzedzenie i zażegnał ciekawie zapowiadającą się kontrę gości.
27 min. - Uderzenie głową van Amersfoorta obok słupka bramki Śląska. Chwilę później próba strzału Dimuna. W trybuny.
25 min. - Pierwszy celny strzał Śląska. Jego autorem Musonda. Zambijczyk prezentuje się dzisiaj poprawnie.
20 min. - Minęło 20 minut. To okres, w którym lepiej prezentował się Śląsk. Podopieczni Lavicki prowadza grę, kilkukrotnie meldowali się pod polem karnym gości. Póki co bez efektów. Goście nie oddali jeszcze strzału.
15 min. - Dwójkowa akcja Płachety z Chrapkiem zakończona strzałem lewego pomocnika. W boczną siatkę, tuż przy słupku. To pierwszy moment, kiedy z dobrej strony pokazał się Chrapek.
12 min. - Strzał Płachety prawą nogą nie zagrażał bramce Peskovicia. Śląsk jest aktywniejszy, częściej gości na połowie rywala. Brakuje jeszcze efektów.
11 min. - Faul Łabojki w środkowej strefie. Łabojko doskakuje do środkowych pomocników Pasów. Jest aktywny.
9 min. - Aktywny dzisiaj Stiglec kolejny raz dośrodkowuje w pole karne Pasów, tam o piłkę walczył Pich. Efektem rzut rożny dla Śląska, z którego nie udało się oddać strzału.
5 min. - Z rzutu rożnego ruszyła kontra Cracovii, którą przerwał Łabojko.
4 min. - Drugi już rzut rożny dla Śląska. Pierwszy nie przyniósł zagrożenia.
2 min. - Fatalny strzał Exposito, który ładnie minął obrońcę Cracovii, wpadł w pole karne i oddał dramatyczny strzał. Na 11 metrze stał niepilnowany Chrapek.
2 min. - Przegrany powietrzny pojedynek przez Tamasa, na szczęście bez konsekwencji.
1 min. - Zaczyna Śląsk.

Śląsk nie przegrał 6 ostatnich spotkań na własnym stadionie. Pasy wygrały 1 z ostatnich 9 meczy.

Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę. Za chwilę zaczną pojawiać się na murawie.

Pierwszy mecz po długiej przerwie z publicznością na Stadionie Wrocław! Czy piłkarze Śląska pokażą się z lepszej strony, niż kilk dni wcześniej w Warszwie w meczu z Legią?