Strzelcy: Janik 11', Zawada (sam.) 6', Młynarczyk 71', Fediuk 73', 90+2'

Błysk Kuźniczysko:(stroje: biało-czerwone) Maślankowski, Nawrot (80. Ziemba), Zając, Kazimierowicz, Melnyk (63. Serwa), Kossakowski, Zawada, Marduła (80. PIsarski), Janik (58. Leszczyński), Ludwiczak, Kolonko Trener: Lesław Karbownik
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Korytkowski - Wypart (70. Sztylka), Kucharczyk, Wiech, Caliński (56. Sobczak) - Szymański (56. Buławski), Młynarczyk, Krocz, Mamis (56. Gryglak) - Dryja (71. Fediuk), Michalski (69. Jarzębowski) Trener: Piotr Jawny

Błysk Kuźniczysko: Flisiński, Stachowski, Ziemba, Serwa, Leszczyński, Pisarski
Śląsk Wrocław: Tysiak, Jarzębowski, Gryglak, Fediuk, Buławski, Sztylka, Sobczak

Dopiero w drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami. Pierwsze 45 minut to wyrównana walka między oboma drużynami. Brawa dla Błysku za walkę i dla Śląska za awans!

90+3 min. - KONIEC MECZU! Pokonujemy Błysk Kuźniczysko 4:1 i awansujemy do półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym!
90+2 min. - GOOOOOOL!!!! FEDIUK!!!! Fenomenalna kontra i rajd Fediuka!
90 min. - Strzał z wolnego, ale nad bramką Śląska. Sędzia dolicza trzy minuty.
89 min. - Dużo szczęścia Śląska, piłka po centrze padłą pod nogi Leszczyńskiego, który strzelił prosto w Korytkowskiego.
89 min. - Kontra Błysku zakończona strzałęm. Gospodarze mają rzut rożny.
86 min. - Krocz był sam na sam w polu karnym, ale strzelił prosto w bramkarza.
84 min. - Rzut rożny dla Śląska.
80 min. - Schodzą Nawrot i Marduła, a ich miejsce w barwach Błysku zajmą Pisarski oraz Ziemba.
79 min. - Strzał Jarzębowskiego z pola karnego, ale trafił tylko w Fediuka.
78 min. - Dobry strzał Buławskiego z dystansu, piłka odbiłą się jeszcze od obrońcy, ale złapał ją Maślankowski.

Trwa przerwa na uzupełnienie płynów.

73 min. - Asystował Jarzębowski.
73 min. - KOLEJNY GOOOOL DLA ŚLĄSKA! Strzelcem świeżo wprowadzony Paweł Fediuk.
73 min. - Znów próbował podobnie Młynarczyk, ale tym razem ponad bramką.
72 min. - Zmiana w Śląsku. Dryję zmienia Fediuk.
71 min. - Krocz zalicza asystę.
71 min. - GOOOOOL DLA ŚLĄSKA!!! Młynarczyk podwyższa na 2:1!
68 min. - Zmiana w Śląsku Wrocław. Michalskiego zmienia Jarzębowski.
68 min. - Przerwa na uzupełnienie płynów. Śląsk naciska, ale wciąż bez efektów.
66 min. - Dobra akcja Śląska, strzał Dryi w poprzeczkę i obrońca Błysku niemal znów wbił piłkę do bramki.
63 min. - Schodzi z boiska Andrii Melnyk, w jego miejsce Rafał Serwa.
63 min. - Gryglak zbiera piłkę przed polem karnym i uderza, ale za lekko. Piłka turla się obok słupka.
62 min. - Fauluje Śląsk przed polem karnym Błysku.
61 min. - Dobra kontra Śląska, Gryglak dostał piłkę w rogu pola karnego i strzelił po ziemi. Piłka minimalnie minęła słupek.
60 min. - Piłka w siatce Błysku, ale znów liniowy odgwizdał spalonego.
58 min. - Zmiana Błysku, Janika zmienia Kacper Leszczyński.
56 min. - Potrójna zmiana w Śląsku Wrocław. Boisko opuszczają Szymański, Mamis, Caliński, a zastępują ich Sobczak, Gryglak i Buławski. Śląsk przejdzie teraz na grę trójką z tyłu.
55 min. - Udało się ją przerwać Śląskowi. Wojskowi widocznie dominują od początku drugiej połowy.
55 min. - Szybkie wznowienie z wolnego i Błysk ma kontrę!
52 min. - Dobry drybling Dryi zakończony celnym strzałem. Broni jednak Maślankowski.
50 min. - Rzut rożny dla Śląska.
48 min. - Zderzenie dwóch zawodników. Interweniuje sztab medyczny.
48 min. - Śląsk zaczął wysoko, zamknął rywali na ich połowie i przeprowadizł kilka akcji, jednak wciąż bez skutku w postaci bramki.
45 min. - Rzut rożny dla Śląska.

ROZPOCZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ.

45+3 min. - Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Śląsk II remisuje na wyjeździe 1:1 z Błyskiem Kuźniczysko.
45+3 min. - To powinien być gol dla Błysku! Melnyk był sam na sam z Korytkowskim, ale za bardzo zwlekał ze strzałem.
45 min. - Sędzia dolicza aż trzy minuty.
44 min. - Dobrze bronią się gospodarze.
42 min. - Nieprzepisowy atak nakładką jednego z Wojskowych.
41 min. - Dośrodkowanie łapie bramkarz.
41 min. - Dobre przyjęcie kierunkowe w polu karnym Błysku, ale nie udało się oddać strzału. Mamy rzut rożny.
40 min. - Fatalny strzał Michalskiego, piłka poleciałą w poprzek boiska.
39 min. - Dobra piłka w pole karne Błysku, ale złapał bramkarz. Po chwili Michalski blokuje wybicie golkipera, to mógł być gol.
37 min. - Ucierpiał w tej akcji jeden z zawodników Błysku, jest mu właśnie udzialana pomoc medyczna.
37 min. - Piłka w siatce Błysku, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę...
36 min. - Faulowany obrońca Śląska w narożniku.

Na meczu oprócz redakcji ŚLĄŚKnetu obecna jest też delegacja Klubu Kibica Niepełnosprawnego.

35 min. - Dobra akcja skrzydłem Śląska, ale piłka wyszłą za linię końcową.
32 min. - Sędzia zarządza przerwę na uzupełnienie płynów.
29 min. - Błysk przejął inicjatywę i ostatnie minuty należą do gospodarzy. Trener Jawny wściekły pokrzykuje na swoich zawodników zza linii bocznej.
28 min. - Chwilę później już udało się oddać strzał, ale ponad bramką Śląska.
28 min. - Obiecująca kontra Błysku, ale zamotał się Melnyk i nie zdołał oddać strzału.
27 min. - Dobry drybling i strzał Krocza, ale broni Maślankowski.
26 min. - Znowu na murawie leży zawodnik Śląska, sędzia dopiero po chwili przerwał grę.
23 min. - Aut dla Śląska.
22 min. - Kolejne dośrodkowanie Śląska, ale tym razem za mocne.

Śląsk prowadzi grę, ale jak na razie nie potrafi wyjść na prowadzenie.

19 min. - Świetny strzał Szymańskiego z dystansu! Bramkarz z problemami, mamy rzut rożny.
17 min. - Pressing napastnika Śląska się opłacił, bramkarz musiał ratować się wykopem i nabił naszego piłkarza. Niestety piłka nie wpadłą do bramki.
15 min. - Genialny wślizg zawodnika Błysku powstrzymał dryblującego Dryję.
15 min. - Młynarski faulowany przy linii bocznej.
13 min. - Zakotłowało się w polu karnym Błysku! To powinien być gol!
12 min. - Rzut wolny dla Śląska z dogodnej pozycji.
12 min. - Od razu żywiej zaczęli grać nasi rywale, poczuli, że da się strzelić gola Śląskowi i będą próbowali zrobić to ponownie.
11 min. - Niestety gol dla rywali. Złe podanie obrońcy i wyrównuje kapitan Błysku Zbigniew Janik.
10 min. - Agresywnie grają zawodnicy Błysku, podrażnieni tą straconą bramką. Tym razem ucierpiał Młynarczyk.
9 min. - Uraz Krocza, nie podnosi się z murawy. Po chwili jednak wraca do gry.
8 min. - Kolejna akcja Śląska lewą stroną, ale od bramki rozpocznie bramkarz Błysku.
6 min. - GOOOOL DLA ŚLĄSKA! Rajd Dryi lewą stroną, podanie w pole karne i Zawada pakuje piłkę do siatki.
4 min. - Celny strzał z rzutu wolnego, ale bez problemów złapał to Maślankowski.
4 min. - Kolejny faul gospodarzy w środku pola. Rzut wolny na wprost pola karnego Błysku.
3 min. - Faulowali gospodarze.
3 min. - Podszedł Śląsk pod bok pola karnego rywali, ale nie wyszło dośrodkowaie.
2 min. - Faul w środku pola i błyskawiczne wznowienie Błysku.
1 min. - Rozpoczynamy mecz w Kuźniczysku!

Rezerwy Śląska Wrocław o awans do pólfonału Pucharu Polski na szczeblu okręgu wrocławskiego zmierzą się z A-klasowym Błyskiem.

Autor relacji: Wojtek Peciakowski