Strzelcy: Exposito 17' 65', Golla 22' - Hanca 50'

Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Putnocky - Celeban, Golla, Tamas, Stiglec - Mączyński, Sobota - Musonda (86' Pawelec), Zylla (90' Samiec-Talar), Pich (90' Scalet) - Exposito (89' Piasecki) Trener: Vitezslav Lavicka
Cracovia:(stroje: biało-czerwone) Niemczycki, Hanca, Rodin, Szymonowicz, Rapa - Loshaj (74' Dimun) - Thiago (46' Gardawski), Alvarez (90' Vestenicky), Van Amersfoort, Fiolić (90' Kapek) - Piszczek (74' Rivaldinho) Trener: Michał Probierz

Śląsk Wrocław: Szromnik, Cotugno, Pawelec, Szpakowski, Pałaszewski, Lewkot, Scalet, Samiec-Talar, Piasecki
Cracovia: Hrosso, Marquez, Lusiusz, Rivaldinho, Dimun, Kapek, Diego, Gardawski, Vestenicky

Koniec meczu. Po znakomitym spotkaniu Śląsk wygrywa z Cracovią 3:1.

95 min. - Bomba Soboty z 30metrów przelatuje nad bramką gości.
93 min. - Zmiany, zmiany, zmiany. Samiec-Talat i Scalet zmieniaja Picha i Zyllę.
90 min. - Kolejne zmiany w zespole gości. Vestenicky i Kapek pojawiają się na murawie. Zmienią Alvareza i Fiolicia.

Sędzia Jakubik doliczył co najmniej 6 minut.

89 min. - Exposito żegnany brawami schodzi z boiska. W jego miejsce Piasecki.
86 min. - Taktyczna zmiana w Śląsku. Pawelec z miejsce Musondy. Doświadczony obrońca zajmie miejsce na lewej obronie.
84 min. - Matusssssss Putnockyyyyyyyy. Słowak broni strzał kapitana gości.
84 min. - Sędzia Jakubik podtrzymał swoją decyzję. Do strzału przygotowuje się Hanca.
83 min. - Kolejny raz VAR w użyciu. Sędzia sprawdza czy powinien być rzut karny. Trwa analiza
81 min. - Śląsk będzie kończył w 10. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Stiglec.
80 min. - Rzut karny dla Cracovii za zagranie ręką Stigleca.
74 min. - Podwójna zmiana w zespole gości. Dimun w miejsce Loshaja, Rivaldinho zmienia Piszczka.
74 min. - Aleź rajd Soboty, który przed 16 oddał piłkę Exposito. Strzał Hiszpana na rzut rożny wybija Niemczycki.
72 min. - Sędzia przerywa grę, na murawie od dłuższego czasu leżał Alvarez.
65 min. - GOOOOOLLLLLLLLLLLL. Drugie trafienie zalicza dzisiaj Exposito. Przechwyt Soboty, który uruchamia Musondę. Dośrodkowanie Musondy nieszczęśliwie wybija obrońca Pasów. Piłka wpada pod nogi Exposito, który pewnym strzałem umieszcza ją w bramce.
60 min. - Zylla w pole karne do Picha, strzał Słowaka "parkanami" broni Niemczycki.
57 min. - Niemczycki końcami palców broni uderzenie głową Celebana. Był bardzo blisko.
54 min. - Szymonowicz za przewinienie otrzymał kartkę.
53 min. - Gorące 60 sekund. Najpierw kolejnye kąśliwe dośrodkowanie gości, po chwili kontra Śląska, którą bezpardonowo taktycznym faulem przerywa Szymonowicz.
52 min. - Rzut rożny dla Cracovii, która z impetem ruszyła na Śląsk po zmianie stron. Hanca był bliski zaskoczenia Putnockiego bezpośrednio z rzutu rożnego.
50 min. - Hanca pewnie wykorzystał rzut karny. Goście mocno zaczynają drugą połowę.
49 min. - Długo trwała obserwacja sędziego Jakubika, który ostatecznie dyktuje rzut karny za faul Golli na Piszczku.
47 min. - VAR analizuje sytuację w polu karnym Śląska i możliwy rzut karny. Sędzia Jakubik sam ocenia sytuację

Goście zaczęli drugą połowę.

To była bardzo dobra pierwsza połowa, w której Śląsk pokazał dużo jakości i wyrachowania. Zasłużone prowadzenie, chociaż goście również mieli swoje okazje.

45 min. - Trzecia próba Zylli i wciąż nie umieścił piłki w siatce. Tym razem uderzył nad poprzeczką.
44 min. - Dział fizjo gospodarzy postawił na nogi Putnockiego, który za chwilę wznowi grę.
43 min. - Bramkarz Śląska wciąż nie podnosi się z murawy. Wygląda to na uraz pleców.
43 min. - Putnocky faulowany we własnym polu bramkowym przez Rodina.
40 min. - Zgranie głową w polu karnym Picha, do piłki dopada Zylla, oddaje jednak niecelny strzał.
37 min. - Dośrodkowanie Musondy przecinają obrońcy Pasów. W 16 nie było jednak żadnego zawodnika Śląska.
34 min. - Żółta kartka dla Alvareza za symulkę w polu karnym.
33 min. - Kartka dla Stigleca, który faulował taktycznie.
31 min. - Żółta kartka dla Hanci za przerwanie kontry Śląska. Faulowany Musonda.
31 min. - Groźny strzał Exposito zza 16. Broni jednak Niemczycki.
26 min. - Oglądamy bardzo dobry mecz. Oba zespoły chcą grać w piłkę. Śląsk jest przy tym niezwykle skuteczny.
22 min. - GOOOOLLLLLLLLLLLLLL. Kolejne dośrodkowanie Stigleca. Tym razem ze stałego fragmentu gry. Gola strzałem głową zdobywa Golla.
19 min. - Kapitalne dwie intwerwencje Puto uratowały Śląsk. Najpierw Celeban mógł zaskoczyć własnego bramkarza, po chwili strzał zawodnika Cracovii broni Putnocky.
17 min. - GOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL. Perfekcyjne dośrodkowanie Stigleca, do piłki dochodzi Exposito i płaskim strzałem obok bramkarza umieszcza piłkę w siatce.
14 min. - Strzał głową Piszczka, na posterunku Putnocky.
12 min. - Ajjjjjjj. Znakomite dośrodkowanie po ziemi Musondy, strzał oddaje Zylla, wprost w bramkarza gości. To powinna być bramka.
11 min. - Dośrodkowanie Musondy, do piłki dochodzi Pich, był jednak w niewygodnej pozycji i nie zdołała celnie uderzyć.
9 min. - Rzut rożny dla Śląska. Dośrodkowanie Mączyńskiego po ziemi, z piłką minimalnie mija się Sobota. To zagranie zaskoczyło obronę Pasów.
8 min. - Od kilku minut goście zamknęli Śląsk na własnej połowie.
4 min. - Powtórka stałego fragmentu gry z drugiego narożnika,.
3 min. - Groźna kontra gości zakończona strzałem Piszczka. Na posterunku, przy krótkim słupku, Putnocky. Rzut rożny dla gości.
2 min. - Rzut rożny dla Śląska. Dośrodkowanie Soboty wybijają obrońcy Cracovii.
2 min. - Druga minuta meczu, a były już trzy dośrodkowania i strzał.

Zaczynają gospodarze.

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego Jakubika.

Do pierwszego gwizdka zostało 10 minut.

Dwie niespodzianki w wyjściowym składzie Śląska. Do gry wraca kapitan zielono-biało-czerwonych. Debiutuje przed wrocławską publicznością Marcel Zylla.

Śląsk wraca do gry po przerwie - rywalem Cracovia. Czy Twierdza Wrocław nadal pozostanie niezdobyta? Pasy w tym sezonie na wyjazdach w ekstraklasie zanotowały dwa remisy.