Strzelcy: 46' Juranovic 73' Pekhart - 81' Piasecki

Legia Warszawa:(stroje: Białe) Boruc - Juranovic, Lewczuk, Jędrzejczyk, Mladenovic - Gvilia (77 Antolic), Slisz, Karbownik (81 Lopes) - Wszołek, Luquinhas - Pekhart (90 Valencia) Trener: Czesław Michniewicz
Śląsk Wrocław:(stroje: Zielone) Putnocky - Celeban, Golla, Tamas, Stiglec - Sobota (76 Pałaszewski), Mączyński - Musonda (76 Samiec-Talar), Praszelik (66 Zylla), Pich (76 Pawłowski) - Exposito (66 Piasecki) Trener: Vitezslav Lavicka

Legia Warszawa: Tobiasz, Stolarski, Rocha, Antolic, Martins, Valencia, Rosołek, Lopes
Śląsk Wrocław: Szromik, Pawelec, Puerto, Pałaszewski, Makowski, Pawłowski, Zylla, Samiec-Talar, Piasecki

Śląsk kolejny raz słabo zaprezentował się na wyjeździe. Był moment kiedy była nadzieja na remis, jednak z przebiegu całego spotkania, Legia zasłużenie wygrała. Już za chwilę na łamach naszego portalu pojawią się materiały z tego spotkania

94 min. - Sędzia kończy to spotkanie. Śląsk po słabym spotkaniu, zasłużenie ulega w stolicy
91 min. - Śląsk zamiast gonić wynik musi się bronić przed atakami Legii
90 min. - Sędzia dolicza 4 minuty
90 min. - Kontuzjowanego Pekharta zmienia Joel Valencia
89 min. - Pekhart kolejny raz leży na murawie. Szykuje się zmiana w Legii.
88 min. - Legia ugrała cenny rzut rożny
87 min. - Dłuższa przerwa w grze. Pekhart z urazem
84 min. - Śląsk próbuje szybko atakować. Utrzymuje się przy piłce.
83 min. - Mecz który wydawało się, że jest już rozstrzygnięty, nieoczekiwania zamienił się w dreszczowiec. Walczyć Śląsku!
81 min. - GOOOOOL!!! Błąd Jędrzejczyka wykorzystuje Piasecki, który odbiera mu piłkę przed polem karnym i w akcji sam na sam pokonuje Boruca. Walczyć!
79 min. - Ciężko wytłumaczyć grę Śląska na wyjazdach.
76 min. - Tamas z kartką...
76 min. - Zmiany w Śląsku. Schodzi Sobota, Musona, Pich, wchodzą Pałaszewski, Pawłowski, Samiec-Talar
73 min. - Gol dla Legii! Kontra gospodarzy zakończona strzałem Pekharta. Śląsk bezradny...
71 min. - Obraz gry nie ulega jakieś drastycznej zmianie. Legia kontroluje to spotkanie. Śląsk za to bije głową w mur. Bez pomysłu, bez polotu

Zachęcamy was do naszej transmisji z komentarzem :)

66 min. - Podwójna zmiana w Śląsku. Piasecki za Exposito. Zylla za Praszelika
64 min. - Rajd Karbownika lewą stroną. Minął naszego obrońcę i oddał niecelny strzał na nasza bramkę. Łatwość w poczynaniach Legii jest niepokojąca.
62 min. - Kolejna akcja, kolejny rzut rożny dla Legii. To już staje się regułą w tym spotkaniu
60 min. - Legia znów zaczyna śmielej sobie poczynać na naszej połowie. Kolejny rzut rożny, po kolejnym ataku.
58 min. - Akcja Legii. Kilka podań w środku pola, rozrzucenie do skrzydła, gdzie znalazł się Slisz. Ten dośrodkował na głowę Pekharta, ten jednak niecelnie
56 min. - Śląsk dopiero po stracie bramki, częściej stara się grać piłką.
54 min. - Rzut rożny dla Legii. Starcie Jędrzejczyka ze Stiglecem w polu karnym i mamy kolejny korner dla Legii
51 min. - Śląsk po stracie bramki troszkę odważniej zaczyna rozgrywać akcje w ataku. Niestety brakuje konkretów pod bramką rywala
47 min. - Rzut wolny dla Śląska w okolicach środka boiska. Dośrodkowanie w pole karne przejmuje Celeban. Uderza na bramkę Boruca. Niecelnie. Wcześniej jednak spalony
46 min. - Gol dla Legii! Juranovic zgarnia piłkę przed polem karnym i fantastycznym uderzeniem prosto w okno pokonał Putnockiego
45 min. - Zaczynamy drugą połowę tego spotkania. Oby lepszą w naszym wykonaniu. Bez zmian w obu ekipach

Słabo prezentuje się gra Śląska. Kolejny raz widzimy zespół cofnięty. Legia miała swoje okazje, jednak na nasze szczęście dalej mamy bezbramkowy remis.

45 min. - Arbiter kończy pierwszą połowę tego spotkania. Słaba postawa Śląska.
45 min. - Sędzia dolicza minutę
43 min. - Strata Śląska i szybka kontra Legii. Prawym skrzydłem rozpędził się Wszołek i po raz kolejny strzelił na naszą bramkę. Dobrze Putnocky
40 min. - Wszołek!!! Na całe szczęście rajd oraz strzał skrzydłowego Legii mija prawy słupek bramki Putnockiego
38 min. - Słupek po strzale Karbownika! Prosimy się o stratę gola...
37 min. - Legia gra, Śląsk biega za piłką. Taki póki co jest obraz tego spotkania
34 min. - Przerwa w grze. Musonda leży na boisku po przypadkowym starciu w walce o piłkę. Na szczęście Muso wstaje o własnych siłach
31 min. - Sytuacyjny strzał Exposito sprzed pola karnego Legii. Jednak baaaaaaardzo niecelnie
28 min. - Kontra Śląska. Z piłką zabrał się Mączyński. Jednak Slisz postanowił przerwać dobrze zapowiadający się atak. Sędzia ukarał go żółtą kartką
26 min. - Piłkarze Śląska proszą się o stratę bramki. Ataki Legii coraz bardziej konkretne. Często zakończone są strzałem na bramkę
24 min. - Ależ okazja Legii! Wszołek wykłada piłke do Pekharta. Kiks czeskiego napastnika z trzech metrów, ratuje Śląsk.
21 min. - Groźna akcja Legii. Na szczęście strzał Luquinhas zablokowana przez obrońcę Śląska. Mamy kolejny rzut rożny
18 min. - Śląsk oddaje Legii inicjatywę w rozgrywaniu, jednocześnie wyczekując okazji na kontrę.
15 min. - Pierwszy celny strzał Śląska. Pich odbiera piłkę na środku boiska. Podaje do Exposito, który strzela sprzed pola karnego. Spokojnie broni Boruc.
14 min. - Kombinacyjna akcja Legii. Dośrodkowanie Juranovica wychodzi na rzut rożny.
13 min. - Mecz zdecydowanie się wyrównał. Śląsk dalej wysoko podchodzi pod rywala
11 min. - Juranovic uruchamia długim podaniem Pawła Wszołka. Kolejny pojedynek ze Stiglecem. Górą gracz Śląska. Mamy rzut rożny
7 min. - Śląsk podchodzi zdecydowanie wyżej, szybko starając się odebrać piłkę Legii.
6 min. - Śląsk pierwszy raz trochę odważniej. Dośrodkowanie w pole karne do Exposito. Ten trafia do siatki, jednak sędzia boczny podnosi chorągiewkę.
5 min. - Legia częściej przy piłce. Stara się prowadzić grę. Śląsk dość dyskretnie wchodzi w to spotkanie
2 min. - Pierwszy atak Legii na bramkę Śląska. Wszołek próbuje dośrodkować z prawej strony. Stiglec blokuje i piłka na rzut rożny
1 min. - Sędzia Jarzębak rozpoczyna spotkanie! Śląsk przy piłce

Witamy! Piłkarze już na rozgrzewce. Czy Śląsk przełamie złą passę na wyjeździe?

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego partnera głównego, którym jest bukmacher Superbet. Czeka na Was bonus w wysokości 20 zł! Szczegóły znajdziecie po kliknięciu na poniższy baner.