Górnik Zabrze:(stroje: biało-granatowe) Chudy - Pawłowski, Paluszek, Wiśniewski, Gryszkiewicz, Janża - Kubica, Manneh, Nowak - Boakye, Jimenez Trener: Jacek Magiera
Śląsk Wrocław:(stroje: jednolite zielone) Szromnik - Janasik, Bejger, Poprawa, Tamas, Stiglec - Zylla, Makowski, Mączyński, Praszelik - Exposito Trener: Marcin Brosz

Górnik Zabrze: Kudła, Prochażka, Rostkowski, Wojtuszek, Eizenchart, Ściślak, Krawczyk, Masouras, Sobczyk
Śląsk Wrocław: Frasik, Puerto, Pawelec, Lewkot, Scalet, Sobota, Pich, Pawłowski, Piasecki

90+5 min. - Koniec meczu. Remisujemy z Górnikiem 1:1.
90+4 min. - Jeszcze korner dla Górnika.
90+2 min. - Żółta kartka dla Exposito za faul wślizgiem przed polem karnym Górnika.
90+1 min. - Błąd Mączyńskiego w środku pola, strata, Krawczyk kontruje i strzela, ale był na spalonym.
90 min. - Pięć minut dolicza sędzia Marciniak.
88 min. - Znów Szromnik! Ratuje skórę Śląskowi golkiper, ale Górnik ciśnie coraz mocniej!
88 min. - Strzał Paluszka i Szromnik z problemami!
87 min. - Żólta kartka dla Poprawy za faul na wychodzącym z kontrą rywalu.
86 min. - Schodzi Nowak, a w jego miejsce Sobczyk. Rostkowski z kolei zmienia Jimeneza.
85 min. - Nowak sprintem, ale czyściutko interweniuje Bejger.
84 min. - Niecelnie Sobota do Piaseckiego. 6 minut do końca regulaminowego czasu gry.
82 min. - Kartonik dla Ściślaka za faul na Mączyńskim w środku pola.
82 min. - Wrócił już na boisko Bejger i gra dalej.

Jakiś uraz ma Łukasz Bejger. Udzielana mu jest pomoc medyczna.

77 min. - Podwójna zmiana w Górniku, schodzą Boakye i Manneh, a w ich miejsce Krawczyk i Prochazka.
73 min. - Szromnik broni strzał Boakyego z pola karnego!

Akcja rezerwowych, podanie Picha i mięciutka podcinka Piaseckiego nad Chudym!

70 min. - GOOOOOL!!! CO ZA WEJŚCIE PIASECKIEGO!!!
69 min. - Kolejna podwójna zmiana w Śląsku. Sobota i Piasecki zmieniają Zyllę i Janasika.
67 min. - Żółta kartka dla Tamasa za faul na Mannehu.
66 min. - Próbuje Śląsk, ale na niewiele pozwala nam Górnik.
62 min. - Bezsensowna strata Pawłowskiego, ale utrzymujemy się przy piłce.
61 min. - Fauluje Pich w środku pola.
61 min. - Dośrodkowanie Pawłowskiego prosto w rękawice Chudego.
60 min. - Podwójna zmiana w Śląsku. Schodzą Makowski i Stiglec, a zastępują ich Pich i Pawłowski.
58 min. - Dalekie wybicia Szromnika w stronę Praszelika i Exposito to na razie wszystko, na co stać Śląsk. Poza szansą Bejgera Górnik całkowicie prowadzi ten mecz.
54 min. - Boakye sam na sam ze Szromnikiem, wszedł w drybling, ale jakoś się ratujemy!
53 min. - BEJGER! To powinien być gol, ale fenomenalnie broni Chudy...
53 min. - Rzut wolny dla Śląska z boku pola karnego Górnika.
52 min. - Nowak strzela, broni Szromnik. To mogła być druga bramka zabrzan...
50 min. - Już prawie pięć minut Śląsk próbuje utrzymać choć chwilę piłkę.
47 min. - Dochodzi do strzału WIśniewski, ale łapie piłkę Szromnik.
47 min. - Śląsk od pierwszych sekund drugiej połowy zepchnięty we własne pole karne. Rzut rożny Górnika.
46 min. - Gramy!

Zaraz wracamy do gry! Oby druga połowa była korzystniejsza dla Śląska.

45 min. - Bez doliczonego czasu, sędzia kończy pierwszą połowę. Do przerwy przegrywamy 0:1.
44 min. - Mączyński z rzutu wolnego! Świetna parada Chudego! Po chwili obronił także dobitkę Zylli.
43 min. - Strzał Janasika z dystansu, Janża zagrał ręką przed polem karnym Górnika. Będzie okazja dla WKS-u.
41 min. - Dobra piłka Mączyńskiego do Exposito, gdyby Hiszpan wygrał pojedynek biegowy, miałby przed sobą tylko bramkę, ale dobrze pokrył go Paluszek.
40 min. - Fauluje Zylla w środku pola.
39 min. - Aut dla Górnika na wysokości pola karnego Śląska.
36 min. - Stiglec w pole karne, był tam Zylla, ale nabiegł pod piłkę i strzelił ponad bramką.
35 min. - Aktywny w środku pola Praszelik, ale większość jego akcji kończy się stratą albo faulem na nim.
33 min. - Świetny strzał wychowanka Śląska, Aleksandra Paluszka. Minimalnie obok bramki strzelił głową.
33 min. - Poprawa świetnie czyści piłkę od Boakyego w polu karnym. Rzut rożny dla gospodarzy.
30 min. - Centrował Stiglec, ale tylko w obrońcę, Mamy rzut z autu.
30 min. - Faul przed polem karnym na Makowskim. Będzie szansa dla Śląska. Piłkę już ustawia sobie Mączyński.
27 min. - Kończy się to kontrą Górnika i golem dla gospodarzy.
26 min. - Dobra akcja Śląska zakończona niepotrzebnym strzałem z dystansu Mączyńskiego
25 min. - Rzut wolny, Mączyński do Exposito, ale Hiszpan faulował w powietrzu rywala.
23 min. - Kiepskie rozegranie rzutu rożnego i atak Górnika, ale świetnie w środku pola odbiera piłkę rywalowi Exposito!
22 min. - Korner dla Śląska po ataku Tamasa na Wiśniewskiego w narożniku boiska.
21 min. - Praszelik zza pola karnego! Dobre podanie i przyzwoity strzał, ale na posterunku był Martin Chudy.
19 min. - Fauluje Praszelik Pawłowskiego - szkoda, robiliśmy dobrą oskrzydlającą akcję, będąc w przewadze.
17 min. - Niebezpieczny atak Boakyego i Jimeneza i świetna interwencja Poprawy!
17 min. - Mało dziś dokładności w podaniach Śląska Wrocław. Dużo strat piłki.
16 min. - Mączyński nisko z rzutu wolnego, przyjął piłkę Bejger w polu karnym, ale za daleko mu odskoczyła.

Kompletnie niewidoczny jak do tej pory jest Marcel Zylla.

15 min. - Niebezpieczna akcja Górnika, Boakye wychodził sam na sam, ale dogonił go Poprawa, zastawił i piłkę złapał Szromnik.

Kiepski stan murawy dziś w Zabrzu. Trawa jest namoknięta, piłka nie turla się, zatrzymuje i za lekko odbija. Trzeba uważać na wymuszone tym stanem murawy błędy.

13 min. - Strzał Boakyego, ale nabił obrońcę.
11 min. - Jimenez na spalonym, wznowi Śląsk.
10 min. - Żółta kartka dla obrońcy Górnika ze Śląskiem w CV - Aleksandra Paluszka. To on brutalnie faulował Exposito.
10 min. - Faul na Exposito w środku pola po szybkim wznowieniu gry.
7 min. - Atak Śląska, ale centra Praszelika nie dotarła do Exposito.
5 min. - Strata Tamasa w środku pola, przejęcie Pawłowskiego i było niebezpiecznie pod bramką Szromnika.
4 min. - Błąd Szromnika! Rzadki widok... było niebezpiecznie, ale Jimenez także źle przyjął, Tamas asekurował i odzyskaliśmy piłkę.
3 min. - Faul na Praszeliku przy linii środkowej.
2 min. - Dobre przejęcie Makowskiego w środku pola, mamy piłkę. Wysoko pressuje Górnik.
1 min. - Pierwsza minuta meczu, Jimenez dostaje piłkę w polu karnym, ale komicznie kiksuje.