Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Szromnik – Bejger, Puerto, Tamas, Janasik (52 Poprawa), Lewkot, Mączyński, Stiglec, Pich, Sobota, Exposito (87 Piasecki) Trener: Jacek Magiera
Stal Mielec:(stroje: biało-niebieskie) Strączek – Dadok, De Amo, Chorbadziński (85 Prokić), Flis, Getinger, Domański (82 Jankowski), Matras (46 Forsell), Tomasiewicz, Zjawiński (46 Mak), Kolev Trener: Włodzimierz Gąsior

Śląsk Wrocław: Putnocky, Pawelec, Scalet, Makowski, Łyszczarz, Pawłowski, Bergier, Piasecki, Poprawa
Stal Mielec: Granlund, Żyro, Urbańczyk, Prokić, Mak, Forsell, Sadłoca, Primel, Jankowski

Lechia i Piast przegrały swoje mecze. Mimo remisu Śląsk kończy na czwartym miejscu i zagra w pucharach!

Koniec meczu! Tylko remis! Ale na tę chwilę Śląsk jest czwarty! Czekamy na zakończenie pozostałych spotkań.

90+4 min. - Co za strzał Piaseckiego z dystansu! Broni Strączek!
90+3 min. - Gol dla Stali. Spóźniony Stiglec nabiera się na zamach, a po chwili Jankowski pakuje piłkę do siatki strzałem z woleja!
90+2 min. - Kontra Śląska, Sobota wykłada piłkę Pichowi, ten przerzuca ją nad bramkarzem, ale też obok bramki!
90+1 min. - Kolejny korner dla gości. Wybijają Stiglec i Tamas.

Sędzia dolicza 4 minuty.

90 min. - Rzut rożny dla Stali.
89 min. - Prokić łapie kartkę.
88 min. - Stal od dawna bez okazji. WKS oddalił grę od swojego pola karnego.
87 min. - Zmiana w Śląsku. Piasecki za Exposito.
85 min. - Prokić za Chorbadzińskiego.
82 min. - Jankowski zmienia Domańskiego.
81 min. - Obie drużyny chwilowo bez pomysłu na ofensywę.
78 min. - Kontra Śląska, ale De Amo był nieco szybszy od Picha po podaniu Lewkota.
76 min. - Akcja ofensywna Bejgera z Puerto, ale Hiszpan wyjechał za linię końcową.
75 min. - Znowu dobrze na przedpolu Szromnik.
74 min. - Kolev dobrze powalczył z Poprawą, ale ostatecznie piłkę złapał Szromnik.
72 min. - Strączek łapie dośrodkowanie Mączyńskiego.
71 min. - De Amo fauluje w powietrzu Picha.
69 min. - W końca akcja Śląska. Mączyński zacentrował z prawej strony do Exposito, ale trochę za wysoko.
68 min. - Kolejna wrzutka w pole karne i będzie korner dla Stali. Po chwili piłkę łapie Szromnik.
66 min. - Stal atakuje, a Śląsk tylko wybija. To się musi zmienić.

Stal coraz groźniejsza, Śląsk musi zacząć się odgryzać i szanować piłkę.

63 min. - A teraz po kornerze Mak główkuje w słupek!
62 min. - Mak zgubił Poprawę, strzela w krótki róg, ale radzi sobie Szromnik!
61 min. - Groźne uderzenie z dystansu Dadoka, tuż nad poprzeczką.
59 min. - Faul na Pichu przed polem karnym Śląska.
57 min. - Lewkot oddaje piłkę do Soboty, który strzela z 17 metrów, ale nad bramką.
56 min. - Drybling Exposito w polu karnym, ale stracił piłkę. Po chwili asystent i tak podniósł chorągiewkę.
55 min. - WKS w ataku pozycyjnym, wszystko kończy złe podanie Poprawy do Stigleca.
53 min. - Stiglec złamał akcję do środka, piłka trafiła do Exposito, ale jego strzał po ziemi minął słupek od niewłaściwej strony.
52 min. - Wchodzi za niego Poprawa.
50 min. - Kontuzja Janasika. Będzie zmiana.
49 min. - Pich zagrał na wolne pole do Exposito, Hiszpan złamał akcję do środka, ale uderzył sprzed pola karnego na wiwat.
48 min. - Próba kontry Śląska, ale za mocne podanie do Soboty.
47 min. - Rzut rożny dla Stali. Wrzutka Domańskiego, ale dobrze piąstkuje Szromnik.
46 min. - Goście zaczęli drugą połowę.

Zmiany w przerwie u gości: Mak za Zjawińskiego, a Forsell za Matrasa.

Piast przegrywa z Wisła 1:3, Lechia przegrywa z Jagiellonią 0:1. Na tę chwilę WKS jest na 4 miejscu.

45+2 min. - Sędzia kończy pierwszą połowę.
45 min. - Zamieszanie w polu karnym Śląska, Kolev główkuje nad bramką.
44 min. - Kontra Stali, De Amo dośrodkowuje, piłka odbija się od pleców Tamasa i jest rzut rożny.
42 min. - Mocny strzał Exposito z pola karnego, efektownie broni Strączek.
43 min. - Mączyński faulowany w środku pola.
41 min. - Mączyński podaje na prawo do Janasika, ten odgrywa piłkę w polu karnym do Soboty, który zamiast strzelać, drybluje w polu karnym bez efektu.
39 min. - Stiglec wrzuca miękką piłkę spod linii, Exposito wygrywa pojedynek w powietrzu, ale główkuje nad poprzeczką.
38 min. - Kontra Śląska. Exposito zagrywa miękką górną piłkę do Soboty, ale za mocno.
37 min. - W sumie dwa kornery bite na krótki słupek. Wrocławianie sobie z tym poradzili.
36 min. - Strzał z daleka Tomasiewicza, piłka odbija się od Puerto i będzie rzut rożny.
32 min. - Wrzutka po ziemi Domańskiego z linii końcowej, ale dobrze interweniuje na przedpolu Szromnik.
31 min. - Korner dla Śląska, ale defensorzy Stali wybili piłkę po wrzutce Mączyńskiego.
29 min. - Pich przeciągnął wrzutkę, a po drugiej stronie Mączyński został zablokowany.
27 min. - Szromnik wyłapał dośrodkowanie, ale doszło do nieprzyjemnego zderzenia. Cierpi Szromnik, ale jeszcze bardziej Kolev.
25 min. - Lewkot utrzymał się przy piłce atakowany przez dwóch rywali i został faulowany. Dobry mecz młodego pomocnika.
23 min. - Strzał po ziemi Mączyńskiego sprzed pola karnego broni spokojnie Strączek.
22 min. - Strzał Matrasa z 18 metrów broni Szromnik.
20 min. - Ładna akcja Lewkota, zagrał na prawo do Janasika, ale ten został nabity przez obrońcę i Stal zacznie od bramki.
18 min. - Dwie kapitalne interwencje Szromnika! Najpierw broni strzał głową Koleva, a potem dobitkę z bliska Zjawińskiego!
17 min. - Kontra Śląska. Exposito oddał piłkę Sobocie, ten zrobił kółeczko i uderzył mocno z dystansu, ale obok bramki.
16 min. - Tamas przerywa akcję.
14 min. - Kolejne dobre dośrodkowanie. Tym razem Pich z lewej strony do Exposito, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.
12 min. - Do dobrej centry Soboty dochodzi Stiglec, ale główkuje obok słupka.

Wyniki pozostałych spotkań układają się tak, że Śląsk jest w tej chwili na czwartym miejscu.

10 min. - Śląsk w ataku pozycyjnym.
9 min. - Matras ostro potraktował łokciem Puerto.
7 min. - GOOOOOL!!! Co za bomba z powietrza Mączyńskiego. Fenomenalne uderzenie z 20 metrów pod poprzeczkę kapitana Śląska!
5 min. - Janasik wrzuca piłkę z prawego skrzydła, ale interwencja na przedpolu Strączka.
4 min. - Z bólu zwija się Janasik, ale wróci do gry.
3 min. - Dośrodkowanie z lewej strony pola karnego Stali, ale ani Exposito, ani Sobota nie sięgnęli piłki.
2 min. - Złe podanie Bejgera. Piłka dla Stali, ale wrocławianie szybko ją odzyskują.
1 min. - Zaczął WKS.

Trener Magiera wystawił tę samą jedenastkę co przed tygodniem z Wartą Poznań.