Strzelcy: Van Amersfoort 90' – Pich 16' – k., Exposito 88'

Cracovia: (stroje: biało-czerwone) Hrosso – Rapa, Rodin, Jugas, Rocha (46 Ogorzały), Loshaj (79 Rivaldinho), Zaucha (72 Rasmussen), Alvarez (46 Hanca), Van Amersfoort, Siplak, Balaj Trener: Michał Probierz
Śląsk Wrocław: (stroje: zielone) Putnocky – Stiglec (60 Garcia), Golla, Tamas, Bejger, Pawłowski, Lewkot (89 Mączyński), Schwarz, Pich, Quintana (60 Exposito), Piasecki (70 Makowski) Trener: Jacek Magiera

Cracovia: Niemczycki, Hanca, Lusiusz, Rivaldinho, Rasmussen, Ogorzały, Sadiković, Knap, Kakabadze
Śląsk Wrocław: Szromnik, Verdasca, Radkowski, Janasik, Garcia, Mączyński, Hyjek, Makowski, Exposito

Uff! Koniec meczu! Nerwowe minuty, ale Śląsk dowiózł zwycięstwo!

Nie będzie rzutu karnego dla Cracovii, ale są kartki: żółta dla Hrosso, czerwona dla Tamasa.

Sędzia sprawdza sytuację.

90+4 min. - Bramkarz Cracovii leży kontuzjowany... w polu karnym Śląska.

90+3 min. - Obstrzał bramki Śląska. Będzie rzut rożny.

90+1 min. - Ależ sytuacja Pawłowskiego! Przestrzelił po tym, jak Pich wyłożył mu piłkę jak na patelni.

90 min. - Piękny strzał Van Amersfoorta i Cracovia łapie niestety kontakt w ostatnich minutach.

Sędzia dolicza 4 minuty.

89 min. - Mączyński zmienia Lewkota.

88 min. - GOOOOOOOOL!!! Erik Exposito pokonuje Hrosso! Rewelacyjne podanie na wolne pole Rafała Makowskiego!

87 min. - Wrzutka i strzał głową Rivaldinho nad bramką.

86 min. - Bejger powtrzymał przed polem karnym Van Amersfoorta.

84 min. - Teraz WKS chwilę pograł na połowie Cracovii.

83 min. - Czwarty rożny dla gospodarzy w ciągu trzech minut, ale Śląsk bezbłędny przy tych stałych fragmentach gry.

81 min. - Hanca zagrywa z rożnego, wybija Golla na kolejny korner.

79 min. - Za Loshaja wchodzi Rivaldinho.

78 min. - Znów kontra Śląska, ale Loshaj łapie rywala za koszulkę i dostaje kartkę.

77 min. - Golla przyblokował barkiem Loshaja.

76 min. - Bez zagrożenia po wrzutce z kornera Pawłowskiego na długi słupek.

75 min. - Golla wyprowadził kontrę, znów na prawej stronie znalazł się Pawłowski, piłka po jego zagraniu wychodzi na rzut rożny.

74 min. - Kontra Śląska, Pich zagrał do Pawłowskiego, ale ten fatalnie uderzył, choć miał dużo miejsca.

72 min. - Za Zauchę wchodzi Rasmussen.

71 min. - Faul na Lewkocie. Chwila wytchnienia dla wrocławian.

70 min. - Makowski wchodzi za Piaseckiego.

69 min. - Balaj zagrywa piłkę ręką w wyskoku, próbując oddać strzał.

68 min. - Putnocky broni strzał w krótki róg Rapy.

66 min. - Schwarz fauluje od tyłu Van Amersfoorta i słusznie zobaczył drugą żółtą kartkę. Gramy od teraz w dziesiątkę. Bezmyślne zachowanie środkowego pomocnika.

65 min. - Lewkot zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę.

Sędzia korzysta z VAR-u. Piłka poszła po ręce Schwarza, ale sędzia nie kwalifukuje tego na rzut karny.

63 min. - Piasecki odbija piłkę głową i będzie korner dla Pasów. A po nim niebezpieczna sytuacja na bliższym słupku i niecelny strzał Siplaka.

62 min. - Napiera Cracovia. Faul Garcii i kolejny wolny dla gospodarzy.

61 min. - Kartka dla Exposito za faul na Siplaku. Chwilę wcześniej strzał po ziemi Picha, ale bardzo słabo uderzona piłka.

60 min. - Zmiany w Śląsku, schodzą Quintana i Stiglec, wchodzą Exposito i Garcia.

59 min. - Strzał z rzutu wolnego Van Amersfoorta, ale wysoko nad bramką.

57 min. - Wybija piłkę zagraną z kornera gracz Pasów.

56 min. - Świetna próba podania Lewkota, po chwili kiks w polu karnym Hanki i będzie rzut rożny dla Śląska.

54 min. - Seria kornerów dla gospodarzy, ale dobrze broni się Śląsk.

Lewkot ukarany żółtą kartką za faul na Ogorzałym.

54 min. - Po błędzie Stigleca uderza z dystansu Van Amersfoort. Broni pewnie Putnocky.

53 min. - Śląsk teraz za łatwo traci piłkę w środku pola.

52 min. - Kolejne podanie w pole karne Śląska, ale tam był tylko... Bartłomiej Pawłowski.

51 min. - Loshaj mocno dośrodkował, ale wprost na głowę gracza WKS-u.

50 min. - Van Amersfoort przerzucił piłkę nad Tamasem i mógł wjechać w pole karne, ale Węgier go powalił. Rzut wolny.

48 min. - Wybija Bejger, po chwili niecelny strzał z dystansu. Od bramki Śląsk.

47 min. - Blok przy linii Lewkota. Rzut rożny dla Cracovii.

46 min. - Gramy. Faul na Quintanie w środku pola.

Zmiany w przerwie u gospodarzy. Schodzą Alvarez i Rocha, wchodzą Hanca i Ogorzały.

Koniec pierwszej połowy. Śląsk prowadzi po golu z rzutu karnego Roberta Picha.

45+3 min. - Wrzutka w szesnastkę Śląska, Tamas główkuje w stronę swojej bramki, ale Putnocky był czujny.

45+2 min. - Złe podanie Schwarza do Stigleca. Próbując naprawić błąd, faulował rywala i dostał żółtą kartkę.

45 min. - Uraz Bartłomieja Pawłowskiego. Ale chyba będzie mógł kontynuować grę.

43 min. - Golla świetnie wyczuł zamiary Zauchy i przeciął jego podanie. Po chwili Putnocky broni strzał Balaja z kilku metrów. Cracovia coraz groźniejsza.

42 min. - Pich niedokładnie zagrał do Quintany.

41 min. - Dośrodkowanie w pole karne Śląska, Van Amersfoort oddał strzał głową, ale nad bramką. W pojedynku ucierpiał Bejger, który jest teraz opatrywany.

38 min. - Blisko był Piasecki! Oszukał rywala zwodem, ale nie dokręcił piłki i ta minimalnie minęła słupek!

37 min. - Dłuższa piłka do Quintany, ale nie miał szans tego przyjąć z rywalem na plecach.

36 min. - Jeszcze raz z dystansu Quintana, ale strzał do zapomnienia.

35 min. - Gra toczy się na połowie Śląska, ale Cracovia nie wie, jak ugryźć wrocławian.

33 min. - Faul Golli na połowie Cracovii.

32 min. - Golla przyblokował rywala i piłka w ręce naszego golkipera.

29 min. - Schwarz miał sporo miejsca i spróbował strzału z dystansu, ale dosyć mocno niecelnie.

28 min. - Pich w tempo do Quintany, ale uderzenie Hiszpana z narożnika pola karnego zostało zablokowane.

27 min. - Quintana na spalonym.

25 min. - Piłka w polu karnym trafiła Picha w brzuch, piłkarze Cracovii widzieli rękę i wywierają presję na sędziego. Bez skutku.

24 min. - Ładna akcja Zauchy, rozrzucił piłkę do boku, po wrzutce Putnocky wybija na róg.

23 min. - Alvarez cierpi po starciu z Tamasem, ale to on faulował.

22 min. - Alvarez świetnie wbiegł na jedenasty metr, dostał podanie w tempo z prawej strony, ale na szczęście skiksował.

21 min. - Świetna interwencja Putnockiego na linii po strzale głową!

20 min. - Wyszedł Golla za rywalem i faulował. Kolejny rzut wolny dla gospodarzy. Schwarz wybija piłkę głową.

18 min. - Piasecki wybija piłkę ze swojego pola karnego po wrzutce z rzutu wolnego.

16 min. - GOOOOOOL! Robert Pich pewnie po poprzeczkę!!!

15 min. - Rzut karny dla Śląska! Zagranie ręką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

14 min. - Pich, Piasecki, Quintana i Hiszpan uderza z powietrza sprzed szesnastki, ale broni Hrosso!

13 min. - Tym razem groźnie Cracovia, ale rywal na spalonym.

12 min. - Pociągnął kilkanaście metrów środkiem boiska Stiglec i uderzył mocno sprzed pola karnego, ale obok bramki

11 min. - Na razie piłkarze Śląska przegrywają powietrzne pojedynki w polu karnym Pasów.

10 min. - Strzał Pawłowskiego zablokowany, kolejny korner dla WKS-u. Zagrał krótko do Picha, Słowak przyblokowany i jeszcze jeden rzut rożny.

9 min. - Bez zagrożenia po wrzutce z kornera Pawłowskiego.

8 min. - Ładna akcja Śląska, strzał z dystansu Schwarza odbija Hrosso na rzut rożny!

7 min. - Balaj zagrał piłkę ręką przy przyjęciu i sędzia zakończył jego rajd.

6 min. - Pochopny strzał Bejgera z dalszej odległości. Piłka znacznie mija bramkę.

5 min. - Dośrodkowanie Stigleca, ale na głowę obrońcy Cracovii.

3 min. - WKS wychodził z kontrą, ale Lewkot faulował w środku pola.

2 min. - Interwencja Putnockiego na piątym metrze po ostrej wrzutce. Było groźnie po akcji gospodarzy prawą stroną.

1 min. - Zaczał Śląsk. Długa piłka trafia do rąk Hrosso.

Cracovia tydzień temu zremisowała w Łęcznej 1:1. Gola dla Pasów zdobył rezerwowy Alvarez, który dziś wychodzi od początku.