Radomiak Radom: (stroje: Białe) Majchrowicz - Jakubik, Rossi, Cichocki, Abramowicz - Leandro (Sokół 82'), Nascimento, Kozak, Karwot (Kaput 74'), Machado (Radecki 66') - Angielski (Rondon 74') Trener: Dariusz Banasik
Śląsk Wrocław: (stroje: Zielone) Szromnik - Bejger (Poprawa 82'), Golla, Verdasca - Pawłowski (Iskra 82'), Schwarz (Makowski 64), Mączyński, Garcia - Pich, Exposito, Praszelik (Quintana 64') Trener: Jacek Magiera

Radomiak Radom: Kochalski - Świdzikowski, Bodzioch, Bogusz, Kaput, Radecki, Rondon, Sokół, Maurides
Śląsk Wrocław: Putnocky - Stiglec, Poprawa, Iskra, Sobota, Makowski, Łyszczarz, Quintana

95 min. - Abramowicz strzela, piłka prześlizguje się po głowie jednego z zawodników w murze i przelatuje tuż ponad poprzeczką. Koniec meczu!

94 min. - Ostatnia akcja chyba tego meczu. Rzut wolny 25 metrów od bramki Śląska po faulu Makowskiego.

93 min. - Makowski próbuje sił z dystansu, ale trafia w obrońców.

91 min. - Strata w środku pola, piłka trafia do Rondona, który wbiega w pole karne i strzela, ale jeszcze zmiękczył wślizgiem Golla i łapie Szromnik.

89 min. - Kozak strzela sprzed pola karnego, ale nie nadał piłce rotacji, pomknęła ona w kierunku band.

88 min. - Exposito szukał dograniem ze skrzydła Quintanę, obrońca przeciął tak, że wyłożył piłkę, do której dopadł Pich, ale strzelił lekko, wprost w ręce bramkarza.

86 min. - Kozak wyłożył piłkę Radeckiemu, ten strzelił obok słupka.

84 min. - Pierwsza ofensywna akcja Iskry, podciągnął kilkadziesiąt metrów prawą stroną, ale znalazł się sam na dwóch zawodników przeciwnika i stracił piłkę.

81 min. - Bejger ponownie na murawie leży. Dodatkowo zmiana w Radomiaku, Sokół za Leandro. A w Śląsku Poprawa i debiutant Iskra za Pawłowskiego i Bejgera.

79 min. - Kolejny raz świetnie interweniujący Majchrowicz ratuje Radomiaka od straty bramki po strzale Quintany. Sędzia stwierdził, że był spalony, choć powtórki wskazały, że było inaczej.

77 min. - Nascimento strzela z rzutu wolnego, trafia w mur.

75 min. - Pawłowski zagrywa prostopadle do Quintany, ten stara się podciąć obok wychodzącego Majchrowicza, ale ten dobrze intwerweniował.

73 min. - Mączyński strzela kilka metrów ponad bramką.

72 min. - Ostry wślizg Nascimento, który wycina Quintanę, rzut wolny 23 metry od bramki Radomiaka. Pomocnik natomiast ukarany żółtą kartką.

71 min. - Co zrobił Pawłowski! Świetny przerzut Quintany do Pawłowskiego, ten nawinął bramkarza, szukał jeszcze jednego dryblingu, ale stracił piłkę.

66 min. - Na boisku pojawia się były gracz Śląska, Mateusz Radecki, który zmienił Machado.

65 min. - Drybling Bejgera, poślizgnął się i upadł bez kontaktu z przeciwnikiem, trzyma się za kolano, to może być kontuzja.

64 min. - Rafał Makowski zmienia Petra Schwarza, a Caye Quintana Mateusza Praszelika.

63 min. - Drybling Garcii, wbiega w pole karne, po przebitce piłka trafia do Mączyńskiego, który szuka strzału po dalszym słupku, ale ekwilibrystycznie interweniował Majchrowicz.

Przygotowana podwójna zmiana, Quintana i Makowski już w strojach meczowych odbierają instrukcje taktyczne.

61 min. - Przypadkowa przebitka spowodowała, że Leandro wybiegł oko w oko ze Szromnikiem, ale nie zdołał oddać celnego strzału.

60 min. - Dynamiczny atak drużyny Jacka Magiery, Pich wypuścił Praszelika, ten dograł na 12 metr, gdzie obrońca wybił pod nogi Mączyńskiego. Kapitan Śląska przymierzył z dystansu, ale minimalny chybił.

59 min. - Krótko rozegrany korner przez Radomiaka. Piłka trafiła przed pole karne do Kozaka, ten strzel, odbija Szromnik, dobija Rossi, ale trafia Abramowicza, który był na spalonym.

56 min. - Dalekie podanie na lewą stronę do Garcii, ten zgrywa głową do Praszelika, którego przy linii końcowej wyblokował Jakubik.

55 min. - Rajd Schwarza, który polegał na przepychankach, przebitkach, ostatecznie zdołał wbiec w pole karne i oddać strzał, lecz piłka przeleciała obok bliższego słupka bramki.

54 min. - Pojedynek z przeciwnikiem, ale i grząską murawą. Praszelik jednak zdołał dograć do Schwarza, ten na lewe skrzydło do Garcii, wahadłowy jednak dośrodkował za głęboko, na siatkę bramki Radomiaka.

52 min. - Walka w środku pola, ostatecznie piłka trafia do Schwarza, który zagrywa na wolne pole do Exposito, ale podanie było za długie i spokojnie łapie Majchrowicz.

49 min. - Wrzut z autu, przedłużył Karwot, ale wypiąstkował piłkę Szromnik.

46 min. - Zaczynamy drugą część spotkania!

46 min. - Koniec pierwszej połowy, wyrównany mecz z wyrównanym wynikiem, wracamy za kwadrans do deszczowego Radomia.

43 min. - Rzut wolny dla Śląska, Garcia wrzuca, ale obrońca wybija przed pole karne, tam kolejny raz dziś piłkę zbiera Pich, który strzela z woleja, ale ustrzelił Gollę, a nie gola.

41 min. - Bomba z dystansu Jakubika, na szczęście dla Śląska uderzył wprost w Szromnika.

40 min. - Długa piłka do Machado, ten w pojedynku z Verdaską, zostaje zablokowany.

34 min. - Kontra Radomiaka, Pawłowski przeleciał obok upadającego Rossiego, sędzia dopatrzył się kontaktu i dał żółtą kartkę. Czy kontakt był? Wątpliwe.

33 min. - Długi przerzut do Pawłowskiego, ten wycofuje do Mączyńskiego, który dostrzegł Picha w polu karnym. Słowak przyjmuje, stara się dogrywać, ale obrońca wybija na rzut rożny.

31 min. - Rzut wolny dla Śląska 23 metry od bramki Majchrowicza. Pawłowski oddał mocny strzał, ale trafił w głowę jednego z piłkarzy ustawionych w murze.

29 min. - Co za bramka Leandro! Lekko zgubił na skraju pola karnego Garcie i z ostrego kąta oddał potężny strzał wprost w okienko. Szromnik bez szans.

27 min. - Nascimento szukał okienka, ale nie trafił.

26 min. - Leżacy na boisku Bejger, przed polem karnym, chciał jeszcze wybić piłkę, ale trafił Abramowicza, żółta kartka dla obrońcy i rzut wolny w dobrym miejscu do strzału.

24 min. - Długa piłka za linię obrony od Praszelika do Exposito, ten uprzedził wychodzącego Majchrowicza i strzałem po ziemi trafił obok asekurującego Rossiego.

24 min. - EXPOSITO!!!!!

21 min. - Chaos w polu karnym, piłka odbija się od głów, Angielski kopie Verdasce, krzyki, wrzaski i ostatecznie od bramki wznowi Szromnik.

20 min. - Abramowicz wrzuca z głębi boiska, ale Bejger wybija na rzut rożny.

19 min. - Świetne dośrodkowanie Pawłowskiego, Jakubik się minął z piłką, ta spadła na stopę zaskoczonego Exposito, który mimowolnie przestrzelił z kilku metrów.

18 min. - Pawłowski próbował kombinacyjnie rozegrać po prawej stronie akcję. Słowak jednak podał za krótko, rozczytał wszystko Abramowicz.

16 min. - Garcia oszukał Jakubika dziobnięciem piłki, próbował dośrodkować do Exposito, ale dobrze ustawiony Rossi wybił. Schwarz próbował jeszcze strzału z dystansu, ale przeniósł piłkę znacznie nad poprzeczką.

15 min. - Angielski szukał podaniem w pole karne Kozaka, ale świetnie wrócił Pawłowski i zablokował zawodnika Radomiaka.

13 min. - Drybling Exposito, gubi balansem ciała dwóch zawodników, podciąga akcję, ale w stronę własnej bramki.

11 min. - Garcia przed pole karne do Picha, który klatką przyjął piłkę, ale oddał anemiczny strzał. Jeszcze próbował wrzucić Verdasca, lecz za nisko.

10 min. - Szybki atak Śląska, Praszelik zagrał na wolne pole do Picha, ten mógł dogrywać do Exposito, ale w ostatniej chwili wybił obrońca za linię końcową. Korner.

8 min. - Trwa oblężenie bramki Śląska. Kolejny korner, wybił Verdasca przed pole karne, ale tam był osamotniony Machado, uderzył wprost w poprzeczkę. Chwilę później znów strzelał z podobnej odległości, ale piłka minęła minimalnie słupek.

7 min. - Radomiak dalej naciska, Leandro wrzucił wszerz boiska do osamotnionego Angielskiego, ten oszukał Verdasce i oddał strzał, ale Bejger zablokował, rzut rożny.

6 min. - Nascimento dośrodkowuje z rzutu wolnego, Exposito nie czysto trafił, piłka spadała pod nogi jednego z zawodników Radomiaka, ale Verdasca wybił na rzut rożny.

4 min. - Rzut wolny dla Śląska, krótko rozegrał Garcia z Mączyńskim, który podał do linii do Hiszpana, ten jednak przegrał pojedynek z obrońcą.

3 min. - Kozak nawinął Bejgera przed linią końcową, piłka trafiła do Angielskiego, który starał się dograć przed bramkę, ale został zablokowany, rzut rożny.

2 min. - Praszelik faulowany przez Jakubika, ale sędzia zastosował przywilej korzyści, nic jednak z tego nie wynikło.

1 min. - Exposito od środka zaczyna mecz!

Śląsk wygrał piłkę w losowaniu, zacznie od środka boiska.

Nieobecni dziś są Mark Tamas (kontuzja) oraz Szymon Lewkot (pauza za kartki).

Piąty pojedynek Śląska z Radomiakiem, czy Śląsk odniesie pierwsze zwycięstwo w Radomiu? Dotychczasowe mecze rozgrywane tam kończyły się remisami.

Autor relacji: Kacper Rudzik