Śląsk II Wrocław: (stroje: białe) Budzyński - Radkowski, Poprawa, Caliński, Boruń (65' Olejniczak), Sz. Michalski, Młynarczyk (65' Bukowski), Wypart (17' Szmigiel), Krocz (65' Zylla), Łyszczarz, Bargiel (28' Kotowicz) Trener: Krzysztof Wołczek
Sokół Ostróda: (stroje: niebieskie) Staniszewski - Klimek, Dzięcioł, Słupski (79' Montero), Kurowski (70' Stępień), Rugowski, Skórecki, Żyznowski (57' Flak), Dymerski (70' Faltyński), F. Michalski (79' Urban), Bondarenko Trener: Hubert Błaszczak

Śląsk II Wrocław: Boruc, Celeban, Marchewka
Sokół Ostróda: Rabin, Dowgiałło, Sobolewski

90+3 min. - 0:0 przy Oporowskiej - zawstydzające potknięcie Śląska II staje się faktem. Sokół w 10 kolejkach poniósł 10 porażek i stracił 25 bramek, a z Wrocławia wywozi punkt oraz czyste konto

90+3 min. - Niecelne zagranie Rugowskiego, który ruszył prawą stroną boiska

90+1 min. - Niecelne uderzenie Zylli po dośrodkowaniu z prawej flanki

90 min. - Co najmniej trzy minuty dłużej potrwa druga połowa

88 min. - Urban złapany na spalonym po przerzucie do lewej strony boiska

87 min. - Klimek ucierpiał przy linii bocznej, goście wznawiają grę od rzutu wolnego

86 min. - Sędzia Rokosz ponownie wstrzymuje grę, po tym jak na własnej połowie ucierpiał Szymon Michalski

85 min. - Skórecki dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Montero, strzał Hiszpana niecelny

83 min. - Po rzucie rożnym przed bramką ucierpiał zawodnik Sokoła, gra na chwilę przerwana

82 min. - Kotowicz wbiegł w pole karne po rozegraniu rzutu rożnego, piłka wybita na kolejny korner

80 min. - Efektowna interwencja Staniszewskiego po uderzeniu z pola karnego Kotowicza!

79 min. - Słupski i Michalski opuszczają murawę w zespole gości, w ich miejsce Montero i Urban. Limit zmian wykorzystany już w obu ekipach

79 min. - Dzięcioł starał się ruszyć lewą flanką, jednak piłka wybita na aut

77 min. - Łyszczarz trafił w mur mocnym uderzeniem z rzutu wolnego

75 min. - Niedokładne podanie Kotowicza po indywidualnej akcji prawą stroną

73 min. - Słupski wywalczył rzut wolny po faulu Olejniczaka

72 min. - Bondarenko nie zdołał dojść do piłki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego

70 min. - Dymerski i Kurowski opuszczają murawę, w ich miejsce Faltyński oraz Stępień w zespole Sokoła

69 min. - Szmigiel faulowany przy linii bocznej, rzut wolny dla Śląska II

67 min. - Staniszewski wyłapuje dośrodkowanie Łyszczarza z lewej strony

66 min. - Nieudany strzał Łyszczarza z rzutu wolnego

65 min. - Olejniczak, Bukowski i Zylla w miejsce Borunia, Młynarczyka oraz Krocza

64 min. - Kotowicz został sfaulowany przed polem karnym, niezła okazja do groźnego wykonania rzutu wolnego

63 min. - Łatwo zablokowany strzał z dystansu Calińskiego

61 min. - Niedokładne podanie Młynarczyka, który znalazł się w całkiem niezłej pozycji tuż przed linią pola karnego Sokoła

59 min. - Szmigiel nie opanował piłki po podaniu na lewą stronę boiska i wznawiają grę od własnej bramki goście

57 min. - Flak zastępuje Żyznowskiego w zespole Sokoła

57 min. - Boruń wywalczył rzut wolny po faulu przy linii bocznej

55 min. - Ucierpiał w środku pola Skórecki, bez kartki, jednak Sokół zacznie od rzutu wolnego

54 min. - Nieskuteczna próba wbiegnięcia w pole karne w wykonaniu Radkowskiego, a chwilę później jego faul przy linii bocznej

52 min. - Po zagraniu w pole karne Słupski reklamował zagranie ręką jednego z obrońców Śląska II, ale sędzia Rokosz niewzruszony

52 min. - Zaiskrzyło między Dymerskim a Boruniem przy linii bocznej, zawodnik gości nie pozwolił na szybkie wznowienie gry od autu

50 min. - Zablokowany strzał Skóreckiego sprzed szesnastki

49 min. - Starcie Michalskich w polu karnym Śląska II, żółtą kartką napomniany zawodnik gości

48 min. - Za mocne podanie Radkowskiego z własnej połowy w kierunku rozpędzającego się prawą flanką Krocza

47 min. - Poprawa zablokował dośrodkowanie Słupskiego z lewej strony

46 min. - Dośrodkowanie Skóreckiego z kornera zatrzymało się na bocznej siatce

46 min. - Ofiarna interwencja Borunia po strzale Słupskiego z bliskiej odległości! Sokół zaatakował już w pierwszej akcji po przerwie

46 min. - Zaczynamy drugą połowę we Wrocławiu!

45+2 min. - Koniec pierwszej połowy przy Oporowskiej - Śląsk II remisuje z Sokołem 0:0

45+1 min. - Po dośrodkowaniu Calińskiego podanie w polu karnym odebrał Boruń, ale zabrakło dokładnego zgrania piłki

45 min. - Co najmniej dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa przy Oporowskiej

44 min. - Po znakomitym przerzucie Michalskiego na lewą stronę kolejny strzał w światło bramki oddał Słupski, ale spokojnie poradził sobie Budzyński

42 min. - Faul Krocza na Bondarence przed bramką Sokoła

41 min. - Dynamiczne wbiegnięcie Szmigiela w szesnastkę zakończyło się interwencją Szmigiela i złapaniem piłki przez Staniszewskiego

40 min. - Szymon Michalski szukał zagrania pod pole karne Sokoła, przeszkodził jednak arbiter i gra wznowiona od rzutu sędziowskiego

39 min. - Sokół wznowił grę od rzutu wolnego na własnej połowie, starają się zachowywać koncentrację i nie popełniać błędów przy Oporowskiej zawodnicy gości

37 min. - Starcie w polu karnym Budzyńskiego po dośrodkowaniu Żyznowskiego, jednak sędzia Rokosz nie zamierza dyktować rzutu karnego

36 min. - Zablokowane uderzenie Radkowskiego z pola karnego po podaniu od Krocza

35 min. - Kolejne efektowne starcie Michalskich na wysokości linii środkowej, piłkę dla swojego zespołu wywalczył zawodnik gości

34 min. - Starcie w środku pola, odwizdany rzut wolny dla Sokoła

32 min. - Starał się wejść w drybling na połowie rywala Kotowicz, jednak łatwo zatrzymali go rywale

30 min. - Bez zagrożenia w polu karnym gości po kornerze, ucierpiał Poprawa, ale szybko podniósł się z murawy

29 min. - Klimek wybija na rzut rożny po dośrodkowaniu Borunia z prawej flanki

28 min. - Druga zmiana wymuszona kontuzją w ekipie trenera Wołczka - Kotowicz zastępuje Bargiela

28 min. - Niedokładne podanie Łyszczarza na lewą stronę w poszukiwaniu Szmigiela, a chwilę później gra przerwana po tym jak na murawie wylądował Dzięcioł

26 min. - Po wrzutce ze stałego fragmentu piłkę wybił Boruń

25 min. - Kolejny rzut wolny dla Sokoła, tym razem okazja na dośrodkowanie z lewej strony boiska

24 min. - Budzyński uprzedził wbiegającego w pole karne Filipa Michalskiego, szansę dla gości stworzyła beztroska strata wrocławian w środku pola

23 min. - Niebezpieczny strzał Słupskiego nieznacznie obok słupka Budzyńskiego

21 min. - Poprawa nieprzepisowo zatrzymywał Michalskiego na wysokości linii środkowej, goście zaczęli od rzutu wolnego

19 min. - Kolejny mocny, celny strzał Kurowskiego, ale prosto w ręce bramkarza gospodarzy

19 min. - Kurowski strzałem z dystansu zmusił do niełatwej interwencji Budzyńskiego!

18 min. - Krocz szukał sobie miejsca na prawej flance, jednak nie zdołał utrzymać piłki przed linią boczną

17 min. - Szmigiel zastępuje Wyparta w zespole gospodarzy

Głośno dyryguje swoim zespołem trener Błaszczak, ma sporo uwag do gry swoich podopiecznych prowadzący ten zespół od kilku dni opiekun Sokoła

15 min. - Złe przyjęcie Rugowskiego po zagraniu w szesnastkę Śląska II

14 min. - Niebezpieczne uderzenie z rzutu wolnego! Piłka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką bramki wrocławian

14 min. - Kolejna dobra akcja Filipa Michalskiego, który został sfaulowany tuż przed polem karnym Budzyńskiego

13 min. - Po stracie Młynarczyka okazję do oddania strzału miał Filip Michalski, jednak został zablokowany przez zawodnika Śląska II

13 min. - Zbyt mocna próba uruchomienia Rugowskiego prawym skrzydłem

12 min. - Słupek uratował Sokoła po zaskakującym uderzeniu z prawej strony pola karnego

12 min. - Po świetnej indywidualnej akcji w pole karne wdarł się Bargiel, jednak zabrakło dokładnego podania

11 min. - Boruń szukał zagrania w pole karne do Bargiela, ale skutecznie defensywa gości

10 min. - Wypart nie dał rady zatrzymać piłki po przerzucie na lewą stronę

9 min. - Filip Michalski faulował Calińskiego pod linią boczną, zaczynają gospodarze

7 min. - Sokół w pierwszych minutach meczu, jeśli już, to próbuje atakować lewą stroną, jego akcja przerwana jednak wybiciem na aut

7 min. - Obrońcy Sokoła wyekspediowali futbolówkę z własnego pola karnego, a chwilę później w pojedynku z rywalem ucierpiał Boruń

6 min. - Sokół sprezentował gospodarzom kolejny rzut rożny po złym wybiciu piłki przez Staniszewskiego

5 min. - Po dośrodkowaniu z kornera piłka została wybita przed pole karne, a Łyszczarz uderzył nad poprzeczką

5 min. - Bargiel przedarł się lewą stroną, jednak skuteczny powrót zanotował Żyznowski i wybił na rzut rożny

4 min. - Zawodnik gości złapany na ofsajdzie po wysokim zagraniu Żyznowskiego w szesnastkę wrocławian

3 min. - Zbyt mocne dośrodkowanie Młynarczyka w pole karne ze środka pola

2 min. - Boruń nie opanował piłki na prawej stronie boiska po przerzucie Calińskiego

1 min. - Tym razem zagrania do Łyszczarza szukał Krocz, jednak piłkę złapał bramkarz Sokoła

1 min. - Już w pierwszej akcji meczu Radkowski uruchomił wbiegającego w pole karne Łyszczarza, ale jego dogranie z prawej strony pola karnego nie dotarła do adresata

1 min. - Zaczynamy spotkanie przy Oporowskiej!

Na trybunach spodziewany jest dzisiaj były opiekun Śląska II Piotr Jawny, przy Oporowskiej pojawił się już także trener Jacek Magiera

Śląsk II w obecnym sezonie II ligi nie przegrał żadnego z pięciu meczów we Wrocławiu, Sokół w dziesięciu kolejkach poniósł dziesięć porażek

Autor relacji: Karol Bugajski