Strzelcy: Michalik 8', 79', Małecki 45', Snopczyński 87' - Łyszczarz 23', Boruń 85', Konstanty 90'+1

Stal Rzeszów: (stroje: jednolite białe) Kaczorowski - Mustafaev, Góra, Wrona, Głowacki - Danielewicz, Poczobut, Olejarka (70' Snopczyński) - Michalik, Małecki (70' Wolski), Prokić Trener: Daniel Myśliwiec
Śląsk II Wrocław: (stroje: jednolite zielone) Boruc - Poprawa, Celeban, Pawelec (74' Szmigiel) - Boruń, Michalski (73' Konstanty), Młynarczyk, Caliński - Krocz, Łyszczarz (87' Marchewka), Zylla (46' Kotowicz) Trener: Krzysztof Wołczek

Stal Rzeszów: Stępniowski, Kotwica, Sławek, Maciejewski, Snopczyński, Szczypek, Kuc, Kaczor, Wolski
Śląsk II Wrocław: Budzyński, Olejniczak, Kotowicz, Szmigiel, Konstanty, Jezierski, Trepczyński, Marchewka

Cóż to były za emocje w Rzeszowie! Pomimo niekorzystnego wyniku, należy oddać zawodnikom Śląska, że pokazali dzisiaj charakter i determinację, do końca walcząc o zmianę niekorzystnego wyniku. Taką drużynę chcemy oglądać. Stal natomiast umocniła się dzięki temu zwycięstwu na pozycji lidera II ligi. Dziękujemy, że byliście z nami.

94 min. - Znakomita szansa była na wyrównanie w końcówce, ale obronili się rzeszowianie!

93 min. - Żółtą kartką ukarany za tamto przewinienie w polu karnym Kotwica

92 min. - Ależ emocje w końcówce! Rzut karny dla Śląska wykorzystał Hubert Konstanty! 4:3 w Rzeszowie

87 min. - Potrójna zmiana w zespole gospodarzy. Schodzą Prokić, Poczobut i autor dubletu Michalik, a na murawie meldują się Sławek, Kotwica i Maciejewski

87 min. - W miejsce Łyszczarza pojawił się na murawie Marchewka

87 min. - Jakże szybko został ostudzony zapał graczy Śląska. Strzelec poprzedniej bramki popełnił błąd, chcąc utrzymać piłkę w boisku, jednak podał zbyt krótko i Snopczyński zdobył gola

85 min. - Gooolllll! Dopięli swego wrocławianie. Najpierw wprost w Kaczorowskiego strzelił Krocz, ale skuteczną dobitką popisał się Bartosz Boruń

83 min. - Żółtą kartką ukarany jeden z zawodników Stali Rzeszów

83 min. - Boruc pewnie wyłapał strzał Snopczyńskiego z bliskiej odległości

81 min. - Próbował sprytnie zakończyć akcję piętką Boruń, ale nie udała się ta sztuka młodemu zawodnikowi Śląska

Szkoda zawodników Śląska, bo z przebiegu drugiej połowy to właśnie oni bardziej zasługiwali na zdobycie gola.

79 min. - Nie tak to miało być. Stal wyprowadziła zabójczy kontratak, który atomowym strzałem zakończył będący w świetnej formie Michalik.

77 min. - Groźnie było po rzucie rożnym dla Stali, ale czujny był Boruc

74 min. - Pawelca zastąpił Szmigiel

73 min. - Dwie zmiany także po stronie gospodarzy. Za Olejarkę melduje się Snopczyński, a w miejsce Małeckiego pojawia się Wolski

73 min. - Kolejna zmiana w zespole Śląska. W miejsce Michalskiego na murawie melduje się Konstanty

72 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego groźny strzał głową oddał Celeban, ale niezastąpiony jest dzisiaj Kaczorowski

70 min. - Niecelnie z dalszej odległości próbował Poczobut

69 min. - Fatalne wykonany rzut rożny przez Głowackiego, piłka poza boiskiem

68 min. - Niebezpiecznie zagrywał w pole karne Prokić, ale czujny był jeden z obrońców Śląska, blokując dostęp do piłki Małeckiemu

67 min. - Główkował po rzucie wolnym Michalski, ale czujny był znów Kaczorowski

65 min. - To powinno być 2:2! Świetnie urwał się Krocz, ale kapitalną interwencją popisał się golkiper gospodarzy. Na nic zdała się także dobitka. Śląsk coraz bliżej remisu

63 min. - Stal jednak nie przygląda się bezczynnie. Małecki zszedł na prawą nogę, uderzył po długim rogu, ale świetnie interweniował Boruc

62 min. - Pierwszą żółtą kartką ukarany został Bartłomiej Poczobut

61 min. - Znów groźnie pod bramką Kaczorowskiego. Krocz jednak nie zdołał oddać strzału

58 min. - Stal próbowała wyjść z kontrą, sędzia nie mógł zdecydować się na podniesienie chorągiewki, ale nie wykorzystali tego gospodarze

56 min. - Ależ wrocławianie mieli szansę na wyrównanie! Jeden z graczy w zielonych koszulkach uderzył prosto w poprzeczkę

55 min. - Niestety, Łyszczarz uderzył prosto w mur ze stojącej piłki

55 min. - Zapowiada się kolejny rzut wolny dla Śląska z niebezpiecznej odległości

54 min. - Była niezła szansa dla Śląska po rzucie wolnym, ale wybijają goście na rzut rożny

51 min. - Dużo tych spalonych obserwujemy dzisiejszego wieczora. Tym razem to zawodnik Stali spóźnił akcję i rozpocznie z rzutu wolnego Śląsk

49 min. - Stal miała pierwszą dobrą szansę w drugiej części gry, ale po rzucie rożnym niecelnie uderzał jeden z gospodarzy

46 min. - Rozpoczynamy drugą część tego meczu. Gospodarze bez zmian w składzie, a w zespole Śląska w miejsce Zylli pojawił się Kotowicz

Kończymy pierwszą część starcia w Rzeszowie, którą mocno rozpoczęli gospodarze, ale obraz gry zmienił się po wyrównującym golu dla Śląska. Niestety, brak szczęścia sprawił, że przyjezdni nie dotrwali do przerwy z remisem.

45 min. - Niestety, tuż przed końcem pierwszej połowy meczu wrocławianie mają dużego pecha. Gola po dobrej akcji aktywnego w tym spotkaniu Prokicia zdobywa Patryk Małecki.

43 min. - Próbował dośrodkowywać z prawej strony Prokić do Małeckiego, ale ten drugi był na spalonym

38 min. - Była szansa dla Śląska, ale na spalonym znalazł się jeden z graczy gości

33 min. - Po strzale tuż zza pola karnego dobrą interwencją popisał się Boruc, będzie rzut rożny dla gospodarzy

Obserwujemy od dobrych kilku minut zaciekłą walkę o opanowanie środka boiska

28 min. - Na spalonym złapany jeden z zawodników Śląska i rozpoczną gospodarze ze stojącej piłki

Przypomnijmy, że wrocławianie w tym sezonie odwracali już przebieg meczu. W spotkaniu z zaprzyjaźnionym Motorem Lublin przegrywali od 21 minuty, ale udało się strzelić jeszcze 2 gole. Ostatecznie skończyło się remisem, czy teraz będzie tak samo?

24 min. - Goooool dla Śląska! Cóż za nagła zmiana wyniku w Rzeszowie. Stal przeważała, ale do siatki gospodarzy trafił Adrian Łyszczarz!

24 min. - Oblężenie pod bramką gości, ale Boruc wraz z obrońcami ze stolicy Dolnego Śląska wychodzą obronną ręką z tej sytuacji

22 min. - Gospodarze już cieszyli się z podwyższenia prowadzenia, ale na pozycji spalonej złapany jeden z zawodników Stali

18 min. - Pierwszy celny strzał podopiecznych trenera Krzysztofa Wołczka, ale czujny był bramkarz Stali i poradził sobie z tym uderzeniem

Wrocławianie jakby nieco onieśmieleni i zaskoczeni mocą swojego rywala. Pierwszy kwadrans pod dyktando gospodarzy.

13 min. - Była okazja dla Stali, ale na niebezpieczeństwo zostało zażegnane przez defensorów Śląska i gospodarze rozpoczną z rzutu rożnego

8 min. - Niestety, wrocławianie szybko tracą gola i rzeszowianie idealnie wchodzą w te spotkanie. Strzelcem gola okazał się Damian Michalik

1 min. - Rozpoczęliśmy wieczorne starcie w Rzeszowie!

Już za około 10 minut rozpoczynamy kolejne starcie rezerw Śląska Wrocław w ramach rozgrywek II ligi. Przed wrocławianami niezwykle trudny mecz przeciwko liderowi stawki, czyli rzeszowskiej Stali. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!

Autor relacji: Mateusz Włosek