Pogoń Szczecin: (stroje: granatowo-bordowe) Stipica - Bartkowski, Kostas, Zech, Mata, Dąbrowski - Kozłowski (70. Łęgowski), Kowalczyk (84. Parzyszek), Carlos (62. Grosicki), Kurzawa (84. Drygas) - Zahović (70. Kucharczyk) Trener: Kosta Runjaić
Śląsk Wrocław: (stroje: białe) Putnocky - Janasik (88. Zylla), Bejger, Golla, Verdasca, Stiglec (88. Garcia) - Sobota (62. Łyszczarz), Makowski (62. Pich), Mączyński, Schwarz (84. Quintana) - Exposito Trener: Jacek Magiera

Pogoń Szczecin: Bursztyn, Malec, Stolarski, Łęgowski, Drygas, Żurawski, Grosicki, Kucharczyk, Parzyszek
Śląsk Wrocław: Szromnik, Lewkot, Poprawa, Iskra, Garcia, Pich, Łyszczarz, Zylla, Quintana

90+3 min. - KONIEC MECZU! Przegrywamy 1:2 na wyjeździe po znacznych błędach obrony Śląska.

90+2 min. - Co robi obrona Śląska?! Dwa razy w ciągu kilkunastu sekund oddaje piłkę rywalowi. Dwa razy na szczęście nieudanie strzela Kucharczyk.

Trzy minuty dolicza sędzia.

90+1 min. - Zła centra kapitana.

90 min. - Korner dla Śląska Wrocław. Do narożnika biegnie Mączyński.

89 min. - Faulowany Zylla na połowie Śląska. Trwa ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89 min. - Putnocky wybija dość panicznie, ale skutecznie. Akcja cofa się aż do Stipicy.

88 min. - Korner dla Pogoni.

88 min. - Zapowiadana zmiana ma teraz miejsce. Schodzą Stiglec i Janasik, a za nich Garcia i Zylla.

86 min. - Trener Magiera rzuca do walki wszystkie siły. Na boisku zameldują się jeszcze Garcia i Zylla.

84 min. - Kolejna zmiana w obu ekipach. Quintana za Schwarza w barwach Śląska, a także Drygas i Parzyszek za Kowalczyka i Kurzawę u gospodarzy.

82 min. - Potężny strzał Exposito sprzed pola karnego, ale radzi sobie Stipica.

81 min. - Pich faulowany w środku boiska.

80 min. - Liczyliśmy na taką odpowiedź Śląska jak po pierwszy golu, ale bramka na 2:1 chyba podcięła morale wrocławian. Wydają się być kompletnie zrezygnowani.

77 min. - Atak nakładką Verdaski. Wznawia Pogoń na swojej połowie.

A wszystko zaczęło się od nieudanej kontry w wykonaniu Schwarza...

Gol zdobyty praktycznie z linii bramkowej. Obrońcy Śląska kompletnie odpuścili Kucharczyka.

75 min. - GOL DLA POGONI! Do trzech razy sztuka, tym razem centrę Grosickiego zamienił na gola Kucharczyk. Zmiennicy Pogoni pogrążają Śląsk...

74 min. - Strzał Kurzawy broni Putnocky.

74 min. - Teraz kolejna kontra i znów zepsuta, tym razem nie potrafił dobrze podać Schwarz. I kontratakuje Pogoń.

73 min. - Dobra szansa na kontrę, ale Pich koszmarnie podaje do Exposito. Piłka wychodzi na aut...

70 min. - Kolejne zmiany u gospodarzy. Schodzą Kozłowski i Zahović, a zastępują ich Kucharczyk i Łęgowski.

69 min. - Z problemami piąstkuje Putnocky, ale już akcje przeniosła się do środka boiska.

68 min. - Po chwili podanie po ziemi w pole karne, interweniuje Bejger i Pogoń ma korner.

68 min. - Dobra centra Grosickiego, ale wybijają piłkarze Śląska.

67 min. - Dobry drybling Exposito, jednak przeskakując robiącego wślizg rywala wylądował mu na stopie. Żółta kartka i Hiszpan nie zagra w następnym meczu.

67 min. - Dobra akcja Pogoni zakończona złym strzałem Maty. Putnocky wznawia od bramki.

65 min. - Głęboka centra Stigleca. Teraz mamy wrzut z autu po drugiej stronie boiska.

64 min. - Przy piłce Mączyński i Stiglec.

64 min. - Brzydki faul Bartkowskiego na Mączyńskim i Śląsk ma stały fragment blisko narożnika pola karnego Pogoni.

62 min. - Z kolei z boiska w barwach Śląska schodzą Makowski i Sobota, a zastępują ich Pich i Łyszczarz.

62 min. - Zmiany w obu drużynach. Schodzi Carlos, a za niego Kamil Grosicki.

Do wejścia na boisko szykuje się Robert Pich.

61 min. - Strzela Kowalczyk, ale ponad bramką Putnockiego.

60 min. - Faul Exposito tuż przy rogu pola karnego Śląska. Gospodarze mają rzut wolny z dobrej pozycji.

55 min. - Obudzili się piłkarze. Obiecująca akcja Śląska, przejęcie i kontra Pogoni, którą kasuje faulem zdobywca gola, Makowski. Został ukarany żółtą kartką.

54 min. - GOOOOOOL!!! BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ ŚLĄSKA! STIGLEC DO MAKOWSKIEGO, A TEN GŁOWĄ DO SIATKI!

53 min. - GOL DLA POGONI... Luka Zahović umieszcza piłkę w siatce po podaniu Kurzawy.

51 min. - Dobra wrzutka Dąbrowskiego i jeszcze lepsze zachowanie Putnockiego, który łapie futbolówkę.

W rozgrzewce jest kilku piłkarzy Śląska, m.in. Pich i Łyszczarz.

50 min. - Bartkowski faulowany przez Stigleca w środku boiska.

49 min. - Karygodna strata Makowskiego w środku pola napędziła kontrę Pogoni. Zahović strzela centymetry obok słupka bramki Putnockiego. Fura szczęścia w Śląska.

47 min. - Dynamiczna akcja Pogoni, Kurzawa zgrywał w pole karne, ale przeciął to Janasik. Korner dla gospodarzy.

ROZPOCZYNAMY DRUGIE 45 MINUT! Śląsk przy piłce.

Piłkarze Śląska wybiegają już na murawę, wygląda na to, że trener Magiera nie dokonał w przerwie żadnych zmian.

Aż 9 strzałów Pogoni na tylko 2 Śląska! W celnych 3 do 0.

Ze strony Śląska strzał Schwarza w poprzeczkę, Pogoń próbowała 2-3 razy, ale ratował nas Putnocky.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Nie doliczył sędzia ani minuty. Śląsk dość szczęśliwie remisuje 0:0 do przerwy, bo Pogoń bardzo napierała.

45 min. - Jean Carlos potężnie strzela sprzed pola karnego, ale obok bramki. Piłka musnęła jednak nogę Verdaski.

45 min. - Dobry początek ataku Soboty i Exposito, udawało się to już kilka razy, ale brakowało celnego ostatniego podania.

44 min. - Teraz Kurzawa strzela z około 20 metrów, ale broni Putnocky.

44 min. - Była szansa na kontrę, ale stracił piłkę Exposito.

41 min. - Dalekie podanie Bejgera w pole karne Pogoni, był tam Janasik, ale nie doszedł do piłki.

39 min. - Kolejna centra w pole karne Śląska, ale źle strzelił Mata.

38 min. - Za mocne dośrodkowanie Stigleca, łapie piłkę Stipica.

37 min. - Rzut wolny dla Śląska na połowie Pogoni.

35 min. - Mocno napiera Pogoń, ale Śląsk jakimś cudem póki co odpiera te ataki skutecznie.

32 min. - Ale szczęście Śląska! Kozłowski strzelał, Putnocky obronił prosto pod nogi Zahovicia, ale potem ściągnął mu piłkę z nóg końcami palców.

32 min. - Strzela, ale wysoko nad bramką.

31 min. - Przy piłce naradzają się Exposito i Mączyński. Ale chyba uderzy Hiszpan.

30 min. - Makowski faulowany przez Triantafylopoulosa.

30 min. - Kurzawa z dystansu, ale broni Putnocky. Nieprzyjemny strzał nisko przy ziemi.

29 min. - I kolejna dobra akcja Pogoni. Wznowią z rzutu rożnego.

27 min. - Kolejna szansa Pogoni i ratuje nas tylko źle oddany strzał rywali.

25 min. - Ależ zabawił się Kozłowski z Verdascą. Obrócił się z piłką ruletką, oszukując defensora. Na szczęście w sukurs popędził Sobota i wspólnie powstrzymali rozpędzonego młodzieżowca.

25 min. - Kurzawa centruje, a z pola karnego Śląska głową wybija Exposito.

24 min. - Kolejny korner dla Pogoni. W narożniku Dąbrowski.

22 min. - Przebudził się Śląsk! Najpierw dobry rajd Soboty, potem centra Exposito, a teraz w poprzeczkę strzela Schwarz.

20 min. - Za nami 20 minut kompletnej dominacji Pogoni. Śląsk praktycznie nie wychodzi z własnej połowy. Wygląda to fatalnie.

19 min. - Faulowany Kozłowski przez Verdascę przy linii bocznej na połowie Śląska.

16 min. - Wysoki pressing Pogoni już pod polem karnym Śląska, tym razem jednak faulowany Bejger.

Trzy gole zdobyła Pogoń w tym sezonie po wrzutkach z rogu boiska.

15 min. - Rzut rożny dla gospodarzy.

15 min. - Za nami kwadrans meczu - Śląsk nie był jeszcze w polu karnym rywala.

14 min. - Mączyński traci piłkę pod polem karnym, przejmuje Pogoń i strzela Kozłowski! Obronił to Putnocky, ale jest coraz bardziej niebezpiecznie.

13 min. - Znów naprzykrza się nam Kozłowski, po raz kolejny Pogoń w polu karnym. Kurzawa jednak nie oddał strzału tylko zagrał do partnera i Śląsk przejął piłkę.

11 min. - Kozłowski do Carlosa, ten po ziemi do Zahovicia w polu karnym Śląska, ale przecina to Putnocky.

9 min. - Znów gorąco pod bramką Putnockiego, ale teraz gra przerwana, bo na murawie leży w cierpieniach Dąbrowski, który dostał piłką w twarz.

5 min. - Śląsk nie wyszedł chyba na boisko, pierwsze minuty to totalna dominacja Pogoni.

4 min. - Świetna kontra Pogoni, w polu karnym czyhał Kurzawa, ale minął się z piłką. Ta trafiła do Kowalczyka, ale skiksował.

2 min. - Średni początek Śląska, przewaga Pogoni. Dopiero w 3. minucie Śląsk zameldował się na połowie rywala.

1 min. - ROZPOCZYNAMY SPOTKANIE W SZCZECINIE!