Strzelcy: Praszelik 77', Schwarz 81' - Czorbadżijski 80'

Śląsk Wrocław: (stroje: jednolite zielone) Putnocky - Bejger, Poprawa, Golla - Pawłowski (45' Lewkot), Schwarz, Mączyński, Stiglec - Sobota (76' Iskra), Praszelik (80' Bergier), Quintana (46' Pich) Trener: Jacek Magiera
Stal Mielec: (stroje: jednolite białe) Strączek - Czorbadżijski, Matras, Flis - Granlund (60' Kolew), Urbańczyk (72' Kort), Tomasiewicz, Getinger - Mateusz Mak, Hinokio, Sitek Trener: Adam Majewski

Śląsk Wrocław: Szromnik, Verdasca, Lewkot, Garcia, Iskra, Makowski, Pich, Łyszczarz, Bergier
Stal Mielec: Primel, Seweryn, Jankowski, Kort, Maj, Wyparło, Szczutowski, Kolew

O wyniku meczu zadecydowały szalone 4 minuty z drugiej połowy, kiedy to padły 3 gole. Ostatecznie skończyło się szczęśliwie dla Śląska. Powracamy na zwycięski szlak!

95 min. - Koniec meczu! Śląsk przerywa serię Stali bez porażki i powraca na zwycięską ścieżkę!

93 min. - Dośrodkowywał w pole karne Getinger, ale sytuacja wyjaśniona przez defensorów Śląska

90 min. - Sędzia Stefański doliczył 5 minut

89 min. - Stal nie ustaje w atakach, kolejna wrzutka w pole karne Śląska wybita

88 min. - Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego Korta. Później próbował jeszcze Tomasiewicz głową, ale chybił

85 min. - Za faul na Bejgerze żółtą kartką ukarany został Getinger

84 min. - Niecelny strzał gości z dystansu

80 min. - W miejsce Praszelika na boisku melduje się Bergier

81 min. - Prawdziwe trzęsienie ziemi we Wrocławiu! Jeszcze krócej z bramki cieszyli się gracze Stali, bowiem fenomenalna akcja Śląska lewą stroną została zakończona pięknym strzałem Schwarza pod poprzeczkę!

80 min. - Niedługo cieszyli się wrocławianie z prowadzenia. Złe wyjście z bramki Putnockiego i Czorbadżijski głową pakuje piłkę do siatki...

77 min. - W końcu ofensywne wysiłki się opłaciły! Praszelik oddał strzał sprzed pola karnego, a piłka odbiła się jeszcze od Matrasa i wpadła za kołnierz bramkarza Stali!

77 min. - Próbował zabawić się z piłką Strączek, ale prawie stracił piłkę

76 min. - Iskra pojawia się w miejsce Soboty

75 min. - Dogranie Picha w pole karne zostało zablokowane przez obrońców

74 min. - Kolejna groźna sytuacja pod bramką Śląska. Tym razem z ostrego kąta w boczną siatkę strzelił Sitek

72 min. - W miejsce Urbańczyka pojawił się Kort

70 min. - Uderzenie z dalszej odległości Kolewa mogło zaskoczyć Putnockiego, ale ten był czujny

69 min. - Rzut wolny niechlujnie wykonany przez wrocławian, wybili goście

66 min. - Ależ dużo szczęścia miał teraz Śląsk! Strzał z bliska Mateusza Maka pięknie obronił Putnocky, a dobitka została zablokowana przez Bejgera

63 min. - Kolejna dobra akcja Śląska, ale zabrakło dokładności w polu karnym

60 min. - Granlunda zastępuje Kolew

59 min. - Tym razem niecelnie uderzał Sobota

57 min. - Zakotłowało się w polu karnym mielczan. Zablokowany został strzał Picha

57 min. - Piękne uderzenie z dystansu Praszelika, ale fantastyczną interwencją popisał się Strączek!

56 min. - Śląsk teraz nieco bardziej przyczajony i czekają na przeciwnika

50 min. - - Zablokował strzał Sitka Lewkot

49 min. - Stal w natarciu! Tym razem bardzo blisko umieszczenia piłki w siatce był Mateusz Mak

48 min. - Niecelnie uderzał Getinger z pola karnego

48 min. - Próba długiego podania w pole karne Śląska okazała się niecelna

46 min. - Żółtą kartką za faul na Schwarzu ukarany Tomasiewicz

46 min. - Na drugą połowę Śląsk wychodzi z dwoma zmianami. Pawłowskiego zastąpił Lewkot, a w miejsce Quintany pojawił się Pich

Po nieobfitującej w sytuacje bramkowe pierwszej połowie, tąpnięcie przyszło pod sam koniec, kiedy czerwoną kartkę otrzymał Konrad Poprawa, a ostatecznie nieuznanego gola zdobył Koki Hinokio. Czekamy na więcej emocji we Wrocławiu!

47 min. - Co tu się wydarzyło pod koniec pierwszej połowy? Gola dla Stali ładnym uderzeniem z półwoleja zdobył Hinokio, ale ostatecznie sędzia dopatrzył się zagrania ręką Japończyka!

45 min. - Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy

45 min. - Stało się! Żółty kartonik został anulowany przez sędziego i Konrad Poprawa opuszcza boisko po przerwaniu kontry Stali ręką

43 min. - Trwa analiza VAR we Wrocławiu. Sędzia analizuje zagranie piłki ręką Konrada Poprawy

42 min. - Pierwszą żółtą kartką w meczu ukarany Poprawa

42 min. - Wydawało się, że faulowany był w polu karnym jeden z graczy Śląska, ale gwizdek sędziego milczy

38 min. - Pawłowski znów pognał prawą stronę i dograł w pole karne, ale strzał Schwarza został zablokowany przez obrońcę Stali

36 min. - Próba prostopadłego podania w pole karne do Hinokio, ale okazała się niecelna

34 min. - Piłka zagrana z rożnego nie znalazła adresata i rozpoczęli wrocławianie od bramki

34 min. - Próbował dośrodkowywać w pole karne Śląska Sitek, ale został zablokowany

33 min. - Kolejna wrzutka lądująca wprost w rękach golkipera Stali

30 min. - Strata Bejgera mogła skończyć się golem dla Stali, ale chybił jeden z graczy gości, ekspediując piłkę poza linię boczną

28 min. - Świetną akcję po odbiorze mógł napędzić Stiglec, ale czytelnie zagrał wprost w piłkarza Stali

27 min. - Długie podanie w poszukiwaniu Quintany ale czujny w bramce Strączek

25 min. - Śląsk ciągle blisko pola karnego mielczan, ale nie wynika z tego żadne bezpośrednie zagrożenie

23 min. - Fatalnie wykonany rzut wolny z boku boiska przez Getingera kończy się na pierwszym obrońcy

21 min. - Próbowali piłkarze z Podkarpacia uruchomić długim podaniem kontrę, ale nic z tego nie wynikło

20 min. - Dośrodkowanie na dalszy słupek Sitka zostało wybite przez Pawłowskiego

19 min. - Był aut dla gości blisko pola karnego Śląska, ale bez żadnego zagrożenia dla Putnockiego

17 min. - Bardzo dynamiczna akcja Quintany w polu karnym Stali, ale okazało się, że na spalonym był Hiszpan

15 min. - Strzał z dystansu Pawłowskiego ląduje na trzecim piętrze wrocławskich trybun

14 min. - Niebezpieczne dogranie w pole karne Pawłowskiego zostało zablokowane przez Matrasa

12 min. - Gorąco robi się na boisku, faule przysłaniają grę w piłkę

10 min. - Dośrodkowanie w pole karne Stali, ale w powietrzu króluje Strączek

6 min. - Pawłowski szarżował w pole karne Stali, ale został zatrzymany przez Matrasa

5 min. - Próbka indywidualnych możliwości Sitka, ale stracił piłkę na połowie wrocławian

4 min. - Dośrodkowywał Stiglec z lewej strony, ale strzał głową Praszelika wprost w ręce Strączka

3 min. - Długa piłka do Quintany, ale powstrzymany napastnik Śląska

2 min. - Dosyć spokojny początek tego meczu, dużo niedokładności i prostych strat

1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego Stefańskiego i rozpoczynamy starcie we Wrocławiu!

W tabeli panuje coraz większy ścisk, a wrocławianom do 5. w stawce Rakowa brakuje aż 5 oczek. Starcie z niepokonaną od 7 spotkań z rzędu Stalą będzie niezwykle istotne w kontekście ligowej przyszłości zespołu trenera Jacka Magiery, który w 4 ostatnich meczach odniósł zaledwie jedno zwycięstwo. Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszej relacji live!

Już za nieco ponad pół godziny rozpoczniemy starcie Śląska Wrocław ze Stalą Mielec, a w tym czasie zapraszamy do zapoznania się z przedmeczowymi materiałami, które przygotowaliśmy dla Was poniżej!